ОКТОМВРИйки 2020 - тема 6

  • 35 516
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 462
Привет и от мен Simple Smile Записвам се с първото бебенце в новата тема Simple Smile Тази нощ след спешно секцио в 33 седмица заради отплепване на плацентата се появи нашата дъщеричка. Едно мъничко човече, което тежи едва килограм и половина и което успях да видя буквално за секунда. Надявам се утре да успея да я видя за повечко време и всичко да е наред с нея. Пожелавам успех на всички ви и да устискате до термин. Heart

# 31
  • Мнения: 95
Здравейте! Честито, Ив 😍😍😍😍😍.

Нашата количка е babyactive exclusive 3 в 1. Няма какво да сме доволни или не все още, времето ше покаже Simple Smile

# 32
  • Мнения: 270
Привет и от мен Simple Smile Записвам се с първото бебенце в новата тема Simple Smile Тази нощ след спешно секцио в 33 седмица заради отплепване на плацентата се появи нашата дъщеричка. Едно мъничко човече, което тежи едва килограм и половина и което успях да видя буквално за секунда. Надявам се утре да успея да я видя за повечко време и всичко да е наред с нея. Пожелавам успех на всички ви и да устискате до термин. Heart

Честито бебче, Ив! Дано с всичко да е наред и скоро да се гушкате Hug А на теб бързо възстановяване! BlushHeart

# 33
  • Мнения: 114
Честито, Ив! Бързо възстановяване и скоро да сте заедно с бебка вкъщи, щастливи и спокойни!
Аз също имам затруднения с избора на количка. Принципно имаме подарена от сестрата на ММ, но е много тежка и голяма, все пак е на 10 години и май няма да ми е удобна. От това, което гледахме ми харесаха Cybex и Мoon, като Cybex са си скъпички и не знам дали е резонно да се дават толкова пари за количка. Moon са немска марка и ми хареса, че притежават предимствата на високия клас колички, а са доста по-евтини. Леки са, маневрени, сгъват се с една ръка, което много ме спечели и днес ходихме с идеята да вземем. Имаше цвета, който харесвам, но го нямаше модела, който харесах Resea S Sad били изчерпани. Напоследък всичко, което искам да взема все е изчерпано...

# 34
  • София
  • Мнения: 1 791
Честита беба, Ив!
Пиши повече като се освестиш. Знаеш ли какво доведе до отлепване? Дробчетата на бебка зрели ли са? Браво на докторите! Дано бързо дръпне грамаж... много мъничко милото. И аз съм в 33г.с. и направо ми се разтрепериха ръцете. Не знам ти как си...

# 35
  • Мнения: 1 771
Ив, жива, здрава и късметлийка да расте малката госпожица! ❤️ На теб ти пожелавам бързо възстановяване и да минава бързо времето до момента, в който ще си я гушкате Hug

# 36
  • Мнения: 462
Честита беба, Ив!
Пиши повече като се освестиш. Знаеш ли какво доведе до отлепване? Дробчетата на бебка зрели ли са? Браво на докторите! Дано бързо дръпне грамаж... много мъничко милото. И аз съм в 33г.с. и направо ми се разтрепериха ръцете. Не знам ти как си...
Нямам никакво обяснение защо стана така, според докторката ми понякога просто се случва и няма как да се предвиди. Аз като цяло имах изключително проблемна бременност и имам чувството, че включваше всички „екстри”. Бебка вървеше мъничка през цялото време като на последния преглед (вчера) се оказа че изостава с три седмици. Обяснението беше, че аз самата съм дребна и слаба и не се очаква да родя бебе 4 кг така или иначе. За жалост не бяхме готови за това и дробчетата й не са готови. Не може да диша самостоятелно засега, но надеждата е, че скоро ще може. Не се притеснявай, всичко ще е наред при вас. Heart Благодаря на всички Hug

# 37
  • Мнения: 534
Ив, честито! Бързо да навакса бебка и да започне да диша самостоятелно. На теб успешно възстановяване и спокойствие, надявам се всичко да е наред! Hug

# 38
  • Мнения: 127
Честита радост, Ив! Да ви расте жива и здрава малката борбена сладурана! Бързо възстановяване на теб! Скоро да си се гушкате ❤️

# 39
  • Мнения: 76
Честита беба, Ив!
Пиши повече като се освестиш. Знаеш ли какво доведе до отлепване? Дробчетата на бебка зрели ли са? Браво на докторите! Дано бързо дръпне грамаж... много мъничко милото. И аз съм в 33г.с. и направо ми се разтрепериха ръцете. Не знам ти как си...
Нямам никакво обяснение защо стана така, според докторката ми понякога просто се случва и няма как да се предвиди. Аз като цяло имах изключително проблемна бременност и имам чувството, че включваше всички „екстри”. Бебка вървеше мъничка през цялото време като на последния преглед (вчера) се оказа че изостава с три седмици. Обяснението беше, че аз самата съм дребна и слаба и не се очаква да родя бебе 4 кг така или иначе. За жалост не бяхме готови за това и дробчетата й не са готови. Не може да диша самостоятелно засега, но надеждата е, че скоро ще може. Не се притеснявай, всичко ще е наред при вас. Heart Благодаря на всички Hug

Честито бебче Kissing Heart Да е жива и здрава малката шушулка Hands Pray Пожелавам ви скоро да се гушкате вкъщи

# 40
  • Мнения: 46
Мила Ив, бъди силна, моля се малкото борбено човече бързо и безпроблемно да премине през периода на адаптация. Отново ми се насълзиха очите, много е тежко да гледаш твоето чудо отделено от теб и да се чувстваш безпомощен. От сърце пожелавам да е жива и здрава, с късмет и хъс за живот,  а на теб бързо възстановяване и най-трудното вече да е зад гърба ти. 🧡🧡🧡

# 41
  • София
  • Мнения: 153
Ив, честито! Бързо да укрепне малката госпожица и скоро да сте заедно и да се гушкате. На теб сили и кураж да преминеш през тези моменти.

# 42
  • Мнения: 162
Mомичета, днес, в първия ден от девети месец се роди моето борбено момиченце Дария. 2500 гр. 47см, след 17-часово нормално раждане, подробности няма да споделям, че не са приятни неща. Сега аз се възстановявам, а бебка събира сили.

# 43
  • Мнения: 105
Честито бебче, Ив! Нека е здрава, щастлива, с много късмет и да ви носи само радост ♥️
От цялата си душа желая да навакса с грамчетата, да укрепне и скоро да се гушкате вкъщи!
Blush
Днес бях за пръв път на тонове. Всичко е наред засега. От днес започнах и поставянето на клексан.
Количката, която взехме е на Пег Перего. Сравнително лека е, маневрена, с доста добри отзиви от ползвали я вече приятели и познати. 3 в 1 с доставка от Англия ни излезе 1100 лв. като в България същата я има на цени от 1600 - 1900 лв. Дойде за 10 дни.
Mомичета, днес, в първия ден от девети месец се роди моето борбено момиченце Дария. 2500 гр. 47см, след 17-часово нормално раждане, подробности няма да споделям, че не са приятни неща. Сега аз се възстановявам, а бебка събира сили.
Честита дъщеря, JamJam! Здраве, късмет и щастливи дни за малката кукличка и цялото семейство! Бързо възстановяване и на двете ви, и скоро да сте вкъщи заедно Heart
Много момиченца вече си имаме в групата Simple Smile

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 12:40 от Mani1303

# 44
  • Мнения: 76
Mомичета, днес, в първия ден от девети месец се роди моето борбено момиченце Дария. 2500 гр. 47см, след 17-часово нормално раждане, подробности няма да споделям, че не са приятни неща. Сега аз се възстановявам, а бебка събира сили.

Честито бебче, да е жива и здрава малката принцеса Simple Smile Бързо въсзтановяване на теб Heart

Общи условия

Активация на акаунт