ОКТОМВРИйки 2020 - тема 6

  • 35 171
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 270
Mомичета, днес, в първия ден от девети месец се роди моето борбено момиченце Дария. 2500 гр. 47см, след 17-часово нормално раждане, подробности няма да споделям, че не са приятни неща. Сега аз се възстановявам, а бебка събира сили.
Честита радост! И аз днес влизам в девети месец и като прочетох това много се развълнувах HugHeart Пожелавам здраво бебче и здрава мама, разбира се!

# 46
  • София
  • Мнения: 153
JamJam, честито! Бързо възстановяване на мама и много здраве на госпожицата.

# 47
  • Мнения: 1 717
Жива и здрава да е Дария! Много щастлива да бъде в живота! Jamjam, събирай сили, че не е шега работа 17 часа Hug

# 48
  • Мнения: 114
Честита радост, JamJam! Да се възстановиш бързо и да забравиш неприятните моменти, нека бебчето те кара да мислиш само за хубавите! Ти си герой, 17 часа😱. Къде беше раждането и при кого? Аз направо съм в шок, бебетата започнаха да се появяват всеки ден!

# 49
  • Мнения: 73
Привет и от мен Simple Smile Записвам се с първото бебенце в новата тема Simple Smile Тази нощ след спешно секцио в 33 седмица заради отплепване на плацентата се появи нашата дъщеричка. Едно мъничко човече, което тежи едва килограм и половина и което успях да видя буквално за секунда. Надявам се утре да успея да я видя за повечко време и всичко да е наред с нея. Пожелавам успех на всички ви и да устискате до термин. Heart

Честито, Ив и от мен! 🎀🍼
Пожелавам здраве на малката бебка, много да ви радва и да расте щастлива! Бързо възстановяване на гордата мама! 🌷🎉🎉🎉

# 50
  • Мнения: 162
Честита радост, JamJam! Да се възстановиш бързо и да забравиш неприятните моменти, нека бебчето те кара да мислиш само за хубавите! Ти си герой, 17 часа😱. Къде беше раждането и при кого? Аз направо съм в шок, бебетата започнаха да се появяват всеки ден!

В Щерев, при дежурния екип, тъй като моята АГ беше извън града. Водите ми изтекоха в 00:05 и в 16:25 се роди бебчето. Бях с упойка последните часове иначе нямаше да издържа окситоцина. Просто разкритието вървеше ужасно бавно, а контракциите силни.

# 51
  • Мнения: 73
Честито и на JamJam ! 🎀🎉🍼
Пожелавам на Дария да е здрава, да расте усмихната, щастлива и много, много да радва цялото Ви семейство ! 🍼🎀🍼🧸🎉
Бързо възстановяване на мамчето герой и съвсем скоро да си бъдете вкъщи!🍀🎉🎀

# 52
  • Мнения: 423
Ив, JamJam, добре дошли на малките съкровища! Да са здрави и бързо да наддават ♥️ Всичко доста стресово звучи, дано скоро неприятните емоции останат зад гърба ви! Събирайте сили и вие и момиченцата!
Много нетърпеливи тези наши момиченца. Но каквото и да ни е следващото бебенце, моля се да не бърза толкова 🤞🤞🤞

# 53
  • София
  • Мнения: 1 791
Честито JamJam и браво!
Бързо възстановяване и скоро да се гушкате Heart 
Ех момиченцата какви са бързачета Grinning А момчетата мързелуват на топло...

# 54
  • Мнения: 28
Честити девойки, Ив и JamJam!
Бързо възстановяване и на вас и на момичетата!

# 55
  • Мнения: 534
Ехе, много момичешки старт в темата! Ribbon
JamJam, успешно възстановяване, всички казват, че болката бързо се забравя. Да бъде здрава Дария! Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 3 328
Честити ви бебчета Ив, JamJam!  Бързо да си ги приберете вкъщи и мноооого да ви радват! Heart

Като видях колко отговора са писани си знаех, че някое бебче се е пръкнало, а то цели двечки мадами. Много бебевалежно започна темата.

# 57
  • Мнения: 335
Ив и JamJam, честити бебенца ! Нека да са много здрави и да наддават бързо! Heart
Ех, започнаха да се излюпват мъниците едно по едно...
На мен докторът, който ще води раждането ми каза, че бебето е много нависоко и ако при следващия преглед пак е така, не го вижда да е естествено раждане... Disappointed Relieved
Сигурно и затова ми е зор дишането-малчото си стои нависоко.
Някой ми беше казал, че момчетата по-често се пренасят, а момичетата са по-бързи, ама не повярвах тогава (понеже аз съм била преносена и добре угоена за раждането). Почвам да се чудя дали няма нещо вярно, все пак...

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386
Женски бебе-бум Heart
Да са живи и здрави - най-малките герои са най-големи.
Май вече си имаме 6-7 бебенца Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 278
Ив и JamJam, честити рожби! Нека бъдат здрави и бързо да наваксат нужното! А на вас мамчета леко възстановяване! ❤

Много благодаря за съветите относно количката момичета. Проблема при нас е, че в моя град няма голям избор, от наличното в единия магазин днес нищо не ни хареса, а вече ме да страх да пътувам, защото корема ми се втвърдява доста често и не знам каква ще я измъдрим накрая. Бабата и дядото държат да е нова.. щом за едното внуче имало, трябва и за другото да вземат ама защо не казаха досега. ММ дори се скара с тях, защото ние също предпочитаме варианта, който Деси предложи, но не са съгласни.  Поне съм спокойна, че ще имам резервен вариант, ако бебо се разбърза и изпревари събитията.

Общи условия

Активация на акаунт