Отговори
  • Мнения: 234
Мами, знаете ли от къде може да се наеме официална рокля и срещу какви пари?
Търся , Маркова и високо качествена рокля под наем за гостите на сватбата ? От къде?


видях разни саитове но само ниско качествени неща предлагаха уви...
ако някоя мама знае да пише.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2020, 22:22 от elevate

# 1
  • София
  • Мнения: 35 156
В сватбените салони предлагат, не разбрах колко бройки искате и защо вие ще обличате гостите?
Цените на това, което търсите започва от 200 лв нагоре.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 690
Как така една рокля за н-брой гости? Защо трябва да бъдат с еднакви рокли?

# 3
  • Мнения: 234
Всеки ще бъде с различна рокля,
но трябва да има избор, не съм казал еднакви рокли и цветове, и не говоря за младоженеца и булката а за гостите някой знае ли сайт или фирма която предлага armani,versace,tom ford, или други фирми под наем рокли техни ...

# 4
  • София
  • Мнения: 35 156
От желаните марки няма, в друга насоченост са тоалетите под наем и други брандове.

# 5
  • Мнения: 234
От желаните марки няма, в друга насоченост са тоалетите под наем и други брандове.
Какви Брандове  може да се намерят в София? За дамите тогава под наем.
Просто няма смисъл за 1-2 дена от живота си човек да купува нещо още повече,ако е гост, и после да се чуди какво да го прави за това най-добре  или под наем .

# 6
  • София
  • Мнения: 35 156
Вие как преценявате, кой какво може и иска?
Аз не бих се съгласила да гостувам на подобно събитие.
Или се притеснявате, че родата може да ви изложи?

Онлайн излизат всички магазини и бутици, които предлагат услугата.

# 7
  • Мнения: X
След като тези гости нямат нужда от вечерен или официален тоалет по принцип, мислите ли, че ще им бъде удобно да се наврат в някакви рокли, било то вирсачи или арманье?

Гостите се обличат сами - според дрес кода и според това, което им е удобно и по бюджета.

Голям цирк ще да е, цялата рода у арманье, а на следващия месец нема лев за 'ляб.

# 8
  • Мнения: 234
Вие как преценявате, кой какво може и иска?
Аз не бих се съгласила да гостувам на подобно събитие.
Или се притеснявате, че родата може да ви изложи?

Онлайн излизат всички магазини и бутици, които предлагат услугата.

Нека да уточниме нещо щото няколко човека ме нападнаха,


Няма да обличам никого, нито ще задължавам някого,
с жена ми ще гостуваме на сватба, и тя иска, Рокля под наем, хубава и високо качествена, не иска боклуците по моловете.

Сега ще помоля да спрете с нападките и да пишете по темата.

Търся магазин или фирма предлагаща не булчински рокли а Коктейлни рокли в чужбина тези неща са много популярни.


И пак да уточня  всичко ще се пробра и ако и хареса ще го вземе ако не няма.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 156
Е, щом е само за жена ви - купете ѝ, какво толкова.
Иначе, онлайн както ви казах - запазвате си час, резервирате рокли за проба и отивате.
Първите излизат най- отгоре.
Наемната цена както казах тръгва от 200 лв, може да мине и 1000

# 10
  • Мнения: 234
Е, щом е само за жена ви - купете ѝ, какво толкова.
Иначе, онлайн както ви казах - запазвате си час, резервирате рокли за проба и отивате.
Първите излизат най- отгоре.
Наемната цена както казах тръгва от 200 лв, може да мине и 1000
Мислехме нещо с вариянт купуване , но тя не си хареса нищо и освен това не мисли,че е удачно за 1 път носене в живота да се дават толкова много пари, . супер е 200лв е идеална цена.

# 11
  • Мнения: X
Една рокля за да е качествена, не е нужно да е на изброените от теб марки. Това че светът на модата е далечен за теб и си чувал само за най-популярните, не означава, че други не съществуват. Има марки, в сравнение с които цените на Версаче и Армани рокли са жълти стотинки - най-много левче-два.

# 12
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 028
И моето предложение е да ѝ ушият нещо само за нея-така със сигурност ще е единствената с такава рокля.Това разбира се ако има време до събитието.Моят мъж си има шивачка и често си шие неща по поръчка,но стават бавно...

# 13
  • София
  • Мнения: 55
И аз бих искала да знам такива места за рокли под наем Simple Smile

# 14
  • Асеновград
  • Мнения: 1 373
Няма в България такива места за дрехи под наем, и то на световноизветсни дизайнери, тук не е разпространено това с дрехите под наем, виждала съм само булченски и абитуриентски рокли, но не вярвам да намерите под наем това което търсите...тук много жени си шият при шивачка рокли за такива поводи, или купуват от мола, спрямо бюджета на всеки.

Общи условия

Активация на акаунт