💙Януарски мами 2021 ❤️тема 3

  • 35 782
  • 778
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 760
Здравейте, мамчета,  
За спането да кажа, че и аз се въртя по цяла нощ и на лявата, и на дясната страна и повечето пъти се будя схваната сутрин, даже понякога заспивам и полуседнала  облегнала се на две възглавници.
За киселините - от вр на вр ги получавам и отскоро взех да пийвам газирана вода - за сега облекчава положението.
А тези дни как започна да ме сърби коремааа нещо страшно е Grinning

Между другото днес бях на третата морфология и понеже бебчето изглеждало малко по-охранено  и имало  повечко течности и ми казаха да си направя изследване за гестационен диабет. Някоя от вас да си е правила скоро  такова? Аз се следя в болница"Надежда" между другото ..

Здравей, понеже и на мен ми престои ФМ на същото място за първи път (преди това бях на друго място), би ли споделила при кого беше и дали си доволна? Малко се притеснявам дали не се презастраховат и насочват излишно към допълнителни изследвания...
Иначе изследването ти дават да пиеш глюкоза пред лабораторията и на определен интервал от време ти вземат кръв за да проследят стойностите.

# 721
  • Мнения: 623
Аз съм по принцип с ниско кръвно- 100/60 някъде, а от Коринфар пада долната граница основно. Сега съм го хващам редовно 100 на 50 и нещо.

Аз също бях в Надежда на ФМ днес при д-р Чачева. Добре са ни нещата, но мен ме вика след 3-4 седмици пак, за да видим едни кръвотоци, понеже бебето си е забило ниско долу в тази ми главата си и не може да се измери съвсем прециЗно, но иначе всичко му е наред, по- скоро за моя сигурност, защото съм голямо шобе.

# 722
  • Мнения: 2 000
Моите всичките са при д-р Михова, не ме е пращала на допълнителни изследвания, даже и когато настоявах ме убеди, че за момента нещата са наред и няма нужда.
Мисля, че ако са добре нещата, не пращат на нищо допълнително, но ако има и най- малкото съмнение за отклонение, се застраховат и правят препоръки.

Това е моя опит. Доволна съм като цяло.


Здравейте, мамчета,  
За спането да кажа, че и аз се въртя по цяла нощ и на лявата, и на дясната страна и повечето пъти се будя схваната сутрин, даже понякога заспивам и полуседнала  облегнала се на две възглавници.
За киселините - от вр на вр ги получавам и отскоро взех да пийвам газирана вода - за сега облекчава положението.
А тези дни как започна да ме сърби коремааа нещо страшно е Grinning

Между другото днес бях на третата морфология и понеже бебчето изглеждало малко по-охранено  и имало  повечко течности и ми казаха да си направя изследване за гестационен диабет. Някоя от вас да си е правила скоро  такова? Аз се следя в болница"Надежда" между другото ..

Здравей, понеже и на мен ми престои ФМ на същото място за първи път (преди това бях на друго място), би ли споделила при кого беше и дали си доволна? Малко се притеснявам дали не се презастраховат и насочват излишно към допълнителни изследвания...
Иначе изследването ти дават да пиеш глюкоза пред лабораторията и на определен интервал от време ти вземат кръв за да проследят стойностите.

# 723
  • Мнения: 146
Момичета, някоя попадна ли на този репортаж - https://fb.watch/1F8xwGSRlo/ Става въпрос за Майчин дом.. По принцип не съм паника, но чак страх ме хваща.. В последните дни чувам само неща за отказано лечение, а в случая дори за раждане.. 🙄

# 724
  • Мнения: 760
Моите всичките са при д-р Михова, не ме е пращала на допълнителни изследвания, даже и когато настоявах ме убеди, че за момента нещата са наред и няма нужда.
Мисля, че ако са добре нещата, не пращат на нищо допълнително, но ако има и най- малкото съмнение за отклонение, се застраховат и правят препоръки.

Това е моя опит. Доволна съм като цяло.



Супер, благодаря. При същата докторка съм записана.

# 725
  • София
  • Мнения: 29
12319  - като цяло съм доволна от прегледите ми там до сега. Доста обстойно проверяват всичко, даже днес 3 пъти ме връщаха, защото бебка се беше обърнала и не можеше да я види хубаво доки и трябваше да се разхождам, за да я размърдам хаха.
Естествено нормално е, ако имат и най-малко съмнение за някакви отклонения да кажат и да посъветват какво може да се направи или да назначат други изследвания. Все пак това им е работата.
Днес бях при д-р Кристина Чачева, а втората ми фетална беше при д-р Д.Георгиев - и двамата не спестиха нищо по повод каквито и да било опасения и така трябва според мен  Simple Smile

# 726
  • Мнения: 760
Много се радвам, че сте доволни. Че колкото повече наближава времето се притеснявам. Преди това бях в Оскар, но поради ред причини се отказах, основната от която, че нищо не ми се обясни.

П.С. В Комсед на 12.11.2020 г. ще има 30% намаление на ненамалени стоки. Обаче промоцията е малко скрита, трябва да се влезе в личния профил и в моите промо кодове за отстъпка.

# 727
  • София
  • Мнения: 29
Момичета, някоя попадна ли на този репортаж - https://fb.watch/1F8xwGSRlo/ Става въпрос за Майчин дом.. По принцип не съм паника, но чак страх ме хваща.. В последните дни чувам само неща за отказано лечение, а в случая дори за раждане.. 🙄


Специално за "Майчин дом" - аз още в началото в 12г.с. ходих там на първия биохимичен скрининг иии определено цялостната обстановка изобщо не ми хареса и не останах с особено добри впечатления и като база, и като организация ии си казах, че там повече не искам да ми се налага да стъпвам, камоли за раждане.

# 728
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Много се радвам, че сте доволни. Че колкото повече наближава времето се притеснявам. Преди това бях в Оскар, но поради ред причини се отказах, основната от която, че нищо не ми се обясни.

П.С. В Комсед на 12.11.2020 г. ще има 30% намаление на ненамалени стоки. Обаче промоцията е малко скрита, трябва да се влезе в личния профил и в моите промо кодове за отстъпка.
Охооо -30% е добре. Ще хвърля едно око дали нещо от списъка с оставащи покупки мога да го грабна от там.
Благодаря за инфото Wink

# 729
  • Мнения: 131
Здравейте. Получих колети от чужбина от приятелки за бебчо и исках да ви питам, познавате ли тези продукти? Много се колебая дали да ги ползвам. Капките са от Англия, а маслото за тяло от Германия. В Интернет има описания на продуктите, но не намирам мнения.Bűbhen олиото намерих за 16 €, а капките около 7£. Според мен са качествени, но така на сляпо... Вие бихте ли ползвали?

# 730
  • Мнения: 612
Супер са нещата 😊 Аз лично, живот ии здраве, ще ползвам Лефакс със сигурност, че с дъщеря ми пробвах други, но само те уж помагнаха(или израстя коликите). Козметиката ще е Биодерма, но нещата, които си показала са чудесни. Ползвай ги спокойно.

# 731
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Млякото за тяло е хубаво, аз съм ползвала за себе си от един малък травъл комплект продукти. Но беше купувано тук от БГ. На доста места се предлагат Бубхен, съответно предполагам има и интерес към тях. Преди години имаха и чудесно двуфазно олио за душ, беше ми любимо. Така, че според мен ползвай смело.
Другото нещо не ми е познато. Такива продукти тепърва може би ще разузнавам Blush

# 732
  • Мнения: 270
Infacol-a e супер разпространен продукт за колики (май беше на основата на симетикона),особено в Англия, там с него си отглеждат децата Grinning определено си ги запази и виж как ще понесат на твоето бебче като се роди.

# 733
  • Мнения: 1 459
Здравейте. Получих колети от чужбина от приятелки за бебчо и исках да ви питам, познавате ли тези продукти? Много се колебая дали да ги ползвам. Капките са от Англия, а маслото за тяло от Германия. В Интернет има описания на продуктите, но не намирам мнения.Bűbhen олиото намерих за 16 €, а капките около 7£. Според мен са качествени, но така на сляпо... Вие бихте ли ползвали?

И двата продукта се продват в България,  аз съм ги виждала на много места. Бюбхен мисля, че е добра марка,  а относно капките за колики е доста индивидуално.  При първото ми дете (момче) нищо не помогна, просто си ги изстрада детето тези колики, аз все едно му давах вода. Моята лекарка твърдеше, че капките били за успокоение на майката......
Добавям - продукт, произведен в Германия и Англия е значително по-качествен от същия, произведен в Полша за българския пазар. Нищо не хвърляй!

# 734
  • Мнения: 131
Благодаря момичета, ще им дам поле за изява ! 🥰 Да ви попитам, вие ще правите ли изследването с глюкозата? Моят АГ нищо не споменава, но заради многото качени килограми мисля да го попитам да го пуснем.

Общи условия

Активация на акаунт