Американски колеж - двадесет и първа тема

  • 52 474
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 16 166
А аз с първа игла от 01.03. Simple Smile. Ще се пие след изборите Wink.

# 736
  • Мнения: 5
Принципно чакат разрешение от РУО или някаква подобна структура за присъствен изпит. До една седмица щяло да се знае.

Хайде и аз да се включа. Следя ви, че имам кандидатка, която чака да мине 21 март с удоволствие - и аз покрай нея. На всичкото отгоре е и рожденият й ден. Аз се надявам да не отложат изпита поради факта, че - поне в страницата им във Фейсбук обявиха оборудване на зали, включително и неучебни с устройства за пречистване на въздуха. Дано не го отложат.

# 737
  • софия
  • Мнения: 4 984
Denniss20102020, пожелавам ви успех на изпита!
за съжаление, дали ще е присъствено или не, не зависи от колежа. Преди час стана ясно, че отново от петък учениците от 5-ти до 12 клас ще бъдат на изцяло дистанционно обучение - край и на жалката ротация. В този ред на мисли не вярвам да бъде позволен присъствен изпит Sad

# 738
  • София
  • Мнения: 1 022
Да, за съжаление пак основните мерки са свързани с децата. Фандъкова предлага да отложат олимпиади и състезания, така че ... вероятно ще трябва и тази година да отложат изпита. Моята осмокласничка е много тъжна, че целият март ще са ДО. Надяваше се на последните седмици поне.

# 739

Общи условия

Активация на акаунт