Американски колеж - двадесет и първа тема

  • 52 539
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 043
Може би на по-малките този електив наистина им е труден. Помня, че моят се беше записал в 9-и клас и каза, че почти нищо не разбира. В профилите изглежда, че нивото е различно - те имат 4-5 вида математика при няколко различни учителя- и сигурно дръпват с материята. Наистина не знам как е.

# 691
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Поне при моята дъщеря, която е с профил математика, елективът бе много труден. Тя обаче се записа в 10 клас. Вероятно ако се беше записала в 9 клас, щеше да е различно.

# 692
  • софия
  • Мнения: 25 478
Позната атмосфера и вероятно познати деца за някои Simple Smile
https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/sreshta-s-dvama … vo-po-debati.html

# 693
  • София
  • Мнения: 12 028
611 в последния момент на последната редовна дата. Така че моето предложение изглежда реалистично, ако обявят 2 допълнителни дати. Но тези със 7-миците изгоряха.
И аз на допълнителните дати се надявам. Joy

# 694
  • Мнения: 7 160
Ходих да се ровя в старите теми. Sweat Smile
През 2019 г. на втора дата са се регистрирали само 9 ученици. /за миналата година не намерих/
Надявам се да съм поне подгласничка на г-жа Рамацоти. Sweat Smile

# 695
  • Мнения: 357
Обявиха допълнителна дата - Онлайн регистрацията за приемния изпит в Американския колеж в София след 7. клас ще бъде отворена отново в петък, 5 март 2021 г., от 08:00 ч. до полунощ.

# 696
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Ей сега ще се запишат още 200 човека и аз ще спечеля облога:))

# 697
  • Мнения: 5 639
Тц. Още 55.

# 698
  • Мнения: 7 160
Аз пък се чудя кой кандидатства на втората дата при положение, че/май/ никъде не е написано предварително, че ще има такава и си е риск да изпуснеш срока.
При това и кандидатстването е онлайн и няма нужда от физическо присъствие.
Освен някои, които се колебаят. За други причини не се сещам.

# 699
  • София
  • Мнения: 49
Моля за поне чифт стиснати палци за една девойка. Умна, красива и посветена в културата на АК от родител.

# 700
  • софия
  • Мнения: 4 985
Сигурна съм, че ще се радвате на много стиснати палци! Хайде, дано се черпим накрая! Успех! Стискам ви палци:)

# 701
  • Мнения: 816
Стискаме, разбира се, успех на всички дечица!

# 702
  • софия
  • Мнения: 25 478
Родители от осмокласната тема подготвихме писмо с искане за връщане на учениците 5-12 клас към присъствено обучение. Ако подкрепяте това  може да подпишете писмото тук:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkMjm4qyC_3PeAM-d7ANld … 89S58mGXRCLYIPw88


Сега да питам за PSAT. Предстои следващия месец и мрън вече загрява с драмата. Ще ги подготвят ли по целенасочено?
Намерих материали в нета, но като че ли предпочитам от Колежа да ѝ обяснят и тренират.

Последна редакция: чт, 04 мар 2021, 20:31 от zvаnchе

# 703
  • Мнения: 1 466
Едно 12-токласно въпросче? Дали нашите зрелостници ще се възползват от голямата пролетна ваканция или ще си следват министерските дати? Спомени от предишни години биха помогнали с отговора. Мерси!
До колкото знам специално за PSATна ги подготвят целенасочено,  но и моите никога не са се готвили специално.
Аз съм ЗА писмото от 8-мокласната тема. Дано ни чуят,  ама надали Sad

# 704
  • София
  • Мнения: 16 199
Да, календарът на 12 класниците в Engage никак не помага, защото показва нормална недванадесетокласна (т.е. не по-  МОН) пролетна ваканция. Затова питаме родителите на вече завършилите - предходните  години АК спазваше ли МОН-ското "отношение" към пролетната ваканция на 12  клас или им "пускаше" едноседмична ваканция като на 8-11 клас?

Общи условия

Активация на акаунт