Майка ми не иска да си тръгне

  • 7 693
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 30
Здравейте на всички искам да споделя какво се случи.  Като за начало споделих идеята за стая на всички  у дома и се получи . Купихме всичко необходимо . И децата вече имат своя стаичка . Майка ми си намери работа и за сега всичко е наред . Искам отново да благодаря на всички които помогнаха ❤❤❤❤

# 91
  • Мнения: 4 271
Много се радвам за вас! Намирай мъничко време, за да ѝ звъннеш и да я попиташ как е, да ѝ разкажеш децата как са. Просто няколко думи, нищо ангажиращо. Разменяйте си готварски рецепти дори. Simple Smile
Сигурна съм, че майка ти не е лош човек и ви обича. Няма безгрешни хора.
 Хубаво е да знаеш, че не си сам на този свят и някой мисли за теб.

# 92
  • Мнения: 30
Много се радвам за вас! Намирай мъничко време, за да ѝ звъннеш и да я попиташ как е, да ѝ разкажеш децата как са. Просто няколко думи, нищо ангажиращо. Разменяйте си готварски рецепти дори. Simple Smile
Сигурна съм, че майка ти не е лош човек и ви обича. Няма безгрешни хора.
 Хубаво е да знаеш, че не си сам на този свят и някой мисли за теб.
Правя го всеки ден поне по два пъти така да не се чувства сама .

# 93
  • Мнения: 4 271
Много се радвам за вас! Намирай мъничко време, за да ѝ звъннеш и да я попиташ как е, да ѝ разкажеш децата как са. Просто няколко думи, нищо ангажиращо. Разменяйте си готварски рецепти дори. Simple Smile
Сигурна съм, че майка ти не е лош човек и ви обича. Няма безгрешни хора.
 Хубаво е да знаеш, че не си сам на този свят и някой мисли за теб.
Правя го всеки ден поне по два пъти така да не се чувства сама .
Не е нужно толкова често Simple Smile Нека има време да се събере нещо за разказване Wink /лично време и лично пространство и за двете ви /.

Общи условия

Активация на акаунт