ВРАЦА 3

  • 21 999
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Калинка  , проверих мила при жената но се оказа че не е било уролог  Shocked Просто завела детето при д-р Цветков , той назначил изледвания за които и ти пишеш че сте правили , изолирали бактерия и тя веднага се повлиала от съответния назначен антибиотик Thinking Съжалявам че не можах да ти помогна с някой конкретен отговор. Междодругото те ходиха на София и тя предложи да провери в Пирогов -- там има цяло отделение . Ако  е нещо по сериозно и не се повлиава от лекарствата тук обърни се и към други мнения . Надявам се вече дечко да се е оправил и да не се налага .

Благодаря ти за отзивчивостта.В момента той пие бисептол и другата седмица ще правим пак изследване.Дано всичко да е ОК.

# 241
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
калинка - миличкия Марти  Hug Нека бързо оздравява.  Peace


Обаче защо Бисептол? Явно във Враца много си го тачат все още този препарат. Майка ми ми гледаше синчето м.г. през май месец и той се разболял. Завела го в Спешен ц-р и от там му изписали Бисептол и тя, без да ме уведоми  Crossing Arms му го дала. Ами никаквъв ефект. Пълна загуба на време и следователно той се влошил. Ако беше му започнато лечение с АБ, щеше да се оправи за 5-7 дни, а тогава той се влачи цели 14 дни. Че и във врачанската б-ца беше уредила майка ми да го приемат  ooooh!

...та мисълта ми е - или АБ или никакъв Бисептол. В Здравния форум има цяла Тема, посветена на тоз препарат.  Tired

Д-р Цветков този ли е, който има частен кабинет под кръговото?  Rolling Eyes

# 242
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Темата за Бисептола...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151377.0;topicseen

# 243
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Шани благодаря за темата.Сега ще я прочета.Бисептол му предписа Бисер Тодоров,защото изследванията показват е-коли 10 на 5,но Марти няма температура и само документално се вижда ,че има проблем.Той каза ,че ако е на 2-3 години,дори и бисептол няма да изпише.Според него детето вече изгражда имунитет.Та това беше обяснението му.Също изследването показа,че е-коли се влияе от бисептола.

# 244
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета,
знаете ли как се движат цените за кв.м2 жилищна площ? За широк ц-р питам.
Или да ми дадете сайт някоя врачанска брокерска агенция? Praynig
   bouquet

# 245
  • Мнения: 2 425
Пробвай в гугъл с "Борса Имоти" ако не отвори нищо ще ти намерим телефона да се свържеш лично.

# 246
  • Мнения: 25
Добър ден от Мама Крава  Laughing Съжалявам, 4е не писах толкова време ама имам уважителни при4ини. Мога да ви се похваля с много лесно раждане и освен това наистина трябва да сменя Sandy с Мама Крава, тъй като кърмя от първата секунда в родилния дом.Малката си знаеше какво да прави пък и аз от ходене по курсове бях много уверена и така.Сега се гледаме с помощта на бабите, щото аз съм паника и направо се 4удя как ще се оправим сами4ки като си заминат бабите. Ще се наложи оба4е и тогава ще видим как е.
Айде поздрави на Враца от мен и пак ще пиша.

# 247
  • Враца
  • Мнения: 871
Браво Санди!Така трябва...гледайте се с бебчо.Нас пък ни хвана модерния вирус....39,5 ...и на бърза помощ..Ужас.Два часа не можехме да я свалим.Сега се гледаме в къщи..Поздрави от нас!   bouquet

# 248
  • Мнения: 388
Здравейте и от мен. Аз не съм писала доста по-отдавна от Sandy, но и аз съм с една ноемврийска причина, която реве в съседната стая.  Wink
С две думи трябваше да се родим през януари но доста избързахме. Сега сме добре. Минахме 4те кила, кърмим се и се дондуркаме - абе пълна прогама.
Мами да ви питам вие при вятър извеждате/извеждахте ли вашите двумесечни бебоци? Днес е ветровито, а ми се искаше да излезем с количката. Не знам дъждобрана дали ще ни спаси от вятъра  newsm78, а ми се излиза та две не виждам, с този арест в къщи....

# 249
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пробвай в гугъл с "Борса Имоти" ако не отвори нищо ще ти намерим телефона да се свържеш лично.

мерси, мерси   bouquet _baby - врачанка ли си?

Честито на Санди и мим40!   bouquet  bouquet
 Да са ви живи и здрави бебенцата! Да порастнат достойни хора!  Peace

Марги - как е вече малкия... Дано се е излекувал  Praynig, че грипчето е ужасно  Tired
калинка - а Марти оправи ли?

Поздравииии  Hug

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 16:16 от Шани

# 250
  • Мнения: 3 042
Здравейте,  момичета!

Честито на mim40 !

Вече съм забравила дали съм извеждала Злати на 2м, когато е имало вятър, но пък си спомням, че го извеждах в доста студено време. Веднъж даже и ръмеше, но бях сложила дъждобрана. Мими все като цвете в саксия я гледах, но при Злати това нямаше как да стане, защото трябваше да се прибира каката от училище. Grinning

Ние сме почти готови за ясла, но заради грипа не може да направим изследванията. Личната лекарка каза, че сега не правят профилактични изследвания, защото има грип и трябва да чакаме. #Cussing out А кога ще решът, че грипът е отминал и аз не знам. Казаха да се обадя по някое време другата седмица. Rolling Eyes

Поздрави на всички!  bouquet

# 251
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Мим40 аз Марти и сега не го извеждам при силен вятър.Когато беше по-малък винаги излизах с дъждобрана и като се появи вятър го слагах.Сега обаче дъждобран не мога да му слагам и внимавам.Днес обаче реших да се разходим и вятъра беше толкова силен,че на моменти аз трудно вървях и от центъра си взех такси да се приберем.
Шани,Марти се оправи,но аз бях вече започнала бисептола и реших да не прекъсвам лечението.Вече имаме една стерилна урина,а за втората ще проверя утре.Благодаря ти за линка за бисептола.Нещата,които прочетох наистина са страшни.
Шани,какъв е този доктор Бърди?Ти май нещо не го харесваш.Дай повече инфо.
За сега толкова,че Марти вече пищи.

# 252
  • Мнения: 2 425
Да Шани аз съм от Враца но в момента работя в София и като родя едно сладко бебче се прибирам, че вече ми писна тази София.

# 253
  • Мнения: 388
Здравейте, момичета. Благодаря ви за хубавите пожелания.  Hug
Да Шани аз съм от Враца но в момента работя в София и като родя едно сладко бебче се прибирам, че вече ми писна тази София.
Мдааа, и при мен се получи горе-долу така само, че първо се прибрах и тогава си родих бебче. А ядовете в София край нямат наистина, особено ако си на квартира.
Днес времето е прекрасно, но пак духааа  #Cussing out
Въпреки това ще се пробвам да излезем, пък да видим...

# 254
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте момичета!Ние вече две седмици не можем да се оправим от този гаден грип   #2gunfire почти не кашляме ,но как отслабна..какво комарче стана...не че беше много дебел преди но беше горе-долу.....добре, сега...броят му се ребърцата.Ще трябва да наблегнем на яденето  ooooh! не ми се вярва.Днес бяхме на настройки в София и там е слънчево ,като при нас,но няма вятър. Дано всички сте здравички !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт