ВРАЦА 3

  • 21 984
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 042
Здравейте,  момичета!

Как сте? Как са малките?

Наскоро попаднах на един интересен детски сайт. На мойте бандити им е доста интересен. Злати май проявява по-голям интерес от Мими, нищо, че е още малък и само наблюдава. Grinning

http://www.abc-bg.be/

Поздрави от нас!  bouquet

# 256
  • Мнения: 582
Здравейте, мами!
Аз, откакто сме тук, не съм пропускала ден навън. И при силните ветрове пак сме на линия.
Мимчо, мисля, че с дъждобрана можеш стокойно да го извеждаш бебока.

# 257
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сиска - честито, мила!  Hug Hug Hug



Много здраве, щастие и късмет ти пожелавам и НАЗДРАВЕЕЕЕ...!

# 258
  • Мнения: 3 042
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Сиска!

Желая ти много здраве и щастие!




# 259
  • Мнения: 3 042
Опа. Публикувах пак същият постинг. Днес стана нещо с форума и мислех, че не съм публикувала нищо. Embarassed

# 260
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Сиска, Честит Рожден Ден!Бъди винаги така щастлива. newsm59

# 261
  • Мнения: 369
                                                       

                                                                                                  Честит Рожден Ден Сиска!
                                                                           

                        С пожелание за много здраве, щастие и мнооооооооооооооого любов

# 262
  • Мнения: 1 101
Благодаря ви, мили съгражданки! Laughing  bouquet  bouquet  bouquet

# 263
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета,
споделете ми на коя автобусна фирма за превоз София-Враца сте се доверявали и тя е читава и коректна?
Мерси   bouquet

# 264
  • Враца
  • Мнения: 871
Сиска, честит рожден ден!
Извини ме за закъснението ,но бях вчера на работа.Желая ти много...много здраве и скоро едно малко момиченце!

# 265
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Rubi,честит празник!  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Михаела!
Пожелавам ти много подаръци и щастливо детство.Бъди здраво и разумно дете.
newsm59

# 266
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Руби, честита ти пораснала Михаела!  Hug
Да сте живи и здрави!!!   bouquet

# 267
  • Мнения: 3 042
Благодаря ви!

Черпя виртуално, макар и с малко закъснение  Embarassed
 

# 268
  • Мнения: 145
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ ОТ ВРАЦА АЗ СЪЩО СЪМ ОТ ТОЗИ ГРАД И ИМАМ ЕДНА МОЛБА КЪМ ВАС ПОНЕЖЕ СЪМ БРЕМЕННА И ХОДЯ НА КОНСУЛТАЦИИ ПРИ Д - Р ПАРТОВСКА, МОЛЯ ВИ КОИТО ЗНАЕ  ОТ ВАС И ЛОШО И ДОБРО ДА СИ ДАДЕ МНЕНИЕТО ЗА НЕЯ.ЗАЩОТО Е ВАЖНО НЕ САМО ЗА МЕН НО И ЗА ОСТАНАЛИТЕ ЖЕНИ, КОИТО ХОДЯТ ПРИ НЕЯ ИЛИ ПЪК АКО НЕЗНАЕЕТЕ ЗА НЕЯ НИЩО, СПОДЕЛЕТЕ ЗА ВАШИЯТ ГИНЕКОЛОГ КАВО ВИ Е МНЕНИТО. ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ.  Simple Smile

# 269
  • Мнения: 3 042
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ ОТ ВРАЦА АЗ СЪЩО СЪМ ОТ ТОЗИ ГРАД И ИМАМ ЕДНА МОЛБА КЪМ ВАС ПОНЕЖЕ СЪМ БРЕМЕННА И ХОДЯ НА КОНСУЛТАЦИИ ПРИ Д - Р ПАРТОВСКА, МОЛЯ ВИ КОИТО ЗНАЕ  ОТ ВАС И ЛОШО И ДОБРО ДА СИ ДАДЕ МНЕНИЕТО ЗА НЕЯ.ЗАЩОТО Е ВАЖНО НЕ САМО ЗА МЕН НО И ЗА ОСТАНАЛИТЕ ЖЕНИ, КОИТО ХОДЯТ ПРИ НЕЯ ИЛИ ПЪК АКО НЕЗНАЕЕТЕ ЗА НЕЯ НИЩО, СПОДЕЛЕТЕ ЗА ВАШИЯТ ГИНЕКОЛОГ КАВО ВИ Е МНЕНИТО. ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ.  Simple Smile

Писали сме по темата и за тази и други лекари, но не помня дали беше по-напред в тази тема или в предишната. Ето линк към предишната. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99424.0;all

Общи условия

Активация на акаунт