Фермата сезон 6 Тема 2

  • 27 198
  • 619
  •   1
Отговори
# 135
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Много банално ще прозвучи, ама имам чувството, че на Милена са ѝ дали един сценарий в ръцете и - ще - не ще - трябва да го изпълнява, договори подписват... tooth
С кой акъл ще решаваш да лишиш жените от продукт, който предишното управление е купило Точно за Жените. Да не говорим, че всички знаем Колко много жени умират за сладко - ето ти я интрижката - ем изкарваш женичките още по-елемрнтарни, отколкото са, ем и мъжете показваш какви са.... - верно, как не му приседна на Кустев... (па и на другите, всички разбраха за драмата със сухите пасти)
Назначаването на компаньонките - съвсем по сценарий... Те може ли тези момичета да са толкова тъпи, че чак да пърхат с крилца, когато ги назначават на такава "длъжност" . Принципно може и двете да са си от "леката промишленост" в реалността, но да те назначават да съблазняваш Във Фермата и ти да се радваш... (По-горе някой писа, че са жени на средна възраст, ще ме умори от смях, Начи... Ако те са на средна възраст, тези над 40 на каква са - старческа?! Joy Joy Joy Но, както и да е.)
А общинският съветник Йордан май сам реши да спи при Даяна, но може аз да съм пропуснала нещо, де, не гледам много внимателно, честно казано. Simple Smile

# 136
  • Мнения: 811
Благодаря за темата!
Снощи пропуснах епизода, почти изцяло. Драмата със сухите пасти съм изтървала. Гледах докато Милена се прояви като истинска Маман, а онези двете после бяха даже доволни от "отношението" и как веднага се усетила разликата при смяната на фермера. В смисъл... ай, стига! Rolling Eyes
В пилотния епизод си харесах Милена и Надя. Ами... сгрешила съм, много. Сега няма участник, който да ми е фаворит, както в предни сезони. Мъничко симпатизирам на Йогата, но само защото е такъв чешит и ми напомня за познат.

# 137
  • София
  • Мнения: 973
"Гаджета, гаджета,..." направо щях да падна, не само че Даяна се навира, ами и Милена бута Данчо. Супер тъпо беше, как го прогони от къщичката.
Аз пък се възмутих защо Кустев яде такова голямо парче паста при положение, че е в кухнята, там кой знае какъв физически труд не кипи. Чудя се дали Милена ще купи пасти на следващия пазар?
До тук нямам някой, който да харесвам.

# 138
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Те станаха "Пастите на раздора" , нямаше ли пак някаква интрижка с тях, нещо... Поли ли я спретна..., пастите били за мъжете...
Не, явно не ме грабва този сезон, не гледам никак внимателно. Simple Smile
Тъпо е да имат пастички, бира в кенчета и други глезотии, а да мелят брашно на ръка, много тъпо.
 Нали уж има мед, да ядат по една лъжица мед, ама не става - трябва вечно да се карат за подобни битовизми, така са решили от продукцията, сефте... tooth

# 139
  • Мнения: 3 113
...............
.......
 (По-горе някой писа, че са жени на средна възраст, ще ме умори от смях, Начи... Ако те са на средна възраст, тези над 40 на каква са - старческа?! Joy Joy Joy Но, както и да е.)
....................
Аз го написах по-горе , визирайки това, че въпреки, че наближават трийсетака, се пънат като млади кифлички .
Интересно ми е на кого ще увиснат на врата.

# 140
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Е, за тебе явно да наближаваш трийсетте си е преклонна възраст. Някой ден ще ти се струват млади и 50-годишните, но някой ден.... Сега няма да го разбереш, че под 30 човек си е съвсем млад, на 30 - също, и на 40... Всичко зависи от гледната точка. Simple Smile

# 141
  • Мнения: 3 113
Просто ми се стори, че не реагират адекватно за възрастта си на недостойното , нечестно спрямо другите,  унизително разпределение на задълженията.
Клакьорки във фермата,  и това доживях да видя🙂

# 142
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А, то това няма нищо общо с възрастта, и на 80 може да си си същата куха лейка като на 20, коя нормална жена ще пърха от щастие, ако я "назначат" за един вид компаньонка, щото, рИзбираш ли, била мнооого привлекателна...(да не кажем - типична представителка на "леката промишленост")  Joy

# 143
  • Мнения: 555
Мисля си, че точно в този сезон имат нужда от Данчо Йовчев. Да тушира тия драми и напрежение в началото, докато се опознаят.
В първи епизод дадоха силна заявка за сезона,  но с всеки изминал ден копаят дъното.  Жалко, такова хубаво предаване, а така да го провалят..

# 144
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз мислех, че Антония е към 40, изненадах се, че е под 30 даже.

# 145
  • Варна
  • Мнения: 3 970
Ха , ха , ха , разбира се , че всичко е по сценарии , разбира се , че има яка режисура както тук така и във всички реалити . Разбира се , че има и оставено тук таме местенце и за състезание и самоизява , ама едва ли е повече от 10 - 20 %.

# 146
  • Мнения: 3 865
Няма как да работиш като мъж, а да ядеш като жена, или обратното, да кифлееш и въртиш очи цял ден и да ядеш като мъж. Освен ако аз не съм от друга планета де. 🤣

Как па да няма - виж пранояда - хем не яде, хем работи, хем побеждава в игрите Wink
Ама тая Милена верно не е наред с мозъка - как от пръв поглед я усетих, че и хлопа дъската. Отделно погледът и говорът и са като лудичка. Като жените са половина кила на мъжете да им даде по половин паста, а не по една трета или една шеста или там колко им е дала.
Дразни и начинът и на командане - лецемерен, фалшив и натрапливо манипулативен.
Дана е печена

Последна редакция: вт, 15 сеп 2020, 09:51 от Skrekkelig

# 147
  • Мнения: 523
За сега сезонът е слаб според мен- прекалено много ги глезят. По- скоро ми прилича на Бригада нов дом- само чакам Мария Силвестър да изкочи от обора. Строят си някакви къщурки 5 човека, другите 15 са на мастър клас при Йогата. То не бяха сухи пасти, нутели, айсберги, бири, то не беше чудо. Нали уж трябва да живеят като хората едно време. Фермерите нямат никакъв стимул да си отглеждат зеленчуци и плодове, нито да произвеждат млечни продукти. Те си знаят, че на няколко дни идва як пазар и всичко ще се купи, няма смисъл да бъхтят. Да ги оставят една седмица без голям бюджет и ще видим сигурно и Йогата да копае из градината, като го налегне глада.

# 148
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А бе, от сезон първи - едно и също - фермерите требва да са гладни, за да са изнервени и да се хващат за гушите - да мислиш само за стомаха си, много извисяващо, наистина.... Страшна щедрост - 5 лв на ден на човек, щото са във ферма и от самото начало имат страшно собствено производство, нали.
Във втори сезон се отядоха на месо, в другите не смееха едно животно да заколят, защото много природозащитник, много нещо... Ми, да си постят, все гладни ще са, по някое парче салам вчера (сланина и боя) аз не го броя за месо. Тя Миленка затова на яйчица се надява, умница. Дори аз, дето на паветата съм расла, знам, че има да почакат кокошките да почнат да носят. tooth

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 4 135
Хмм и на мен не ми хареса как манипулира отделни жени Милена, но пък те доволни милите ... какво да кажа, някой хора си заслужават съдбата. Най-умното беше да изкара Надя от кухнята, толкова злоба, че не е вече незаменима, едни коментари как само тя знае и може...ужас. А кой и е казал, че не се пекат питки на печка с дърва не зная, моята баба колко е пекла по този начин ... А и колко е готвила в такава печка и не , не се готви по половин ден, мног по-бързо става. А Дана си е лесна жертва за жените, една глуповата такава, онази Мария  и тя е елементарна и доста предвидима. Актрисата правилно им каза да не се излагат с мрънкане за пасти, ама кой е толкова умен да разбере. А това хепи Ванче и то злобно, глуповато ... тази какво прави по жял ден също не ми е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт