Фермата сезон 6 Тема 2

  • 26 240
  • 619
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 099
Аз си мислех, че гайдаря може да е ратай  , той няма да протестира и да й отмъщава.

# 121
  • София
  • Мнения: 27 311
И аз си мислех за Стоян ама се отказах, защото той работи здраво по строежите, а те се нагърбиха яко тази седмица.

Значи от жените заподозрени са: Дана, Надя и Хепи Ванче, като най-вероятно ще е Дана.
От мъжете заподозрени са: Йогата, Ангел и Стоян. Според мен ще избере Йогата, защото той не е конфликтен, а тя няма да иска да си навлича излишни драми, а Ангел и Стоян са полезни по строежите.

# 122
  • Мнения: X
'начи, аз може да съм нов в темата, ама ще ви замоля тая седмица да не бачкате много, за да сте в настроение, да повдигате духа на мъжете в темата (макар че май сме 3-4). Фермерката каза, че това е ПРИОРИТЕТНО!

И ако като имате настроение, ми дайте шише вода. Удобно ми е да го оставите отстрани на дивана. Мерсажжжжжжжж Heart Eyes

# 123
  • Мнения: 3 099
Готвача не е ли вариант за ратай? Или Асен пак ?

# 124
  • Мнения: 5 789
Асен няма да е, с него са си близки. Според мен ще са Дана и Йогата.

# 125
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 244
Милена е еманация на нашите политици. Убедителна реч, заявка за демократично управление и обещание зачитане на чуждото мнение. Гласуваха й доверие и тя се превърна в диктатор. Егоист-спалнята е само за нея. Маман-склонява момичетата да се "грижат" за мъжете, разхождайки се по бански. Лош координатор-колкото и да е неприятен Кустев, все пак е професионален готвач и е неуважителна намесата на пишман диетоложката. Милена демонстрира огромно самочувствие и бие камбаната, че е адвокат, но в предната тема някой бе публикувал стар неин пост от форума, от който пролича потресаваща неграмотност.

Надежда ми е много неприятна и ме напряга, когато я гледам. Вечно недоволна. Харесах визитката й, но до момента върви стремително надолу в класацията ми.

Ратаи може би ще бъдат Стоян (или Ангел) и Дана(или Мария).

# 126
  • Мнения: X
Тая актриса, дето била на 26, а мяза на 45 с добър ген и кеш за La Prairie, много глупава, милата. Ясно ми стана защо е имала само 1 (едно) участие в някакъв сериал и от тогава - нищо.

# 127
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 142
Ейй, каква лисица е Милена, как ги врътка само. Обаче подозирам, че ще си навлече много хейт до края. От сега има разцепление при жените. Тия пасти още ги дъвчат. Супер дребнаво е. Ванчето пък в цикъл била.. 🙄 Абе в предишни сезони освен захар и мед, друго сладко нямаше, а сега сухи пасти и диетично хранене?! 🤦🏼♀
Кустев и Надя ме дразнят все повече. ✌🏻
Актрисата и на мен ми се вижда доста елементарна.

# 128
  • Мнения: X
Гледах промото за утре - ще има клинчета (пак) и къси дънки. Тез' големи съблазнителки. Тая Жанета нали се снимала за Плейбой ли, кво било - там се снимат по чорапи само. Онази пък, другата, на визитката по бански, а тук с клинчета и тениски ще съблазнява...

Ама и тая фермерка - трябваше да е по-ясна - те явно сами не могат се сетят КАК. Не се чувствам с повдигнат дух от туй промо.  Joy Rolling Eyes

# 129
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 142
Това беше просто култово - да съблазнявали. 🤣 Що за тъпотия? Явно си ги знае че за никакъв не стават и се е почудила какво да им измисли, та да не к се мотат в краката. А и два спечелени гласа на нейна страна. 😆

# 130
  • Мнения: X
Това беше просто култово - да съблазнявали. 🤣 Що за тъпотия? Явно си ги знае че за никакъв не стават и се е почудила какво да им измисли, та да не к се мотат в краката. А и два спечелени гласа на нейна страна. 😆

Ей ся пуснах другото предаване - ми, друго си е. Мацето каза - ще се изкъпя и почвам да се мажа с ванилия и после с кокос. Едното момче вика ЧИСТО ГОЛА ЛИ, тя се кикоти и вика ХИХИХИХ мньееееееее. Joy

Така се повдига духа, хъхъхъх Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

# 131
  • Мнения: 2 533
Ситуацията с Милена се получи малко “с нейните камъни по нейната глава”. Да видим дали ще се усети. Да си фермер е доста трудоемко и Митко добре го каза, че е по-добре, особено в началото, да не се буташ.

Надя аз последно не разбрах какво иска? Да готви ли или по строежите да е? Наистина не разбрах.

Жанета и Антония ми бяха тъжна картинка. Тази “задача” за мен е чисто унижение и очаквах поне едната да реагира, но уви... За сметка на това пък я как се разплака Жанет за сухите пасти.
Суха паста > достойнство

# 132
  • Мнения: X
Аз па очаквах Жанета да пита по инерция АМА КОЛКО ЩЕ ПЛАТИШШШШШШШШШ? Нали във визитката каза, че с визията/тялото (или нещо подобно) си изкарвала прехраната. Разбира се, само снимки. Мноо ясно.

# 133
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Най - смешното в цялата работа с пастите беше, че докато Дана си получаваше обяснението , че няма да получи повече от една четвърт паста, Кустев на сантиметри от нея отвори голяма паст и погълна поне 3/4 паста на забавен каданс. Може и монтаж да е било и да не е било нейното рамо, но кадърът беше един път. Laughing LaughingLaughing
А и ако Дана искала, Поли щяла да си даде нейната част. Не, Милена, а Поли! Нали висшестоящият нямаше да яде от Народната каса?Какво стана?
Сигурно от 10 години не съм яла суха паста , но утре ще ида и ще си купя цяла кутия. Някой да ги видя каква марка бяха , че бая сочнички изглеждаха Simple Smile

# 134
  • София
  • Мнения: 27 311
И на мен ми се приядоха сухи пасти, хех.
Ще влезнат във фермерския фолклор тези пасти, в златния фонд. Wink
Въпросът е принципен и ги разбирам някои (не всички).
Но не знам що за стока трябва да си, да виждаш, че на момичето толкова много и се е прияло (визирам Данка) и буквално пред очите и да мляскаш с пълна уста пастичката, докато тя се тресе от нерви.

dany_nik, voxxymoxxy,
няма как ратаи да са Кустев и Мария, защото вече си имат нови длъжности. Илиян е закотвен в кухнята с пръв помощник, Мария мустака.

Даяна не ми хареса днес как реагира про мъжете относно 'пасти гейт' Не ми харесва и че се вре при илюзиониста, който си има сериозна връзка. Същото важи и за общинския съветник разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт