Фермата сезон 6 Тема 2

  • 26 239
  • 619
  •   1
Отговори
# 60
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Май на всички ни е любим Веско Майорът. Heart Eyes

# 61
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 142
Помните ли как се пльосна по гащи на състезанието в реката? Ох, така съм се смяла сама у нас. 😂😂

# 62
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Аз помня как си падна на главата на един дуел, мислех, че ще си счупи врата. И помня как ги командваше като беше фермер. Другите му правеха номера, с пастата за зъби имаше нещо.

# 63
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
О, да, а Альона му отърка някаква дреха в тестисите на пръча. Номера Като на деца на пионерски лагер. Joy
А той добре си ги командваше като фермер. Simple Smile
Еехх, спомени... Heart Eyes

# 64
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 142
Оле, намерих си стари снимки на тела! Увековечила съм го. 😂

# 65
  • при късмета
  • Мнения: 24 090
Не съм гледала първите 2 сезона. От трети насам връщат някой, при отпаднал при други обстоятелства и не са посочвали за основание за връщането, че така било в оригинал. Дори не знам за кой оригинал се споменава.
Яни не го е върнала продукцията, а Владо Николов пожела да продължи на негово място. Затова го приеха, не беше защото от предаването така са решили.
Христина я върнаха с дуел, защото от началото на сезона влязоха по-малко участници май. На края нямаше да им излезе бройката за осмина, четвърт и полуфинали.
А смяната на Ласкин и Мишо не може да се сравнява с отпаднал играч и после върнат той или друг. Пак е защото им е нужен определен брой хора на края и като някой се отказва или отпада заради контузия или каквито и да е непредвидени обстоятелства, трябва на това място да има човек като бройка. Независимо кой.

Майора влезе в трети сезон, беше в стари участници, които трябваше на някого да дадат имунитет. Личеше си, че много му се радват и участниците, стари и нови и по коментарите във ФБ и тук, че е бил един от любимците. Няма къде да гледам първите 2 сезона за съжаление

# 66
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Не е точно така.
Но няма да споря.

# 67
  • Мнения: 31 335
Всички сезони съм гледала. Веско Майора беше страшен образ.

# 68
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Асенчо/Алехандро - Жълтите гащи в първи сезон и Михо във втори не ги върнаха по такива причини, каквито посочва Ма ко.
Мисля, че след това казаха, че нямало да дават втори шанс на отпаднали участници, защото Михото не било използвало този шанс както требва или нещо от сорта. За Яни беше друго, да, по молба на Владо Николов го оставиха. Но връщането на Христина, която изкараха героиня, че Съвсем Честно в Тежък дуел си е заслужила правото да се върне..., това за мене беше пълна простотия, но им е трябвал дразнител, а тя Е, верно - гнусен, гаден, ама умее да дразни.
А тя излезе по здравословни причини и май пак им излезе бройката за полуфинал, финал, та - не знам, все тая, де... Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 сеп 2020, 20:56 от Слънчев Ензим

# 69
  • London
  • Мнения: 6 732
Май на всички ни е любим Веско Майорът. Heart Eyes

 И на мен и до днес май дуелите с него си остават най-хубавите.

# 70
  • Мнения: 3 748
И на мен първите сезони ми бяха далеч по-интересни и смислени, макар че ако трябва да сме честни, подборът винаги е бил такъв, че да има конфликти и сеир.
Колко грубо и невъздържано избухваше един Варсамов и тероризираше цялата ферма с агресията си. Калин Терзийски как се напиваше като мотика и го извадиха от играта, когато вече съвсем не можеше да изтрезнее.  Да не говорим за лепенките на Паулина, която едва ли е била избрана заради скромността и трудолюбието си.
Така че с кастинга винаги са целили някакъв сеир, но поне в първите сезони създадоха всичко със собствените си ръце и участниците сами си казваха колко удовлетворени се чувстват от свършената работа.
Ами няма как да не си доволен, когато знаеш с какви усилия си постигнал нещо.
С ликьор с кафе и мотивацията, и положените усилия, струва ми се, са съвсем други.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 11:37 от Дидичка

# 71
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз винаги съм казвала, че без сеир/конфликт (и "либоф") няма да е интересно. Simple Smile Доста скучно би било да съберат група мирни и трудолюбиви хора да се трудят неуморно по цял ден. Simple Smile Не че и те не могат и няма да се сдърпат за нещо, най-малко - кой е по-голям майстор и разбира повече от това или онова, но няма да е интересно. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 14 838
Чудя се що не ми излизат нови отговори, пък то нова тема имало. Благодаря.

# 73
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Първият дуел , голяма скука, изгледах го с превъртане по набързо:disappointed:.Този ,,шестака,,или чичо Митко , не го харесвам:rolling_eyes:...Постоянно се изказва неподготвен и се мисли за много оригинален.
Асен и той гола , все ми е тая кой би отпаднал от тях.Frowning1Готвача няма да го коментирам....Много е зле горкият.
Все още не подкрепям никой , ще видим по нататък.

# 74
  • Мнения: 5 789
Асен май ще е най-слабия, дори и от някои жени. Няма живец в него...
А чичо Митко е много елементарен, но Иван и Андрей мноооого му се радват, не знам защо.

Общи условия

Активация на акаунт