Фермата сезон 6 Тема 2

  • 26 213
  • 619
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 27 188
Очаквам Асен да е сред първите излетели. Всички го видяха колко е слаб и физически и най-вече психологически.
Интересно ми е дали Митко ще изберат за фермер и кой ще е главния му опонент.

# 76
  • Мнения: 174
В началото на  дуела, бях за Асен. Но, след като го видах за какво иде реч го отсвирих завинаги.
Оттук  нататък, ще го чупи, кой как го хване на дуел.Такъв абсурд е ! 
А чичото Митко  се справи, но е бавен. Ако попадне на по - млад и по- пъргав, и той е чао.
Тази седмица,  наистина  беше много  тъпа.
Жалко, но не виждам  обещания за по - добро.
Дано да  бъркам .

# 77
  • София
  • Мнения: 4 884
Някъде има ли информация за зодиите на участниците?

Милена и Даяна кога реално са имали рожден, след като предаването е снимано преди време?

# 78
  • София
  • Мнения: 12 554
Някъде има ли информация за зодиите на участниците?

Милена и Даяна кога реално са имали рожден, след като предаването е снимано преди време?

На 6 и 7 август

# 79
  • Мнения: 8 795
Айде да се разпиша и в тази тема.
  Все още нямам фаворит,този път ще изчакам.Има такива,които не са ми приятни.Относно дуела,не ми звучат често новите правила.Ако Асен се отказва , давайте на Митко служебна победа. Какво е това, ако единия сечели,ще дели с другия,бля - бля...
   Не ми харесва Милена.Правилни неща каза, но с този менторски тон,тя коли и беси,мне.И толкова празни приказки.Пчеларката,дето окупира кухята,откъде на къде?Гледам промото,ще се захапи с някоя от младите,но мисля,че конфликтите им тепърва предстоят.
   Поли,когато разнасяше пастите, подаде на Асен,после му я дръпна от ръката,не била за него.Язък! Направо ми олекна.

# 80
  • Мнения: 10 264
Тоя Асен уж зодия овен бил. Майка му май каза. И аз съм такава. Нямаме нищо общо. Грам общо, милиграм дори. Срам за зодията. Освен ако мъжете овни са такива. Мъже овни не познавам. Такъв мухльо.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 10 579
И аз от разочарованите, от Асен.  Типичен овен.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 884
Е, овните са борбени натури, не се отказват и след загубата. Асен е доста различен типаж, слаб играч и изобщо не знам кой от близките му го е подкрепил да участва в такъв тип предаване.
Явно хората нямат обективна преценка за себе си...

# 83
  • Мнения: 10 264
Защо да е типичен? Както казах имаме разлика от земята до небето с него. Света обръщам аз нещо да стане.

# 84
  • London
  • Мнения: 6 732
Овена е много....с рогата напред, прав, крив, все блъска. Този малко мушмурок идва, но то зависи от асцендент, среда, куп неща.... не е само едната зодия.

Двете жени са лъвици значи.

# 85
  • SF
  • Мнения: 21 230
Освен да сглобяват разкроените плоскости, каква друга работа имат фермерите? Градината със зеленчуците е готова и много, много не се мотаят из нея. Надето им готви. А останалите какво правят?

# 86
  • Мнения: X
Тая Надето, на дуела беше много разочарована, че останалите били изпили всичко УЕЕЕЕЕЕЕ - надигна бутилката за последната глътка.

Голям цирк, ни са яли, ни са пили отвън. Все гладни и жадни хора вкарват.

# 87
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Esmee, сигурно медитират, Йогата ги посвещава от първите дни - пекат си се на слънце, а той им изнася лекции. Няма да е зле и на слънцеядство да ги обучи, че само за ядене мислят. То и той един слънцеяд...

# 88
  • USA
  • Мнения: 7 309
Aз като казвам,че визитките нямат нищо общо с реалноста...
Надя ми се стори толкова кротък и приятен човек за общуване и само седмица по-късно,селячка,която създава ненужни конфликти.
Гледам,но нещо не ме грабва предаването и винаги гледам първо Игрите.Там поне динамика има в изобилие.

# 89
  • Мнения: 1 864
Абе хора, някой да гледа онлайн и да му прекъсва записа??? Много ме е яд, че не мога да го гледам през интернет нормално, а трябва да чакам записа и всичко наведнъж да го изгледам в края на седмицата...

Общи условия

Активация на акаунт