🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 2

  • 28 353
  • 840
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 148
И за мен повечето предположения са абсурдни или поне ми се иска сега да не са толкова разпознаваеми. Но все пак тук "пазарът" е малък и се въртят едни и същи навсякъде, та като нищо и да са посочените. Миналата година се видя, че 90% са минали през Капките.
Странно ми е, че се харесват Булката и Хищницата - никаква креативност няма в техните маски. Залага се на тяло с каски и дотук. Ангелът много перушина, много чернилка. Нарочно ли ги правят такива дарк тук, че да не се виждат ... тъпо е. Американските са винаги толкова цветни и озаряващи, а нашите потискащи и депресивни.

# 31
  • Мнения: 4 181
Благодаря за новата тема! Heart
В началото Хищницата ми заприлича в тялото на Маги Сидерова, но като запя...страхотен глас.

# 32
  • Мнения: 15 309
Да, тяло и каски са Булката и Хищницата, но поне не се стряскаш виждайки ги. Затова гласувах за тях. За креативни - определено не са, тук съм съгласна, просто са ми най малко противни.

# 33
  • Мнения: 4 868
Хищницата ми прилича на Тита на мен, движенията й са именно нейните от клипа на Антилопа или Фотошоп ли как се казваше едната й песен

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 26 370
Тита не е висока и е с голям бюст

# 35
  • Мнения: 9 484
Благодаря за новата тема, чудесно оформление! 🤗

Тита е с много голям бюст, няма как да е тя.

Гласувах за Ангелът, Хищницата и Макаронът макар, че и други маски ми харесаха. Да, по-страшни са, но като цяло са добре направени.
Всъщност не ми хареса само Змията и Храста, до някъде с Мозъка можеха повече да се постараят, да не прилича на паток.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 26 370
Мозъкът е най-грозната маска

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Благодаря за новата тема! Flowers Sunflower

Аз нито миналата година познах някой, не се и пробвах особено, просто не мога да ги позная, и тази нямам кой знае какви предположения.
Писах и снощи ,че ми се стори, че Стефан Илчев е Хищника, но сега се чудя дали не го бъркам със Светлината, един от двамата подозирам, че е.
Изпълнението на песента на Тодор Колев ме насочи към Димитър Маринов.
Мисля си, че и Славин би могъл да е сред участниците - той може да пее и е печелил формати.

От маските най-симпатичен ми е на Храстчето, много ме радваше снощи. Както писах и другите ми харесват, имам фобия към змии, не мога и нарисувани да ги гледам, но тази змия много ми прилича на мишок с големи уши и направо не я възприемам като змия.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 752

(Кой е Велизар от татуировката на Азис?)

Скрит текст:


Бивш на Азис, този до него.
Благодаря, мислех че е било само роля гейството му. Явно не.
Точно, защото не са ми натруфени и си съвпадат с образите гласувах за Хищницата и Макарона. По същия начин беше Розата преди. Не си падам по пищните явно. Светлината, Очите и Мозъка, примерно, никак не отговарят точно на това име. Костюмът на Ангела, за който гласувах също ми е стилен, нищо че е е черен и не е типичният ангел.

# 39
  • Мнения: 9 484
На мен ми беше забавно как се клатушкаше храстчето и точно заради тези танци ми прилича на Люси Дяковска.
Като глас обаче нямам идея, все още са мъгливи всички, като изпеят по още някоя песен предполагам ще ги разгадаем. 😁

# 40
  • Мнения: 2 394
Мозъкът е най-грозната маска

И Светлината не и отстъпва.
А безсмислието и е велико. Каква е тая Светлина с усмихнато и тъжно лице.
За мен светлината трябва да е красива, цветна зашеметяваща.
А не като облечена в скъсани вестници тъжна анорексичка.

# 41
  • Wonderland
  • Мнения: 675
Според мен Мозъкът е Виктор Калев, Ангелът - Есил Дюран, Плашилото - Wosh MC.

За Плашилото и аз за Wosh MC си помислих.

Гласувах за Палячи, Плашилото и Макарона. За третата маска се колебаех, защото ми харесва и Змията. Бебето също ми е симпатично. Маската Баба Яга и тя ми харесва. Палячи, колкото ми е страшен, особено на музикалния фон, на който се появи на сцената, толкова и ми харесва като маска.

Благодаря за старанието, кото полагаш за всяка една тема, Smileys Flowers Four Leaf Clover Heart Flowers Bouquet

# 42
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Изпълнението на песента на Тодор Колев ме насочи към Димитър Маринов.
И аз така. В Капките го имитираше много успешно. Освен това Маринов е способен да чупи стойки.
Есил я познах на втория тон. Мисля, че тя е от лесно разпознаваемите, като Прея миналата година.

# 43
  • Мнения: 14 617
Палячи,Хищницата,Мозакът и Змията са ми много противни като маски.Отдолу не знам още.

# 44
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 089
Благодаря за темата.
Като за първа вечер мен снощи ми хареса. Лиготиите на Рачков ги нямаше, Геро беше много притеснен, но влезе в роля постепенно, надявам се следващите съботи да се покаже в много по-добра светлина. Журито и те бяха в небрано лозе, само Азис беше адекватен.
Маските ми харесаха, няма я американската пищност, но по-добре. Намам предположения, но се надявам повечето да не са колежки на Азис, както каза Геро. Много бих искала да видя сред участниците не само певци и тук там някой актьор, а и някои други по-известни лица, телевизионери, писатели, журналисти, политици. Миналата година в английската версия участва член на парламента, не си спомням бивш или действаш.
Харесва ми макарона, надявам се да е Десислава, ня има огромни гласови възможности и всеки път може да ни изненадва, както и Есил като черният ангел.

Общи условия

Активация на акаунт