🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 2

  • 28 364
  • 840
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 033
Благодаря за новата тема, прекрасно оформена както винаги !

Аз гласувах за Ангелът, Палячи и Хищницата.
Ангелът излъчваше толкова много грация, стил и класа пък и съчетано с пеенето стана невероятен образ. И за мен това е Есил Дюран, слушала съм и джазови изпълнения, пее жената.
Палячи, свързах образа с романът " То" на Стивън Кинг и поради тази причина гласувах за тази маска.Simple Smile
Хищницата, с този камшик си мислех за разни БДСМ практики за които съм чела.Joy

За момента аз ще се въздържа да правя предположения относно участниците под маските, не ми допада това преправяне на гласовете им когато пеят, разбирам останалото да е мистерия, но защо им пипат и гласовете по време на изпълненията.Simple Smile

Липсва ми Мария Илиева в панела, дано с Алекс Раева живнат там нещата.Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 868
Според мен ангелът е Петя Буюклиева, 1:1 с нейния глас. Тя така пееше в капките, все обича да й се чува максималния диапазон, булката е наистина или Мария Илиева или Рут, възможно е Десислава или Есил да е зад някоя маска, мисля, че Тита или Гери Никол също присъстват някъде, Деян Донков или Иван Юруков е маската, пееща Sweet dreams. Последната много е възможно да е истинската Роберта, която всички мислеха, че е в миналия сезон. И единия глас ми се стори като не знам как му беше името, този, който помагаше на участниците в капките за актьорското майсторство, Това са моите предположения до момента

# 17
  • Мнения: 15 314
Аз да си призная очаквах по красиви и по забавни маски. Шапката от предния сезон много ми харесваше. Розата също. Пчелата беше сладурска. Исках нещо свежо, забавно, красиво, романтично, а не този хорър маскарад, ама каквото - такова. А Змията ми е особено неприятна. Не обичам влечуги. Настръхвам даже от името им, а от гледката се стряскам. Едно време  избягвах филми и предавания в които има такива гадинки, и сега се случва. Просто не мога да ги гледам. И във вид на маска да са, даже и в анимационно филмче да са, пак ми е кофти да ги гледам.

# 18
  • Мнения: 4 871
От снощи не спирам да мисля за книгата, начина, по който произнесе touch е на човек с лек говорен дефект и затова според мен това е Мариана Попова. Сега слушах пак изпълнението, напълно е възможно да е тя, гласа съвпада.

# 19
  • Мнения: 11 566
Ангелът и Буюклиева- абсурд, поне за мен. Нито пък Глория- от гледна точка на това, че ми се струва като артист, който не би участвал в подобно предизвикателство / реалити/. Есил Дюран е прекалено лесно, ако е тя.
За Рачков съм категорична, че не е под някоя маска- така мисля.
Тая на Бебо Х. може ли да пее? Да не е тя Хищницата?

Благодаря за темата!
Алекс пък кога е родила? Не знаех.

# 20
  • Мнения: 9 776
Петя Буюклиева няма такава стройна финна фигура.
За Макарона - мистерия ми е. Ако е Десислава, лоша услуга и направиха. Тя пее прекрасно, за съжаление не е в добра физическа форма, и с тоя макарон успяват да я прикирят добре, но и крачетата не ми харесват. Не стои добре. И пеенето не ме впечатли. Преправят гласовете, иначе ще ги познаем до един още от първият лайф и няма да е интересно.
Споменахте по-напред Стефан Илчев, но не помня с коя маска го свързахте. Бих предположила, че е Хищницата, но той е доста по-висок. Така или иначе смятам, че Хищницата е мъж. Особено пролича, докато танцуваше на песента. Или е някоя много скована е нетанцувална дама.

# 21
  • Мнения: 4 868
Сега слушам Макаронът, да не се окаже Невена Пейкова. След скандала около нея, тя рязко затихна, нейния глас беше като на Бионсе, или поне тя искаше така да си мисли

# 22
  • Мнения: 4 936
T. г няма открояващи се с ръст фигури които лесно да бъдат разпонати.
Юлиан, Димо Алексиев, Иван Юруков - не се сещам последния дали участва м.г

# 23
  • Мнения: 4 393
Гласувах за плашилото, ангела и баба Яга. Мерси за новата тема Flowers Cherry Blossom

# 24
  • Мнения: 4 868
Нора Караиванова също не го изключвам като вариант

# 25
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Алекс пък кога е родила? Не знаех.

През август миналата година.

T. г няма открояващи се с ръст фигури които лесно да бъдат разпонати.
Юлиан, Димо Алексиев, Иван Юруков - не се сещам последния дали участва м.г

Юруков - не.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 757
Гласувах за Ангела, Хищницата и Макарона. Те ми харесват като костюми, а и като пеене. Не познавам гласовете на поп фолк певиците и не знам подробности за никого по принцип, но някои предположения са ми абсурдни.
Гласът на Ангела и на мен ми прилича на Петя Боюклиева, но не мисля, че ще е нормално отново да я набутат в някое предаване. Луна също едва ли участва. Би било тъпо просто да въртят едни и същи муцуни.
Владо Пенев и аз забелязах колко пъти си пъха пръстите в устата. И да е с антитела за короната, други болести също съществуват 🤐 Да не говорим колко ъ-ка и мънка.
(Кой е Велизар от татуировката на Азис?)

# 27
  • Мнения: 5 354
Иван Юруков не е участвал в Маскираният певец миналата година, но той не беше ли под 1.90 или се бъркам?
На мен ми изниква едно абсурдно предложение за Мозъкът - Димитър Туджаров, имитирал е Тодор Колев. Друг вариант за мен е Диян Мачев, но той отдавна не се е появявал по телевизията. Димитър Рачков едва ли ще е, той няма чак такова изразено коремче като на човека под маската.

# 28
  • Мнения: 4 868
Книгата може да е Милена Славова, нарочно да се прави, че не може да пее.

# 29
  • Испания
  • Мнения: 37 503

(Кой е Велизар от татуировката на Азис?)

Скрит текст:


Бивш на Азис, този до него.

Общи условия

Активация на акаунт