💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 3 /14.09. - 20.09.2020/

  • 49 737
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 689
И аз искам жътварите на реката да бъдат.
Аз не мога да разбера тия рибари не можаха ли да измислят нещо, да наловят жаби, жабешки бутчета са деликатес. Някакви корени, грудки ядливи да потърсят, семена. Нямаше никаква инициатива от тяхна страна.

# 31
  • Мнения: X
Каква ли ще е драмата между сестрите.    Сигурно са били разделени след развод на родителите Thinking

Не знам каква е драмата между сестрите, но усещам че пак ще се реве и в днешния епизод.

# 32
  • Мнения: 1 889
Аааааа PURE, искрено се надявам да не ни направят свидетели на ред сълзи, ред.... сещайте се Grinning. Очаквам две зрелищни битки:
1. Битка за капитанското място.
2. Битка за територия.

За другото има турски и индийски сапуни, в които реват нон-стоп.

# 33
  • Мнения: 3 295
Чудно ми е за рибарите.. никой от тях не посмя да влезе в реката. Никой не се опита да направи от някой клон подобие на харпун. Не се опитаха и подобие на кош за ловене на риба да изплетат. Никаква инициатива.
В реката не вярвам да има крокодили или анаконди.
Всъщност показаха Александър как прави нещо като харпун, обаче нищо повече не показаха след това.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 902
Не успявам да гледам навреме и затова не ви чета.Снощи наваксах Simple Smile
Благодаря за темата !

# 35
  • Мнения: 6 493
Не знам коя е тази рекичка, но изглежда като блато.
Но и в този сезон много от участниците, дори в парка не са се разхождали. Крачетата все едно само по асфалт и в Мол стъпват.
Мая обичала планинските разходки, Александър и той уж природолюбител...Но като чух Иван Дракона, че 5 пъти обиколил Земята, пък на всяко пристанище знаел най-модните заведения и магазини, стана ми ясен колко е моден и опасен Smiley

# 36
  • Мнения: 185
Записвам се да следя и аз/и да се включвам от време на време/. Благодаря за темата! ☺

# 37
  • София
  • Мнения: 5 755
Рибари, ловци, жътвари. Така ги наредих аз. Не защото така са ми най-симпатични или заслужават да са подредени по този начин. Просто би ми било любопитно да се разменят. Ще излязат наяве други черти на характерите им при други условия. Рибарите само, за да са нахранени, че ми дожаля. А и мисля, че други племена може и да успеят от реката да извадят нещо.

# 38
  • Мнения: 1 419
Ей сега ако жътварите отидат на реката, кака Иванка кат запретне ръкави и ще налови няколко шарана само като им намигне. Лошото е, че ще ги пита смятат ли че тя трябва да ги приготви или сами ще скочат в тигана и мигом ще си скочат обратно хайваните в блатото Grinning

# 39
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добавих в първия пост, защото смятам, че е важно

# 40
  • Мнения: 2 627
Не знам до коя река са ги сложили, но ми се видя доста тиня и застояла вода там.
Не всяка вода става да се миеш с нея. По-добре правят, че не позлват за нищо водата, защото иначе най-вероятно целият отбор ще се пресели в бургаската болница.

Ще ми се червените да идат на реката и там да видим, кой как се справя. Тодор ще налови мечка, Ваня ще свали ято птици в полет, ще си покажат възможностите.

# 41
  • Мнения: 447
С риск да ме нападнете,харесвам Ваня и Тодор. Тодор знае защо е там и е най добре подготвен, открит и честен е. С такива  хора лесно се комуникира и няма изненади,не се налага да гадаеш какво иска да каже. И не намирам прилика между него и Георги, който беше агресивен и жесток без мозък при това.Харесвам Ваня  защото мисля че може да докаже че ние жените можем да сме достойни противници на ринга.

# 42
  • Мнения: X
И на мен въпросната река ми изглежда като блато и за нищо на света не бих влязла в тази застояла вода. Поне да бяха на плажа като в миналия сезон, много е тегаво край тази река. Предполагам и комари има в изобилие, защото в предишните епизоди забелязах, че нечии крака бяха нахапани до кръв от комари.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 395
Реката ми прилича на Велека.
Може и да е някоя от тези, покрай Бутамята или Силистар. Но не знам дали около Силистар пасат крави.
За мен тази локация е в пъти по-зле от плажа. Но наистина, никаква изобретателност в опит за подобряване на условията.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 18:47 от Илит

# 44
  • Мнения: 4 564
С риск да ме нападнете,харесвам Ваня и Тодор. Тодор знае защо е там и е най добре подготвен, открит и честен е. С такива  хора лесно се комуникира и няма изненади,не се налага да гадаеш какво иска да каже. И не намирам прилика между него и Георги, който беше агресивен и жесток без мозък при това.Харесвам Ваня  защото мисля че може да докаже че ние жените можем да сме достойни противници на ринга.

Ваня ми е втората любимка след Мая. Всъщност двете са много различни, но в тях намирам различни черти от себе си Grinning Не мога да кажа, че Тодор е винаги честен и открит, според мен той също се опитва да играе разни игрички и да провокира, но поне директният му подход към Пламен ми хареса. Много други на негово място в подобни обстоятелства биха на пръв поглед подминали съответната ситуация само за да си отмъстят в подходящия момент по подходящия начин.

В писанията на Александър, които аз намирам за увлекателни и забавни, нямаше нищо за Мая. Май неконфликтните хора са си по принцип трудно забележими.

Общи условия

Активация на акаунт