💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 3 /14.09. - 20.09.2020/

  • 49 732
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 45
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Александър

Рекапитулация на седмицата на племето Рибари.

Племето е официално факт! След първата ни капитанска битка, аз завърших на трето място, а Иво е нашият нов капитан! Всички одобриха този факт, а след това бяха готови да го детронират!
Състезавахме се в първа териториална битка, която изгубихме с аванс, зaтънахме в пясъчника и отидохме на дивата река!
Спечелихме първа номинационна битка, поставяйки световен рекорд от 46 секунди за нареждането на цветните кубчета!
Спечелихме втората номинационна срещу ловците в най-силовата и оспорвана битка досега! БРАВО РИБАРИ!
В племето се заформиха доста разноречия, разединенията са факт и атмосферата е Малака (на гръцки - шит)! Гладът разяжда мозъчните кори на всички, като джанките са нашето единствено спасение. Построихме навес! Имаме въдици с мисини и кука! Запалихме огън!
Постиженията на всеки един от нас поотделно:
Аз - Вдигнах навес с помощта на Ники и Дракона, измасторих въдица, брах джанки, събирах дърва и свалих няколко кила.
Ники - Дигна навес, гони овце, бра джанки беше уан мен шоу стенд ъп комедиант и оправяше настроението ни.
Мая - Бра джанки, събира дърва, усмихваше се и ми беше опора.
Хриси - Бра джанки, лови риба, събираше дърва, контузи се.
Иван - Изгради навес, събира съчки, бра джанки, гони овце и свали доста кила.
Иво - Лови риба, бра джанки, скара се с Катя, инспектира и спа.
Мира - Бра джанки, гони овце, мечтаеше на глас за храна, спа.
Катя - Палеше и поддържаше огъня, събираше дърва, бра джанки, псуваше доста и загатна за потенциала си.
Какво ни предстои следващата седмица?



Не знам дали Вайс смята, че проявява чувство за хумор или просто е нагъл.



Христа без джуки и лещи.

Скрит текст:


Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 19:17 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 46
  • USA
  • Мнения: 7 295
Реално, Пламен защо се отказа ?  Някой схвана ли " демека" ?

Според мен не му е харесало и също така е разбрал,че няма да стигне далече,така че защо да се хаби..Несериозно от негова страна,но звучи логично за слабохарактерни хора.
Аз пък искам рибарите отново на реката,ей така,да им е тегаво.Неприятни са ми като цяло с няколко 2-3 изключения.
Сестрите са
Скрит текст:
Йоанна и Екатерина
.

# 47
  • Мнения: 539
Smileys, благодаря за новата тема, изпипана е, както винаги.
Гласувах за конфигурация - Рибари, Ловци и Жътвари. Жълтите да повисят малко на реката, най-вече заради двете кифли Ивана и Димитър. Колебах се за първото място, но нека Рибарите да видят малко храна, че живи да ги ожалиш сега.
Писна ми от драми - сега сестри, сигурно после ще направят племенен съвет и за Вайс и Сюзън, за да разкрият на останалите, че са гаджета и първата им среща не е в играта. Малко започва повече на Бай Брадър да мяза, а не на игра за каляване на волята. Но ще видим какво ще се случва напред.

# 48
  • Мнения: 3 295
Като кажат "Ние сме родени за лукс" .. направо ми бъркат в мозъка. Като сте за лукса, какво правите в това предаване изобщо?

# 49
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Николай: "Има три етапа: лунна, дневна и топла светлина". Умирам от смях с него.

Харесва ми нововъведението - обръщение на отпадналия към екипа.

# 50
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Моята комбинация в анкетата е рибари,жътвари и ловци.
Много ме дразни тая вметка с ББ.Не ме интересуват интригите им,искам да гледам игри,спортсменство,рекорди.

# 51
  • Мнения: 2 627
Какви са тези видео послания сега.
Три дни били заедно, още не си знаят имената, а ние трябва да ги гледаме четвърт предаване, как си попълват лексиконите. Изключителна скука се лее от екрана.

# 52
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Като спят всички рибари, как не им изгасва огънят! Комарите го поддържат сигурно.

Николай: "Мотивация - това е нашата надъхвация".

# 53
  • Мнения: 185
Извинявам се, но някой може ли да ми припомни как се избираше капитан... гласуваше ли се? И при загубата на капитанска битка, какво губеше отбора?
Предполагам, че ще има такава днес, но не мога да се сетя как протичаше.

# 54
  • Мнения: 9 700
25 минути плява до момента.

# 55
  • Мнения: 2 627
Извинявам се, но някой може ли да ми припомни как се избираше капитан... гласуваше ли се? И при загубата на капитанска битка, какво губеше отбора?
Предполагам, че ще има такава днес, но не мога да се сетя как протичаше.

Имам спомен, че преди битка се питаха "Искаш ли ти, искаш ли ти". Ако питаш за предния сезон.

# 56
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Извинявам се, но някой може ли да ми припомни как се избираше капитан... гласуваше ли се? И при загубата на капитанска битка, какво губеше отбора?
Предполагам, че ще има такава днес, но не мога да се сетя как протичаше.

Този сезон определиха първите капитани с битка.

Ще видим. Тази година има промени.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 886
С какви глупости ни занимават.

# 58
  • Мнения: 185
Значи, ако е като в 1 епизод, вероятно с битка ще избират капитана и до там. Много ми липсват капитанските битки-капитан срещу капитан.

Извинявам се, но някой може ли да ми припомни как се избираше капитан... гласуваше ли се? И при загубата на капитанска битка, какво губеше отбора?
Предполагам, че ще има такава днес, но не мога да се сетя как протичаше.

Този сезон определиха първите капитани с битка.

Ще видим. Тази година има промени.

# 59
  • Мнения: 3 376
Цък , да се запиша

Общи условия

Активация на акаунт