💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 3 /14.09. - 20.09.2020/

  • 49 720
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 198
Нямам идея кои са половината хора за които говорите...

# 571
  • София
  • Мнения: 4 429
Игри на волята (15.09.2020)
Сезон 2   Епизод 8




И ОЩЕ ЕДИН



Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
  но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
   на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 
Скрит текст: Скрий


Линка може да се пусне и във VLC player

# 572
  • Мнения: 1 723
Нямам идея кои са половината хора за които говорите...

Участници от миналият сезон,  които миналата година бяха определени като пълен провал и некадърници,  а тази година ги дават за пример,  колко по-добър е бил каста миналата година;)

# 573
  • Мнения: 6 529
Къде мога да видя визитките на участниците?

# 574
  • София
  • Мнения: 27 142
Сравнения винаги е имало и винаги ще има, така е навсякъде и във всички теми за подобни формати.

# 575
  • Мнения: 1 723
И винаги тези от миналата година са по-по-най;)

# 576
  • София
  • Мнения: 27 142
Не е задължително, зависи... Още сме в началото.
Аз до тук се старая да не правя преки сравнения в постовете си и давам шанс на новия сезон и вярвам, че ще задобрее. Но хората не са слепи и имат право да изразяват недоволството си.
Иначе сравнения се правят и в теми за сериали и във филми и в спорта, буквално във всичко, така че не разбирам недоволството от това. Никой не е длъжен да чете всичко в крайна сметка. Аз чета всяко мнение и уважавам всяко мнение в темата, прескачам само спойлерите, но никой не е длъжен да прави същото. Simple Smile

# 577
  • Мнения: 8 705
Аз пък този сезон го гледам с по-голям интерес от миналия.Принцеса Иванка доста прекали днес.
  И пилотът и Катето трябва да си ходят.Какъвто и разговор да се подхване,все се завърта около техните драми.

# 578
  • Мнения: X
Къде мога да видя визитките на участниците?
В първия пост на темата

# 579
  • Мнения: 1 469
Ще запомня епизода с капризите на Ивана, ах само как чакам да попадне в блатото Simple Smile

И пародията наречена рибари. Кулминацията беше като се оплетоха с въжето и не знаеха кой и на къде да води хорото.

Не трябва да се оставя пъзела на победителя, това дава предимство на вторите. Не, че беше много сложен, но все пак те не мислеха ами преписваха...

# 580
  • Мнения: 448
Примадоната Иванка защо понякога фъфли толкова? Не е от джуките, защото по време на спора си говореше  нормално. Имам чувството че я мързи да си отваря устата, когато се глезоти.
 А скандала при жътварите на масата  е толкова режисиран, че нямам думи.
 Ивайло пък бил "трудно шлифован диамант"Grinning

# 581
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Отвратителни Димитър и Ивана. Дано скоро ги разкарат, че ми иде да им разбия мутрите. Ох, на агресия ме избива само като ги видя. 😡🤬
Екатерина и Ивайло според мен ще бъдат номинирани като от двамата предпочитам Иво да си ходи. Катя ми е голям дразнител, но пишман пилотът е нагъл и самонадеян.
И двете сестри според мен са ку-ку и ако при Катя е очеизвадно, при Йоанна е просто по-прикрито, защото не е така експанзивна.

# 582
  • Мнения: 174
Мислех си,че аз имам някакъв бъг, защото Иванка ме побърква от нетърпимост, неприязън и отврата в едно. Точно ,идваше ми да шутирам екрана след  като я видя.Не я издържам.Погнусена съм от нея,а сега и от Димитър.Веднага след тях е пилота.

# 583
  • USA
  • Мнения: 7 283
На мен Ивана не ми е чак такъв дразнител.Префърцунена е,интригантка и хитра лисана,но чак пък дразнител.Избрали са я да играе ролята на примадона и си върви по сценарии,не мисля,че е толкова зле.Дори си личи като преиграва(например тази вече със звънеца и рязането на ябълката).
Ивайло и психото са ми в пъти по-нетърпими и нямам желание грам да ги гледам.Те са си реални образи.

Едната неуравновесена,арогантна,не знае кога да си замълчи,досадна,неадекватна,другия пък моля ти се,бил нешлифован диамант Laughing ,а иначе е най-големият смешник на терена,който и жена ще го бие..откъде това его в Ивайло?!

# 584
  • Мнения: 174
Не знам дали е режисирана, но още от визитката си , ме отблъсна.
Но, това, което казваш, много променя ситуацията.Очевидно не го бях погледнала така.Ако е режисирана,  то поне няма да ритам дисплея, с други думи  - ще я възприема като кифла, която играе примадона.....да, така  е по - различно. И все пак  - много ми е неприятна.
И пилотът - ултра некадърен.
Другите не ме нерват толсова.

Общи условия

Активация на акаунт