Страшки от форума - 2

  • 77 245
  • 742
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 092
Еееееее как можахте?Доместоса от време оно се ползва,вие за белината се хванахте. Апропо белината "Аче" ли требва да е?
Никакъв читав препарат не оставиха за чистене, ба' мама му.😲🤪🤬

# 136
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Таз пък! Много си назад с материала, жено! Никакво туй-онуй, даже овулация не трябва да имаш!
Абе от както преди време в една тема четох, че като правели опити да забременее мацката усетила как душата на детето слязла в корема й, нищо вече не може да ме изненада. Първата ми мисъл тогава беше, че това ще да е било егати оргазъма...

# 137
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 048
ауууууу, вярно.
а наградата кога да я чакам?

# 138
  • Мнения: X
А какво означава Царева вода?
Царска вода - смес между концентрирана азотна и солна киселина. Или сярна. Не помня, но е смес между концентрати на киселини.

# 139
  • Мнения: 9 865
Благодаря за обяснението, Mr. Smith! ☺
Аз също не можах да разбера страшката.

# 140
  • Мнения: 4 611
Цитат
Здравейте, след ден и половина някъде ще ходя да пускам пср изследване за коронавирус, тъй като ми предстои много важно и неотложно пътуване до Австрия. Проблема е, че от седмица вече от време на време ми се случва да ми е отпаднало, или да ме боли гърло или глава. Нямам температура обаче. Предполагам е някаква лека настинка, но пак ме е страх. Взех си разтворими витамин C и цинк за имунитета. Има ли как да увелича шансовете теста да е негативен? Нещо да приемам или не знам? Чувала съм, че преди да те тестват, ако пийнеш малко алкохол и не отчитало, но на мен ми се струва като измишльотина. Наистина ми е много важно да е негативен теста, тъй като ми е доста спешно пътуването.

Цитат
Аз ако съм с маска по време на полета не мисля, че ще заразя някой. Плюс, че ако все още не се чувствам напълно добре, просто ще гледам да се самоизолирам докато съм там. Важното само ми е да влезна в Австрията.

# 141
  • Мнения: 8 937
Боже, на мен също ми предстои важно пътуване до Германия, ама чак толкова?!?
Да не говорим, че доколкото знам, витамин C не е решение за всички проблеми на света. Confused

# 142
  • France
  • Мнения: 12 553
Мда... заради такива важни и неотложни срещи, пътувания, купони и т. н. 10 месеца по-късно сме  свидетели на втората вълна. И сме всичките в кюпа.

# 143
  • Мнения: 2 209
Ето, можеше сега някой да препоръча иновативното лечение с белина, ама го затриха. Пфу, ей тъй кат стане...

# 144
  • Мнения: 4 611
Важното е да се пътува!

# 145
  • Мнения: 2 081
И забременяват с алтернативни съвети.😅
Как със съвети?!? Вече не трябва ли онуй? Astonished

Сложи китка магданоз в онуй място и близнаци ще имаш . Мани го мъжа .

# 146
  • Мнения: 1 917
Цитат
от една седмица имам коронавирус. С леки симптоми. Днес си счупих зъба. Всички стоматолози ми отказват щом чуят, че имам коронавирус. Какво да правя? Има ли в София някой спешен държавен зъболекар, който да е длъжен да ме лекува дор, когато имам коронавирус или ще трябва да чакам. Някой да даде съвет? Дори не искат и да го видят зъба...
Би трябвало в ковид отделенията да има поне един зъболекар, със скафандър...както има всякакви лекари там.

# 147
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Това определено не е смешно, а си е реален проблем, за който никой не е помислил в действителност.
Щото човекът е коректен и си е казал, че е с ковид, и няма кой да го погледне, а зъб може да доведе до големи неприятности.
Може да се каже, че наистина е страшно, ама не в този смисъл на темата.

# 148
  • France
  • Мнения: 12 553
Абсолютно съм съгласна.

# 149
  • Мнения: 4 611
Това си е действителен проблем. Един от всичките покрай тая пандемия...

Общи условия

Активация на акаунт