Страшки от форума - 2

  • 77 261
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 715
Е, малко си чела. Това е част от апокрифните тайни за вечна младост, има и други подобни неща, но за тях знаят тия, които се ровят в езотериката.

# 556
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
И аз имам спомен, от техни интервюта, че е имало ядене на плацента.
Ако е родила в  частна клиника, защо да не им я дадат?
Холивудските звезди от години уж го правят, сушат я, смесват я с други неща...
Аз преносих, моята беше калцифицирала, вероятно за нищо не е ставала Grinning

# 557
  • Мнения: 2 998
От снощи всеки път щом огладнея поглеждам темата. Моментално апетитът ми изчезва и коремът ми се свива. Ако продължа така до лятото, ще си вляза в дънките от завършването.

# 558
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
От снощи всеки път щом огладнея поглеждам темата. Моментално апетитът ми изчезва и коремът ми се свива. Ако продължа така до лятото, ще си вляза в дънките от завършването.

Охх, няма шанс, аз апетит не губя, само ако съм много болна, за два, три дни може и да не огладнея! Мъжа ми ми вика на галено Анжелина Джолани, щото съм му приличала на нея ( въобще нищо общо нямаме Grinning) ,но съм била уголемен вариант!

# 559
  • Мнения: 9 361
Аз мислех, че за стволовите клетки ги искат плацентите, а то друго излезе. По-добре да не бях разбирала.

# 560
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Абсолютно не ме впечатява вече това нещо. Преди десетина години, когато започна да се говори за това, бях потресена, вече не. Да си ядат, ако искат, и екстрементите.

# 561
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Невежеството води до извращения. Явно някои българи прибягват до канибализъм. Животинска плацента има в козметиката  и в някои лекарства. Тя е в определена дозировка, с конкретно предназначение.
Сиамката ми си  изяде плацентата при раждане. Но не от суета и в опит за разкрасяване.

# 562
  • Мнения: 39 318
Сиамката ти е животно. Ние не сме такива.

# 563
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Сиамката ти е животно. Ние не сме такива.

Явно сред нас има и такива. Щом ядат подобни гадории...

# 564
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Сиамката ти е животно. Ние не сме такива.
Именно.😉

# 565
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
То има много, които си мислят, че това, което правят животните, трябва и хората да го правят. Защо тогава  те се къпят, а не се облизват като котките и готово.  Wink
Иначе то има и животински канибализъм, kогато например някое животно си изяде малките. Само дано и на тогава не се намерят последователи, че не знам вече а и не искам да знам, какво ще е оправданието им. За съжаление извратени хора има вече много.

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 21:38 от Venetta

# 566
  • Мнения: 9 871
Още снощи писах, че плацентата не се дава току-така, но ето още информация:

Защо плацентата не се предоставя на семейството?
В България има действащ Закон за управление на отпадъците, съобразен с няколко директиви на ЕС, както и няколко наредби, които го допълват, включително и специален подзаконов нормативен акт, уреждащ статута на отпадъците на лечебните и здравни заведения. Искаме ли или не, плацентата спада към т.нар. “опасни отпадъци”, от групата на биологичните такива, които могат да доведат до пренасяне на инфекции (вируси например) и затова се изисква тяхното обезвреждане, транспортиране и унищожаване по определен ред.

Дори в държави като САЩ, където е модерно консумирането на таблетки, приготвени от плацентата на жената, тя се предава на лицензирани фирми, които я обработват (т.е това не става в домашни условия). Тези фирми изискват от бъдещите майки предварителна регистрация и предоставяне на доказателства, че не страдат от определени заболявания- ХИВ, хепатит, херпес, хламидия, сифилис, лаймска болест.

# 567
  • Мнения: 15 356
Акушерка ми е казвала колко желаещи има да ядат плацента.Много са,ама наистина много.Искат и да си я замразяват в камерата с не знам какви цели.

# 568
  • here and now
  • Мнения: 4 230
Пуснах го в смешките, но май е за тук
Цитат
Еее, как можахте да ми изтриете мнението в темата за парламентарните избори, където споменах че българите са прости. Защо си мислите, че е по-добре да се премълчава истината?

# 569
  • Мнения: 35 968
Цитат
Надали има нещо по-страшно от бензина, дето се намърдваше в един пилинг на така обичаната марка балеа..

първо се посмях, после ми стана страшно, че хората вярват в такива неща

Общи условия

Активация на акаунт