Страшки от форума - 2

  • 77 145
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • France
  • Мнения: 12 250
Признавам си, че не разбрах. Какъв бензин, какъв пилинг?

# 571
  • Мнения: 2 998
Може би потребителката бърка бензоил с бензин.  Бензоилов пероксид се слага в кремове против акне, ако не греша.

БензОилов, не бензиолов. И аз вече прекалих с бензина. Grinning

Последна редакция: сб, 10 апр 2021, 15:37 от ⓑⓤⓑⓑⓐⓣⓐ

# 572
  • Мнения: 35 891
Цитат
Въобще нямам предвид sodium benzoat, или benzil alcohol, ( естествен консервант, съдържащ се в някои растения), ако си мислите че той ми звучи като бензин, а за съставката gasoline, което си значи чист бензин, откъдето и да го гледате. Серията, която аз съм имала съдържаше истински бензин, но гледам съдържание в интернет на други партиди явно, в които това  не е упоменато в състава...

# 573
  • Мнения: 19 674
Тя сигурно и вода от чешмата не пие, защото може да съдържа хлор.

# 574
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
хлорът би го преживяла, все пак е за дезинфекция, т.е. полезен е, но това опасно вещество дихидроген моноксид как се приема! как!!
Wink

# 575
  • Мнения: 25 449
Монооксид.
Иначе хлорът изобщо не е безобиден.

# 576
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
закачка беше Simple Smile

# 577
  • Мнения: 19 674
То нищо не е безобидно извън дозата му, но подобни маниащини са смешни, да. Преди малко мисля, че прекалих с натриевия хлорид в маслините, че и с живака в скумрията. Шок! Ужас! Ще се мре!

# 578
  • Мнения: 25 449

Знам. И е доста стара.
Просто те поправих, че се пише монооксид. Нищо, че съм от поколението, което в училище го е учило като двуводороден окис.

# 579
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
и за мен си е двуводороден окис.
хлорът, макар и опасен по принцип, си е нужен.
количеството лекува или убива. Simple Smile

# 580
  • Мнения: 25 449
То за всяко едно нещо „в дозата е отровата“.

# 581
  • Мнения: 18 363
дихидроген моноксид с едно или две о се ползва викат, за мъчение , слагали плат    и наливат течност , ти си признаваш всичко.Сигурно и други негативни ползи има.За натриев хлорид да не говорим, прекаляваме с него  и  е много вредно.Аз смених супената лъжица с чаена като мярка, че все не ми стига ,пристрастена съм.На другите пречи, чувствителни са.Пък се случва и два пъти да сложа като забравя.Ще ме съдят.
Как си правите шегички вие, хората страдат.

# 582
  • Мнения: X
Цитат
А някой може ли да ми обясни какво точно е магия как се прави и какво причинява ? Моля ви спешно е !!!

Следва някакъв отговор и отново:

Цитат
Обясни ми моля те какво точно .. как така пренасочване на енергия какво става след това и как това нещо може да ми повлияе моля ви имам нужда от помощ

Определено виждам нужда от помощ, но не от врачка, за съжаление...

# 583
  • Мнения: 697
Абе и аз видях нещо странно, затова не й/ му отговарях повече, а я препратих на правилното място, ама гледам, че и там не я/го вземат на сериозно.

# 584
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Не знам дали е смешка или страшка, но акане на храчки еее....

https://m.bg-mamma.com/?topic=1327947#
Здравейте. Разрових се в групата ,но никъде не намерих такава тема.
Имам бебе на 1 месец и има много храчки , като днес се стигна до задух и много се уплаших.  Слагаме физиологичен р-р на всяко ядене( педиатърката така каза) и добре носа го чистим, но тези храчки оставят. Детето дори хърка. Утре сме на лекар, но не знам как ще изкараме вечерта..страх ме е.
Интересува ме дали излизат през акото или някакъв лек как да ги извадя?
Но не искам отхрачващи методи , а нещо, което да ги разгради.

Общи условия

Активация на акаунт