Страшки от форума - 2

  • 77 260
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • France
  • Мнения: 12 571
Да, децата си гълтат храчките и сополите. За това и често имат диария след хрема. Не виждам защо трябва да се носи в Страшките писанията на млада майка, която явно е много притеснена.

# 586
  • София
  • Мнения: 13 698
И аз това щях да напиша Фил. Първо бебе и то на месец, момичето няма представа какво да прави. Само да не му дава лекарства по съвети от нета.

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Дълго време не следях темата след подобни "смешки".
Примерно пише жена,която не може да износи бебето си,а съфорумка я цитира заради недобре подреден словоред.

# 588
  • София
  • Мнения: 13 698
Това си е упоменато в правилата. Да не се спекулира със здравословни проблеми.
Хората не мислят, когато виждат нещо. Не винаги е с цел да наранят, но пък и не всички, които пишат са образовани и с опит и мъничко съпричастност няма да навреди.

# 589
  • София
  • Мнения: 35 104
Покайте се, ама веднага!

Цитат
A кaквo нaпрaвихмe бaвнo и пocтeпeннo хриcтиянитe c нaшия cвят?! Прeвърнaхмe гo в eдин изврaтeн мaтриaрхaт /в кoйтo влacтвa жeнaтa/ , кoйтo ни вoди към cлaбa пoпулaция и гибeл! В нaшия cвят жeнaтa мoжe дa прeлacти /cъблaзни/ мъжa пo хиляди дявoлcки нaчинa , a cлeд тoвa пaк пo дявoлcки дa кaжe тoй ми пoceгнa ,тoй ми нaврeди , тoй пo-cилният злoупoтрeби /ceкcуaлнo и вcячecки/ . И тaкa мъжa бивa ocъдeн oт "жeнcкoтo" ни зaкoнoдaтeлcтвo! Физичecкaтa му cилa cпрямo жeнaтa дaдeнa му oт бoгa , бивa зaмecтвaнa oт рoбcкo пocлушaниe към жeнaтa - прoтивнo нa бoжaтa вoля! Зaтoвa нaшeтo хриcтиянcкo oбщecтвo e oбрeчeнo нa гибeл , зaщoтo ocнoвнoтo зa кoeтo e рoдeнa жeнaтa , дa рaждa дeцa e пoтъпкaнo oт нeя , тя нe жeлae дa прaви тoвa труднo и тeжкo зa нeя нeщo и нaмирa хиляди дявoлcки причини дa нe гo прaви!!!

# 590
  • София
  • Мнения: 28 579
Това трябва да е някой неграмотен трол.

# 591
  • Мнения: 9 361
Това трябва да е някой неграмотен трол.

Да, от мъжки пол, ама все още го търпят модераторите.

# 592
  • Мнения: 18 557
Ба, един  на друго място непрекъснато ги пуска такива, религиозни, пасторски,, за жените се карахме с него и никой не посмя да се намеси.
И тук пусках нещо от това, имам предвид, че се проповядва  и прегръща силно  тезата да се върнем  назад - мъжете са да командват.Безмозъчните жени да слушат.Искали да стават лекарки , адвокатки  и полицайки - ми не е за тях, те не трябва да изневерят на същността си .За него вероятно боса ,бременна и до печката е тази същност.
Не  е толкова  незначително, има си разпространение.

# 593
  • Мнения: X
Къде таз слаба популация?? Аз съм се закахърила, че сме пренаселили и експлоатираме Земята и ресурсите ѝ, ама явно нещо не съм в час.

# 594
  • Мнения: 9 871
Това трябва да е някой неграмотен трол.

Да, от мъжки пол, ама все още го търпят модераторите.
В кой раздел пише този? В Паранормалния?

# 595
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Това трябва да е някой неграмотен трол.

Да, от мъжки пол, ама все още го търпят модераторите.
Кой е този герой?

# 596
# 597
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
що храните трола не разбирам.
освен да порасне по-голям, друго няма да стане.

# 598
  • Мнения: 19 883
Тух Ваньо ли е? Всичките му постове са такива, тип сектантство.

# 599
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Въх, мър майкооууу.

Общи условия

Активация на акаунт