Страшки от форума - 2

  • 77 278
  • 742
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 622
"Здравейте!

Някоя от Вас знае ли рецептата с зеле, което се вари в прясно мляко за запушени тръби.  Понеже искам да я изпробва, но намерих две рецепти и не знам коя да изпробван и коя в вярна. В едната пише, че трябва да се пазим много докато я правим и да не правим секс, а с другата не пише нищо за пазе, но пък пише, че се прави секс..

Има ли някоя от Вас, която знае рецептата или някоя, която е пробвала рецептата или е чула отзиви??"
Това ме разби...

# 601
  • Мнения: 11 569
И какво се прави с отварата?

# 602
  • Варна
  • Мнения: 36 628
И какво се прави с отварата?

Смее ли човек да попита...

# 603
  • Мнения: 25 660
Искрено се надявам да я пие. Но подозирам най-лошото – да я използва интравагинално.
Не знам защо някои жени не могат да проумеят, че вагините им не са боклукчийски кошчета, в които може да се пъха какво да е. То за можене – може, но понякога не е съвсем безнаказано.
Надявам се, че положението не е чак толкова зле, не и нещо, с което съвременната медицина да не може да се справи.
Но пък те лекарите какво ли разбират? Със сигурност по-малко от баба Гицка от село или леля Ленче от пейката пред входа... А, да, може да е и феноменът „прочетох в един сайт...“.

# 604
  • Мнения: X
Ох, пък аз като прочетох за запушени тръби си викам таз ще си отпушва канала в банята...

# 605
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ох, пък аз като прочетох за запушени тръби си викам таз ще си отпушва канала в банята...
+1 Joy Joy Joy

# 606
  • Мнения: 6 622
Де да беше канала... Ама какво ли общо има секса с това 🤔

# 607
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 034
Де да беше канала... Ама какво ли общо има секса с това 🤔
Секс в банята, под душа... С тия запушени канали ще стане наводнение.

# 608
  • Мнения: 2 195
Чакай да е светна.Пита се може ли да се прави секс по време на" лечението". Объркана е жената.Нали трябва да се провери отпушени ли са тръбите или не.Течност трябва да се налива...

# 609
  • Мнения: 6 622
А това със зелето и млякото се чудя къде ще го налива.. И как?

# 610
  • Варна
  • Мнения: 36 628
А това със зелето и млякото се чудя къде ще го налива.. И как?

Прочети темата и ще паднеш. Никъде не се налива. Като го свалиш от котлона клечиш над гърнето, че парата да влезе в теб и да отпуши тръбите.

П.п. аз си го представих и още не мога да спра да се хиля.

# 611
  • Мнения: 6 622
Пак добре... Аз си представях наливане с фуния 🤣

# 612
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Пак добре... Аз си представях наливане с фуния 🤣
Аматьори! Намерих рецептата в нета! Тя май е с двойно действие 😛

Ето рецептата:Една зелка се накъсва на листа(не се реже,незнам защо)Млякото се слага да заври(количеството е без значение)и зелето се залива с врящото мляко,клякаш върху съда със зелето и млякото,стоиш около 10-15 мин.забравих,трябва да си завита с одеяло.
И лягаш,задължително секс и ставаш чак сутринта.това е рецептата,моя близка е забременяла,при нея проблема е бил запушени тръби.аз нямам такъв проблем,но мисля да пробвам.Прави се една седмица.

Пробвайте де ! 🤪
Обаче внимателно , защото...ето какво споделя "зелка2"
...

Значи на мен ми казаха че зелката се издълбава по-средата и вътре се налива прясно мляко престоява една нощ и на другия ден се вари. Но на другия ден се беше развалила и не правих. Друга жена каза че варя само зеле вечерта стоя на парата колкото мога докато изстине, и след това си запарвам краката и после лягаш тоест водиш полов живот но след това не трябва да ставаш. Това е което знам но при мен нямаше резултат освен че първия път се изгорих за да седна на по-гореща пара за по-голям резултат. Не вярвам тъй като минах по-този път но може при някой да има резултат това е мое мнение.

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 00:33 от PureLove

# 613
  • Мнения: 8 937
След плацентата и менструалната кръв това е логично продължение в темата. Grinning

# 614
  • Мнения: 10 387
Съдържанието на парата не е ли винаги едно и също - H2O

Общи условия

Активация на акаунт