Къде в Русе- 12

  • 43 867
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 615
Знаете ли къде се продават агнешки момици?

Никъде! Такива екзотики няма по нашия пазар. Евентуално по Великден и то чрез близък в транжорна може да се уреди нещо. Аз търся от доста време телешко виме/език/опашка и мисията е почти невъзможна. Виме така и не успях да намеря.
Тел опашка Бозмов изпитано а може да попитате и за др неща.

# 451
  • Мнения: 1 013
Здравейте някой знае ли къде в Русе има каишка за смарт гривна (тези които мерят пулса ,крачки).ако може да спестя доставка от Олх .

# 452
  • Мнения: 4 841
Знаете ли къде се продават агнешки момици?

Никъде! Такива екзотики няма по нашия пазар. Евентуално по Великден и то чрез близък в транжорна може да се уреди нещо. Аз търся от доста време телешко виме/език/опашка и мисията е почти невъзможна. Виме така и не успях да намеря.
Тел опашка Бозмов изпитано а може да попитате и за др неща.

Език и опашки намирам в Боримес веднъж на високосна. В Бозмов рядко ходя, но никога не съм виждала. Виме обаче тцъ.

# 453
  • Мнения: 12
Здравейте дами! Интересувам се някоя от вас дали е правила блефаропластика в Русе и при кого. Много ще съм благодарна, ако споделите мнения и резултати, а също и препоръки!

# 454
  • Мнения: 35 140
Така като чета, май само в Медика правят

# 455
  • Мнения: 765
Знаете ли къде се продават агнешки момици?

Никъде! Такива екзотики няма по нашия пазар. Евентуално по Великден и то чрез близък в транжорна може да се уреди нещо. Аз търся от доста време телешко виме/език/опашка и мисията е почти невъзможна. Виме така и не успях да намеря.
Тел опашка Бозмов изпитано а може да попитате и за др неща.

Език и опашки намирам в Боримес веднъж на високосна. В Бозмов рядко ходя, но никога не съм виждала. Виме обаче тцъ.
Проверете или си заявете в магазина на Бозмов на пазара, всъщност посока прелеза! Асортиментът е завиден Simple Smile

# 456
  • Мнения: 1 144
Точно от магазина на Бозмов при пазара съм купувала леко омирисани пържоли.
Тъй че, внимавайте.

# 457
  • Мнения: 2 166
И аз от Бозмов съм патила с омирисано месо, повече не купувам от там. То не че на другите места е читаво де..

# 458
  • Мнения: 35 140
Аз Бозмов ги заобикалям. Първо качеството нне ми харесва, второ - цените са много високи.

# 459
  • Русе
  • Мнения: 5 351
А къде в момента месото е приемливо като качество?
Че и на мен ми писна да купувам и все подметка да е или да пуска странни течности при печене.

# 460
  • Мнения: 259
Има една кланница посока касева чешма, аз от там си пазарувам месо и съм много доволна. Хем е прясно и вкусно, хем и по-евтино.

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 16:08 от Krasimira Ilieva 679597

# 461
  • Мнения: 1 194
А къде в момента месото е приемливо като качество?
Че и на мен ми писна да купувам и все подметка да е или да пуска странни течности при печене.

Напоследък купувам свинско от тези  https://www.facebook.com/fermerskimagazin/
Вкусно ми е, мирише на хубаво прясно месо. Колбасите им също са хубави, макар и малко солени за моя вкус.

# 462
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Ще ги пробвам Simple Smile
Благодаря!

# 463
  • Мнения: 1 614
Кланницата към Касева коли прасета за Бозмов. Не знам какво месо продават самите те. Виждала съм на Бозмов камионите да влизат и излизат.
На Бисер месото е хубаво, на Маринови също. И двете са малки ферми от региона. Дано не се оплескат и те като качество.

# 464
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Последно точно на Маринови месото беше на каишка. На Бисер ще видя.

Общи условия

Активация на акаунт