Подготовка за малкия човек - тема 12

  • 48 565
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ina_Ih, а защо мажете, ако няма нужда? Лятото може и да идва тежка козметиката.
Честно да ви кажа не знам. За повече хидратация уж. В началото беше много суха кожата и за това продължавам.

Спрете за известно време и ще видите дали изобщо има нужда от мазане. Според мен е излишно да се мажат, ако няма нужда. Аз за себе си не го правя, а още повече за бебето...Simple Smile
Вода предложих с началото на захранването и си пие без проблем. Кърмила съм на поискване.

# 196
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Здравейте,
Ползвали ли сте тези кърпички? Дали има смисъл от тях или са чисто маркетингов трик за продажби?

# 197
  • Мнения: 3 123
Нито едното.Гърдите с чиста вода и веднъж дневно къпане.А за залъгалка само стерилизиране би ме успкоило,че е чиста,но аз съм си малко хаху на тая тема.

# 198
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 841
И аз не бих ползвала. Не съм кърмила ефективно кой знае колко, но по всички лекции казваха, че гърдите нямат нужда от специално почистване преди кърмене.
Залагалка носех две резервни навън и на път и стерилизирах. По-късно миех на чешма с гореща вода. Мокри кърпи с тази цел не бих взела, маркетингов трик си е

# 199
  • Мнения: 828
Здравейте, имам нужда от малко помощ.
Колебая се относно избора на шезлонг или люлка. Кое сте ползвали вие и от кои модели сте най-доволни? Има ли опция за люлка+шезлонг с вибрация, защото ми се искаше нещо такова да взема ☺️

# 200
  • Мнения: 220
Здравейте, на какъв матрак сте се спряли? Кокос или от органичен памук? Относно избора между шезлонг и люлка, бих предпочела което има функция легнало положение,а не само седнало.

# 201
  • Мнения: 771
Чакаме зимно бебе и макар, че живеем в къща и би трябвало да има място, няма много варианти. Спалнята ни е голяма, но самото легло е огромно, гардероба и два радиатора. Дали е подходящо легълцето на бебето да е в близост до радиатор, от страна на крачетата например. Само там имаме свободно място в спалнята за леглото.

# 202
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 841
Мисля, че ако е от страната на таблите към крачетата е най-приемливия вариант спрямо радиатор. Ние сме преместихме в детската, за да избегнем позиционирането до парното.

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 08:25 от Вълшебство

# 203
  • Мнения: 771
Да и си мислех, ако е висока температурата, ще я регулираме все пак.
Нямаме възможност да се местим, защото детската няма да бъде оправена поне още известно време. 
Не споменах, че бързо се нанесохме в нова къща и ще разполагаме с кухнята всекидневната и спалнята за момента.

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 13 376
И ние поради причината, че втория етаж на къщата не е ремонтиран/обзаведен разположихме кошарата във всекидневната, която е слята с кухнята и аз спя на дивана, таткото в спалнята на тишина.

# 205
  • Мнения: 139
Момичета,
На какви обороти центрофуга пускате бебешки дрешки за пране и на каква програма за сушене, ако ползвате сушилня, че вече умалих доста неща Sad
Сушилнята ми е аег 9та серия суши на ниска темпертура, но пак се свиват Sad

# 206
  • Мнения: 492
Сушилня нямам, центрофуга 1200. Но по-важни са градусите. Дрехи на 40, пелени и чаршафи на 60.

Момичета,
На какви обороти центрофуга пускате бебешки дрешки за пране и на каква програма за сушене, ако ползвате сушилня, че вече умалих доста неща Sad
Сушилнята ми е аег 9та серия суши на ниска темпертура, но пак се свиват Sad

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Цетрофуга на 1400 оборота, суша на програма за памук, с най-високите градуси. И при мен се свиват, но аз умишлено взимам всичко по-голямо. Бебешката ми програма на сушилнята ги вади леко важни, за да се гладят лесно, но аз не гладя нищо и затова не я използвам.

# 208
  • Мнения: X
Какво мислите за обиколниците за легло и от каква възраст нагоре са безопасни?

# 209
  • Мнения: 35 069
И преди съм писала, големият ми син още спи с тях като вече си ги разнася из цялото легло. Постоянно се гушка в тях.
На малкото ги сложих като стана на 2 или 3 месеца. Някак по- уютно му стои леглото и е една идея по- спокоен в него. Аз лично съм за обиколниците, но има много мнения против

Общи условия

Активация на акаунт