Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Подготовка за малкия човек - тема 12

• 28 858
  • 516
  •   2
Отговори
# 510
  • София
Аз имам на Маример аспираторът, абсолютно безполезен, според мен. Провала съм няколко пъти и освен да изнервя детето, друго не съм постигала. След това едни приятели ми донесоха електрически, но още не съм го ползвала, така че за него не мога да дам мнение.

# 511
Здравейте ! Искам да купя аспиратор за нос, но с изсмукване с уста. Имате ли представа дали вършат работа (електрически и за прахосмукачка категорично не искам) ? Имам един на Томи типи, който е без тръбичка, вакуумът се получава с ръце, обаче бебето много реве от него, защото става много трудно и трябва да го мъча много пъти. Харесала съм два варианта- Носко и Маример. Някакъв опит с тях ?
Маример много съм доволна става бързо и лесно.Лесно се почиства.

# 512
  • Германия
Аз имам някакъв на Nuby май, за уста. Често казано, доста добре успявам да почистя носа с него. Като беше синът ми мъничък и не шаваше много успявах и сама, сега трябва някой да му държи главата да не мърда. На мен не ми е проблем почистването, но на ММ му става лошо като гледа/чува 😂😂😂

# 513
И аз имам Маример и съм много доволна. Става лесно, бързо и можеш лесно да контролираш силата на засмукването. С каката го ползвах, сега и с малката също. Доволна съм.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 17:24 от RubyRose*

# 514
Маример имам и аз,много лесно вадя каквото има да се вади

# 515
# 516
И аз имам маример. Честно казано не знам дали съм доволна 😀 нямам база за сравнение, но и не ми се е налагало много да го ползвам. В пътите, обаче в които съм го ползвала не е излизало нещо кой знае какво от нослето 🤷‍♀️
Има дечица при, които редовно трябва да се използва и, ако моя син беше такъв случай определено бих взела електрически или за прахосмукачка, иначе ако е просто така, за всеки случай да си имаш си е ок този за уста.

Общи условия

Активация на акаунт