Подготовка за малкия човек - тема 12

  • 48 767
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
А какъв е проблема с изпаряването на препарата? Голяма част от него не е ли изплакната?

# 496
  • Мнения: 811
А какъв е проблема с изпаряването на препарата? Голяма част от него не е ли изплакната?
Дори не помня от къде точно съм го чула, но при бърз преглед в Гугъл попаднах на това - Ако ползвате омекотител за тъканите, по време на сушене в стаята се отделят химикали, които вдишвате и които могат да увредят здравето. Вредните съставки, ацеталдехиди, замърсяват въздуха, а освен това в него се отделят отрови от течността за пране, които са още по-опасни в стая с висока влага.
Предполагам, че ако се разрови човек може да се намери доста информация по темата.

# 497
  • Мнения: 1 038
Ако нямам торбичка , мрежа  бебешките чорапки мога ли да пусна свободно в пералня /сушилня . Трябва ли да ги събирам на топка .

# 498
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Крачол от дебел стар чорапогащник или калъфка за възглавница с цип, може да ти свършат работа вместо мрежичка за пране. Иначе защо пък да не може свободно да ги пуснеш? Колко да ги комплектоваш после? Едва ли си взела 20 чифта...

# 499
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз така ги пера и суша - без да ги слагам в мрежа.

# 500
  • Мнения: 3 730
И аз пера и суша чорапките без мрежа.Не е имало проблем

# 501
  • София
  • Мнения: 18 699
Аз пера на двамата общо чорапите по над 20 чифта,ужасно е,комплектовам по 15 мин.после

# 502
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Аз чорапките ги слагам в мрежа, защото ми отиват в гуменото уплътнение на пералнята и ги вадя напоени с вода.

# 503
  • Мнения: 1 976
Абсолютно същото знам и аз, че са вредни изпаренията от праха за пране и омекотителя, не влагата. Особено в стая, в която се спи, не трябва да се простира. Това от баба ми го знам.

# 504
  • Мнения: 1 428
Момичета, здравейте да ви попитам нвщо не е много по темата една приятелка беше бевменна за жалост не се случиха нещата обаче нещастието се случи края на 8 месец та тя беше понакупила много неща хубави на авент на филипс работи,но не иска да ги ползва в случай че забременее пак за следващо дете, тъй като би искала да ги продаде а някои да подари знаете ли къде може,на символична цена разбира се... Просто ще ги махне да не се тормози...

# 505
  • Мнения: 3 730
Има много групи във фейсбук.Там може да пробва.

# 506
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Да там или в платформите за продажба. Тук във форума също се правят теми за подаряване на различни неща. Също може и да ги дари някъде предполагам. То зависи и какви ще продава и подарява. Винаги има някъде някоя мама на която ще са полезни. Било то подарени или продадени на добра цена...

# 507
  • София
  • Мнения: 6 219
Лично аз смятам в такава ситуация да даря на някоя организация, която се грижи за превенция на изоставянето на деца. В Шейново, например знам, че работят "За нашите деца".

# 508
  • Мнения: 304


Ей, много хубава книжка!

# 509
  • Мнения: 335
Здравейте ! Искам да купя аспиратор за нос, но с изсмукване с уста. Имате ли представа дали вършат работа (електрически и за прахосмукачка категорично не искам) ? Имам един на Томи типи, който е без тръбичка, вакуумът се получава с ръце, обаче бебето много реве от него, защото става много трудно и трябва да го мъча много пъти. Харесала съм два варианта- Носко и Маример. Някакъв опит с тях ?

Общи условия

Активация на акаунт