ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 511

  • 29 657
  • 735
  •   2
Отговори
# 345
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел
Скрит текст:
реших да съм максимално кратка, че инструкциите така ги давам, сигурно само аз си ги разбирам и това ги прави безполезни Laughing

Ставаше дума за качването на снимка, нали
1. В полето за отговор избираме петата иконка за добавяне на изображение. Кликваш в синьото поле Прикачи от устройство и избираш изображение


2.  Кликваш отново в синьото поле - Потвърди


Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 15:10 от Маргарита Н.

# 346
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Аидеее почна се с колежките, вече спрягат Афра Сарачоолу - първо е много млада за Ча, така както изглежда той по-зрял от реалната си възраст, така с нейните 22 тя ще изглежда като да е с чичо си. Очите и са с красив цвят но са най големите  и опулени които съм виждала, а играта и от видяното във Фазилет не струва.


Марги, на мен функциите  Мамата са ми ясни, ще ги намеря и в мобилната, но това изображение на устройството за което говориш то откъде идва там - трябва да го дръпнеш на устройството или можеш да му вземеш адреса от някой сайт, това ме интересува.
Иначе най си ми е добре с отворени няколко прозореца и кеф ми от този, кеф ми от другия и така.... ама вечер от няма да е зле да мога и през телефона. Единствения таблет вкъщи в момента го ползва синът ми, макар че онлайн часовете си ги кара на неговия лаптап, на таблета има изтеглени няколко дигитални атласа и учи по тях.

# 347
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
A, извинявай, не съм те разбрала. Да, изображението трябва да е свалено на устройството.

# 348
  • Мнения: 27 499
Бел ,от теб знам че Арфа не я бива.
И други подобни мнения има за нея .

В предния пост последния писах ,че на нашия му подхождат друг типаж. Арфа е лигава и за тази епоха от действието няма да е лесно.
Рускините се шегуват че Чаго ще е първенец и Шампион на платформи.
Първо НФ ,пръв подписа с тях . Новатор и това донякъде ме привлича в него.
И за Амазон му спрягат името. Сега и Блу тв. Няма Офиц. инфо от Гинчо и Ча но те са си такива ,ще го кажат когато дойде време да снимат.
Ще ни дават епизод на седмица ,не като НФ накуп. По предварително инфо сценарият на първи сезон е завършен и сега се работи по втория сезон.
Чачи откара доста време с Нетфликса и Защитника ,плюс филма .
Не вярвам новият проект да го точат толкова. Обаче ме нявава на мисълта че тези ретро мустаци от РД са били проба за проекта. Като нищо ще ни шашне пак с тях в роля ,само да не са му дебели бузките и да е във форма.
Ако е така може да преглътнем гадните мустаци . На последното морско фото ми хареса външно. Може да греша за визията ще разберем.
Предполагам женския образ нема да е само един. Квото и да снимат желаем да ни зарадва Казанова  с любовна сцена  , там е Огън и те изгаряяя !

 
 Ето Хазар в  предаване какво е споделила :
Чаатай е Отличен партньор. Работих с удоволствие с него и даже импровезирахме с текста от сценария в Защитника.
Казва , че с Ча са добри приятели .

 
 Хайдеее , Официално от Ес филмс  .  Нема да се чудим повече  нашият любимец в проект Ишилчай. Доколкото се коментира ще играе продуцент от 60 - те години.
 
 Баджаначкеее , какво ще кажеш за новината и евентуалната партньорка ?

 
Лайк на фотото аркадаша Исмаил Филиз с дъщеричката си. 
Ча е подписал фотото с думите Машаллах!
Брех даже и писал ,чак да не повярваш.


 Цитирам Дива ,тя е потърсила инфо.

Цитат
За новия проект на Ча едно уточнение >>>
"За повечето турци киното на тяхната страна е синоним на думата
„Йешилчам“(зелен бор) / "Yeşilçam", името на истанбулската улица,
на която се намираше турският Холивуд
през 50-те и 70-те години на миналия век ..." >>>
https://e-vestnik.bg/8325/turskoto-kino-prezhivyava-vtori-zlaten-vek/

 гифка подарена за мен Blush
Heart

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 21:56 от femmi2

# 349
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Марги, важното е че се разбрахме Laughing
Фемо, много полезно уточнение, вече ще знаем какво означава Йешилчам и какво да очакваме от едно такова заглавие, макар че довечера Блу тв ще излезе с подробности за проекта.


А Дуда прави курабийки, или е бисквитки, знае как се държи пош-шприц. Снимката я е пуснала Нурана, жената на Исмаил Филиз. Според мен кулинарстването се случва у Чачовата кухня. Изненада ме, мислех че кулинарните курсове са нещо което не е оставило слледи.


Представете си камина с буен огън, и носещ се аромат на прясно изпечени домашни сладки, ммммм..... Добре му е на Ча. И той ме изненада с коментара си под снимката с бебето- нямам спомен в Инста и дума да е казвал, а сега какво беше това?

# 350
  • Мнения: 27 499

 Блу тв ще обяват подробности. Очаквам и снимка  с Ча ако не сега то скоро. Усещам и познавам. Платформата залага на този проект , ще е грандиозен и се радват че ЧУ е ще бъде на техен екран .
Няма Цензура и епизодите са около час . Навсякъде таз Афра изниква и я пишат Официална . Ко е с ретро мустак и тя около него ще се мижа. Харесват ми някой нейни снимки ,но дотам.


непубликувана досега -  Хазал Кая с нейните приятелки и колежки.

===========================

Съобщението  от Блу тв
 Радваме се да обявим тази новина и проект . Турция в 1960- год. История и възраждане на златния век на киното Ишилчам само по  блу тв с Чаатай Улусой през 2021 година.
Кога почват снимките ме интеренсува ?

творчество.



======================
  Честит празник с днешна дата  и Наздраве! То е полезно да си хапваш риба в менюто. Само морски дарове не мога да ям някой от тях.   

нашия рибар също има празник , щото умира за риболов , море и въдици.  
 Дуда върти шприца , то пък чок сложно да го стиснеш и да направиш формички .  Ко направи суши ще я призная за майстор шеф .  Ашкъма  го умее , имаше снимки на дом.  суши.
 Дали се е научила да готви любимият зелен фасул на Ча ? Признавам си и аз не мога Grin
 Доста често си гостуват със новите съседи .  Така кат  гледа бебета около нея и семейства , да не го прилъже шарана че ....  Пепел ми на клавишите , нема кво да драскам.


 Продължавам .....

 Ча е лайкнал  новината и така потвърди новината за ретро проекта .
  Подписал се бил на Фарах Зехнеп и веднага се изкоментира дали е за новият проект или просто така .
 Подипечена е от скоро в Гинчовата агенция . Втриса ме от Афри , Мервета и Зейнеп .
  Играе в момента в хитовата квартира на ОГМ  ,  напоследък доста  колеги снимат паралелно и друго.
 Компанийте са различни , зависи от договори , моговори.
 Ще е кошмар ко тия двете са в проекта и като добавим и мустакЯ .
 Фарах е любимката на режисьора Чаан Ърмак , с който Ча ще работи.   Двете са русокоси , та такъв ли тип ще търсат за епохата . ?
 Вероятно самия Чаан е поискал тя да бъде в проекта. Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 06 дек 2020, 15:39 от femmi2

# 351
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Честит празник и от мен. Живи и здрави да са ви имениците /от предишни години съм запомнила, че имате/. Kissing Heart
Рори, честит празник и на теб! Kissing Heart
Феми, аз пък да сложа една прилична снимка на рибаря

Наистина не знам какво да отговоря, но колкото да не увисва въпроса ти към мен по-нагоре без отговор... Дано е успешен предстоящия му проект на Ча и работата покрай него му донесе удовлетворение... Тази, която сте споменали - Афра Сарачоолу никъде не съм я гледала, доскоро не бях я и чувала. Не ми харесва честно казано. Тепърва се започва с предположенията, така че Мервета, Хандета, Фарах и т.н., репертоара е ясен Stuck Out Tongue Winking Eye

# 352
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Името на новия Чачов герой ще е Семих Атеш- филмов продуцент. Поговорката в текста в цитата не я разбирам, т.е. мога само буквално, самите рускини я тълкуват двуяко,  общото мнение е че ще се вадят най-нелицеприятните истини характерни за този бизнес и ще хвърчи мръсно бельо.
Цитат
💥В новом сериале Йешилчам / Yeşilçam Чагатай Улусой сыграет персонаж по имени Семих Атеш. Лозунг сериала: "Я делаю фильм, пациентам становится лучше, времена года меняются".
.

Ес филм казва още че Афра ще е една от 3 колежки, мен ме е страх да си помисля кои ще са другите, Фарах си има проект и поне е талантлива. Не ща да чувам за разни бездарни Мелиси, Бахари и все там останали кукли дето могат само да се пулят без да мигат. Кой ли ме пита....

Коментира се още, че може би е избрана въпросната епоха, за да може да се наблегне на теми които иначе биха обидили някои съвременни звезди, които биха се разпознали в някои от историите.
 
Фемо това няма да е първия сериал на Блу тв, преди 4т. Мишо беше първопроходеца, макар че Сера много обича да се кичи с тзи титла за ФИ ЧИ без ПИ-то си, само дето не е вярно. Също така СЕМ държи под контрол и платформите, даже само преди няколко месеца с НФ имаха сблъсък по въпроса за гей персонаж в Любов 101. НФ заплаши да се оттегли, работата беше спряна за седмица, а сериалът на Йозге Йозпиринчи даже беше спрян дни преди да започнат снимките му, така си и остана завинаги замразен.

Едно много подробно обяснение какво е Йешилчам
Цитат
Название Yeşilçam ("Зелёная Сосна") возникло благодаря улице Ешильчам в районе Бейоглу в Стамбуле. Там обычно селились и работали актёры, художники и режиссёры, а сама марка Yeşilçam со временем стала представлять собой «турецкий Голливуд» того периода и сегодня вызывает ностальгию как классика и «старая школа турецкого кино».

Золотым временем считается десятилетие с 1965 по 1975 год. В 1971 году Турция стала третьим производителем по количеству фильмов в год (301 фильм).

Ешильчам – это не просто место, где когда-то располагались фирмы, снимавшие фильмы. Ешильчам – это истории людей из простого народа, людей честных, отважных, самоотверженных и верных своему слову. Турецкие деятели кино в свое время превратили всю страну в подобие съемочной площадки, посвятив свои ленты житейским историям, любви, жизни на улицах и песням турецкого народа.

Старые турецкие фильмы – это апогей невинности. В них нет сложных перипетий, интриг, нет неприятных сюрпризов. Они так же лишены острых драматических коллизий, свойственных современным фильмам.

# 353
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


# 354
  • Мнения: 27 499


Фикош с бавачката Kissing Heart

 

Heart Decoration  ко и лепнат Илкерчо , егати !  Поне да е мениджъра на хотела , за ашка и принца от бара сакам,  като Емко . Cold Sweat

 Не ми харесва  как е излязла на новите снимки с котката .  Сама ли се снимала, що ли ама...

нашата е лайкнала  офиц. проект на специалният колега .  
 Ча се разлайкнал  да употребя тази дума.  Напоследък дава признаци в мрежите , това му е отчета за годината Joy даже и измъца и написа Машаллах! Да не му се иска вече деца:rolling_eyes:  да има ама не шаманчета .
 (Кандилкаща емотка . ) Дуда си навлиза в години.
Инструктора  на дайвинг и риболов на Ча Мюджат Туран демонстрира улова си.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 17:19 от femmi2

# 355
  • Мнения: 6 108
Хм, тези снимки със светлосиния чувал (сакото на великана) от каква фотосесия са. Кому е нужно да снима красиво момиче с нелепо облекло. Не мога да си предсъавя тя защо се съгласява. Едва ли става въпрос за хонорар без който ще гладуват. Тогава защо позволява да я снимат така.

# 356
  • Мнения: 27 499

 От сценариста Волкан Сюмбюл.
Ние написахме този сценарии заедно с  Левент Джантек . Режисьор Чаан Ермак.
 Скоро по  Блу тв . В  главната роля Чаатай Улусой .

  Ще му отива ретро шапото , но мустакя дано не е прекалено гаден. Sad
Изглежда ще е като Обади се на Мениджъра ми , където участва като гост звезда . Само че тук ще се разказва за златния век на турското кино. Макар да съм наясно че иска или не нема как без ашк ,но чак пикантерии. Кадъните спят с продуцента за роли.Това си е част от шоу бизнеса.
Това са предположения.Ще разберем, като се заснеме и изгледаме.
Не се съмнявам че се е подготвил за ролята на филмовия продуцент и ще даде всичко от себе си.
На лицето му се изписва, като не е удоволетворен .  
Ще има успех и ще се говори затова . Много ми липсва да се любувам на играта му.  Платформата Блу тв е лидер в Турция . Тя е местна , след нея е Нетфликс. Има и още които не ги запомних .
С партнерките как ще се погодим Mask Афра може да не е от главните , щото ще има още персонажи.

 Мелиса Памук е идеална  и добре играе. Бел не я харесва но аз съм на противиположно мнение. Притежава екзотична красота нетепична .


тематично и коледно Nature Snowman
 
 Рори:hugs:
Фотосесията със сакото на великана е сравнително нова за списание. Не е за сефте да я навличат така,  Предната за ЕЛЛЕ ми хареса . Фотограф , идея , грим .
Чачи рядко снима фотосесии, но по традиция за проекта новия ще заснеме някоя. Това си е част от актьорската професия. Вероятно ще бъде стил ретро сесия.


 Устните нежно ще нашепват , само теб искам да  усещат !:kiss:RelaxedSleeping




Донесох с перфектно качество от Измир. Заедно бяха с Аксой и капитана.  Ча там сподели , че колежката го учила на целуфани.  
Като изваяна статуетка  !  Изящество ! Разтуптявати се сърцетУ Blush

=======================


По думите на Ранини в този образ ще се превъплати Чаатай . Намирате ли сходство?
Тези мустаки са били проба и Ча трябва да изглежда леко състарен .Коса и къдрици.
Само кила да смъкне и е готов . Отказа се от Барбаросата  и избра ретро проекта на същата продуцентска компания Ес филмс. Всичко , което изредиха че ще участва в пресата  е било  бошлаф.

Да допиша че и тениската на Ча с надпис Холивуд подсказва затова. Ешилчам е било нещо ,като Холивуд за онова време.
На тази улица са работили ,режисьори , актьори ,художници.   Вероятно ще има черно бели ленти.


======================
 Редакция от днес
 Снимките почват след два месеца . Два сезона по 10 епизода.  Знаех си че ще е след НГ , но се надявах да е по - скоро.  Като очакваш нещо и бавно минава времето.  Каста не е обявен , репетиции.
Догодина и на Киво  ще се задействат с  ОМГ.

дали ще намерат ретро коли

 Красота и химия



 Класация на серилите гледани по блу тв
амые популярные оригинальные сериалы платформы:

Скрит текст:
амые популярные оригинальные сериалы платформы:

1. Уважение
2. Алеф
3. Незаконченная любовь
4. Ноль Один
5. Именно Именно

Самые популярные зарубежные сериалы платформы:

1. Игра престолов
2. Рассказ служанки
3. Нормальные люди
4. Эйфория
5. Чернобыль

 СС вече не е рекламно лице на шампоана за пърхот. Самата тя го обяви. Заместиха я  с друга .  
 Скандалната и връзка с комика вече бивш , но са  постоянно и двамата  в пресата.
Ся намери да говори че е не е имала връзка с ЧУ . Баш сега , когато името му се свързва с новият проект.
 Където Ча там и успеха и пиара.

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 19:43 от femmi2

# 357
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Цитат
СС вече не е рекламно лице на шампоана за пърхот. Самата тя го обяви. Заместиха я  с друга .  
 Скандалната и връзка с комика вече бивш , но са  постоянно и двамата  в пресата.
Ся намери да говори че е не е имала връзка с ЧУ . Баш сега , когато името му се свързва с новият проект.
 Където Ча там и успеха и пиара.
Я пак, не знам какво се случва с нея, разделени ли са с комика и откога, но това ми се видя интересно. Клюкарската ми същност се отключи, може ли малко подробности /ако има такива, де/ hahaha И в спойлер става.

А, поправям се. Нещо са питали Джем за силикона на СС в присъствието на сина му казахте, някъде по онова време може би са се разделили...

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 22:16 от Маргарита Н.

# 358
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Фемо боя се че барабар с цялата екзотика на Мелиса, тя в поредния си проект ще си бъде също толкова ледена и провалена актриса колкото си е била и досега, няма нито един успешен проект, една КС, но там ролята и е петото колело на каруцата и с нея и без нея все тая.....  Дано не е и тя в Йешилчама, защото ще стане втория кубик дърва който ще пишат на сметката на Ча. Заради младостта на Афра имам по-големи надежди за нея че ще се справи, даже вечея виждам в ролята на скромното младо момиче желаещо да стане актриса и попаднало в лапите на големия зъл вълк- чичко продуцент, в ролята Ча който ще я излапа като червената шапчица Joy
Ето я от вчера в Ес филм някакви подробности са уточнявали, майка и вече се е похвалила с новината за късмета на щерка си.



Сера е влязла в някаква черна серия пази Боже. Явно е решила да измести фокуса с прекратената реклама и какво, айде пак Ча, тоя път в правилната посока, че то и читави партньори няма да се намерят за нея като знаят че после 5 години ще и правят ПР без да искат.
Така е, онзи ден на въпрос на фен отговорила че не се са имали любов, били само приятели. Вероятно очаква това да се завърти и да я питат,  тя има нужда да я говорят и да я спрягат по друга тема сега....Може би и Ча ще питат, че то половината харесване на общия им проект се дължеше на легендата за голямата реална любов, легендата която беше основния стълб на мъпета, а и какво да каже  рзлично Сера, Ча вече си каза, жалко че докато някои обсъждаха брадата му и косата му не забелязаха какво говори  в серията където беше себе си.....
В руските групи се направиха че няма такова нещо, публикуваха го само в една група

Последна редакция: чт, 10 дек 2020, 11:51 от Беллора

# 359
  • Мнения: 27 499


 От Хазалджим





 Може и да го докара ретро момето, но погледа й изкуствен. Наизвадиха матетриал от щерката на Фазилет ,не ми допада и на мен.
Някой се радват , но повечето коментират , че  Не става ! След Хазал с никоя не си е химичал и влагал емоции, като с нея . Съгласна съм с това с Айча Туран ми харесват.  Ча се старае , като го разтегнаха Защитника и на него му писна сякаш.  На него му подхождат такива брюнетки. Дразни ме носът на Айчата.
Как нема да се фали майката ,като Афра удари десятката с такава звезда и име като Чачовото. Която и да се докосне до него се гледа и коментира и става още по известна. Проекта е интересен.
И аз да съм ще намекна, че ми е кеф.
Разбирам я напълно.

Последна редакция: чт, 10 дек 2020, 17:06 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт