ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 511

  • 29 614
  • 735
  •   4
Отговори
# 645
  • Мнения: 27 384


това е второто стори , много е красиво .Heart Eyes Снима от верандата . Вижда се и къщичката , която е за  птици или нещо подобно.


 От Кивови . Също като Хазал имат дом. любимци. Наскоро прибраха едно замръзнало кученце . Hands Pray

================================
Heart
Тази снимка мога да я  гледам постоянно.  Уникален мъж !  Скромността краси човека .

 басирам се на тази и пърхат пеперуди, трепера и от притеснение си заглажда косата .
Не му спестиха въпрос за севгилито , но ги оряза . Тук не е мястото за такива въпроси!  То нерде ли е местото , чудо е да го издебнеш заедно с жена се случва чок рядко.  Това с паркинга е изключение от правилото Flushed
Така е пробват хората  репортери са.

 
====================================
 
 колаж от фена на чифтето в тоя профил  е пълно с това . Голема либов към чифтето и Дуда.


Ще покори Холивуд !
Един ден с доза късмет и мениджмънт що пък не .  Ще разбие представата на американците Stuck Out Tongue Winking Eye
Цитат
Официально сериал Йешилчам / Yeşilçam снимает компания Eastern Sunrise Film, подразделения которой находятся в Стамбуле и Лос-Анджелесе.
Нерде отиде Ес филмс ? Тяхното име се изписваше или си сътрудничат и двете компании. Rolling Eyes
 Официално Йешилчам ще го снима амер. компания  Eastern Sunrise Film, която има офис в Лос Анджелис.


 Леле , това не е един и същи човек . Който сега го открива нема да го познае . Това е истинският атрист и творец .  Пусна брада за клошарския филм.  Макар да не ни харесва. Smirk




млад и зИлен Sunglasses

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 03:58 от femmi2

# 646
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 379
Там си е  ES Film е абревиатура на  Eastern Sunrise Film

# 647
  • Мнения: 27 384
Новата седмица да ни донесе дългоочакваното появяване на патрона .  Предчуствам го .Възможно е да ни мъчат докато не пуснат фраг.
 Човека загадка. Уникален е в това и като се появиии всичко ври и кипи.
Сензация и става тренд името му . Wink
ново от Хазалджим



 

Дуда не я познах мернах и я подминах после се върнах , същинско цигане.   Викам това е снимка на някоя си , а то било кака . Направили снежен човек в двора . Ашкъма работи . Добре де какво му коства на Чачи да се фотне все пак се е прибрал . Толкова негови колеги споделиха снимки.Такъв си е както и да мрънкаме .




Кардешима на гости на брат си . Аталай е правил снимките на Дуда.


 
Къщата не са я сменили . Няма как да сбъркаме двора и малката къщичка в далечината.
Открадна сърцето му или така си мислим ама...  Брата на гости , познават се с родата .
Снимки с Дудината рода и Ча досега не са показвали.Не че са ми притрябвали ама така си пиша.  
Тази, като я вида и немам спирачки. Действай ми негативно. Сори!
Не само външно някак си не ме кефи и вътрешно.Не че  я познаваме все пак....  

И още от снежната кралица , ето станах мила брех ко ме прочете Joy



Да си остане ерген  още не сме готови да го прижалим . Звучи смешно към любимеца си изпитваш по особена любов.След нея не се знае каква ще ни сервира . Поне нема да кифла . Щастието обича тишината. Един ден ша свърши идилията.
Като не издава чувства и в това си има чаровност. Не може да го опознаеш.


 Значи това е абревиатурата на компанията.Готино звучи. Нашия си подбира нещата . Ще е с  успех проекта.  Имам  му доверие . Екипа е добър .
Нема да се притесняваме за цифри всичко е договорено на платформата.  
Само женския каст ме притеснява.


 За оправяне на вкуса Wink

 Пълни ти душата Revolving Hearts




Първото с Мен ли си ? Първата целувка пред Етилер Kiss

 Уауууууу !:fire: Една от любмите ми снимки  от Емковия период Настръхваш и припадаааш .Греховна красота.! 
Като го видиш реално с такъв вид взимай валидола Joy



Heart EyesRelaxedRelaxed


==================================
====

 ох  каква мила картинка , сладурчета Heart Eyes

 Спомен от 17 01 . 2012год.
 Паднал сняг и нашите се замергат

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 11:10 от femmi2

# 648
  • Мнения: 6 074
Аууу какъв ужасен дублаж са направили на НИ. Нито един от гласовете на дубльорите не утива на героите. И няма интонация, всичко равно.

# 649
  • Мнения: 27 384

 Нерде сте ?
 Маргиии , ела да се почерпим  виртуално.
 
 Цингарелата се щракнала със сестра си


 Сори ама си е такава . Едвам се освестих от тази снежна фотосесия.Animal See No Evil
 Радвай се ама не лигаво .  
 Рускините не и простиха  . Не е добре на чужд гръб ама ....


 и нещо Огнено и красивоооо
 Така ми липсва  . Disappointed
https://www.youtube.com/watch?v=JAvqwy8Dga8

 най гюзееел , убийствен ! Kiss


===========================
Цитат
По сообщению турецких сми ,Чагатай Улусой приобрел виллу в Чешме за 6 млн.турецких лир. Сделал он это как вложение, и скоро собирается выставить дом на продажу. Чагатай продолжает вкладывать деньги, заработанные от рекламы и съемок в кино, в недвижимость. Актер после полной реконструкции четырех комнат и салона собирается продать дом с бассейном дороже приобретенной суммы.
Улусой продолжает арендовать дом в Закериякее.
Поредната статия за имот .
Купил къща с басейн в Чешме за 6 милиона. Както се разбра още си е в Зекарякьой. Ако е истина шаманката ша се фръцнИ и похвали лятото с имота.
 Колко да е спечелил от реклами , има само една за Колинс.
 Всичко е от проекти и ексклузивния договор с  НФ.

 Атмосфера от Йешилчам , но нито един от каста не се е появил камо ли главния.  Рерто фона е хубав .
 Какво ли не ми се върти за неговата визия .

============================




Kissing HeartSunglassesSunglasses
 Яка снимка .  Публикация от  сторито на 20. 01 2017год.
 

==============================
 Пак се оспахме и заспахме нема новини , снимки йок . Нашия хабер си нема да се яви .
 Как един човек  не качи поне една снимка от Йешилчама .Sob
Съемки сериала Йешилчам / Yeşilçam для интернет-платформы Blu TV продолжаются. Оператора проекта Гекхан Тирьяки, с которым Чагатай Улусой уже работал ранее в сериале Защитник. Напомним, что сериал будет доступен подписчикам американского стримингового сервиса Discovery+ в странах, где оперирует эта платформа
 Снимките продължават и Тириаки оператора напомня че  сериала ще бъде достъпен и ще може да се гледа в чужбина . Блу тв са сключили сделка с Discovery+
 Още веднъж Ча доказва че  с Гинчо добре си планират проекти и платформи .
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_1666648

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 15:45 от femmi2

# 650
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 379
Холдинг Дискавъри  е придобил 35%  от Блу тв,
 отдавна имаше слухове че  се кани да  стъпи на турския пазар . В този смисъл Ча отново ще се развее на международна платформа. Подкарал ги е по ред, коя ли следва Амазон? Stuck Out Tongue Winking Eye

 Кака има форма на леко бременна, не че го вярвам, по-скоро се е навлякла като зелка. Ама вярно много контрастира със снега.

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 16:04 от Беллора

# 651
  • Мнения: 27 384
Подкарал ги е наред и като нищо ще бъде новатор в Амазон.Stuck Out Tongue Winking Eye Това за блу тв е готино и още веднъж доказва че внимава какво прави и каква роля играе . Hands Pray
 Е , това е моето момче кефи ме на макс . Като го вида ще му простя всичко е ще се замисля за шаманката.
Да горииии и да  му изберат яка мацка , ко  са останали такива,щото повечето са оле , мале . Може и чужденка за Амазон .
Музеят на невиността . Иншаллах много искам и дано се сбъдне.
 Взех да се разколебавам, има шанс . Амазон се подготвят и те за турския пазар.  Конкуренцията дава възможност за качество .
Yum
сладка и мила картинка Heart Eyes малкото се разрева от шумотевицата и баткото го целуна да го успокои .


Kiss

да  пие , пуши ,лошото момче. Такава роля ще му пасне на злодей.

==================================

 Ехаааа ,  Хазалка на сета на Йешилчама . Подкрепя колегата специалния. Селин е нейна приятелка.
Ще се фотнат с екипа и Чааа снимките за тях ще ги пазат .


Редактирам за уточнение. Коментира се че не е на сета ,а при педагога си по пеене ,която снима и се вижда в близък план. Селин също била при нея. Нали в Йешилчама ще пее. Но отметката била с това име. Хазал е посещавала колегата си и друг път и Чачи нея. Така че що да не иде наистина.

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 20:51 от femmi2

# 652
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301


Вървеше с надпис: когато очакваш да видиш Семих Атеш, а се появи непубликувана до момента снимка на Хакан Демир Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 653
  • Мнения: 27 384
Heart
 Маргииии , ще извадиш ли този гиф моля  от стара фотосесия на Хазал . 
https://twitter.com/i/status/1352660799727280132
гюзелим пу Heart Eyes

Хакан Демир се появи е все нещо е като нема ново.
 Чаатай винаги е предизвиквал интерес , особено с неговите метаморфози. Не се страхува  да е различен Wink Феновете тръпнат в очакване и творят колажи.

 На чичка не щЪ да мяза ама ....

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 19:43 от femmi2

# 654
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, ето го.

# 655
  • Мнения: 27 384
Маргииии , Грасияс . Страхотна си и гифа също. Черно бял както ги харесваме Heart Eyes  като статуетка е тук . Hands Pray



ново , сладурки с котаната Animal Heart Eyes Cat

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 01:37 от femmi2

# 656
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 379
Отдавна свикнах с големите затишия около Ча. Мисля че ще се появи в някое издание седмица преди да излезе филма му на НФ с интервю за поредното Айше което ще го пита глупости. Тоест към първи март, така мисля.
 И като няма новини за наЩи, каквото има, а то е гшлям скандал......

И така, Несла я изметоха от сериила и.... Главната актриса! Официално заради чревни проблеми, а неофициално от дни предавания и мрежи гърмят  че е заради нарко зивисимост, което би обяснило и ужасния и вид и
 поведенчески проблеми. Не ми се коментираше официалната версия, ама някои  играят бременни понасяйки малките ,,прелести" на бременността, други снимат докато се лекуват от рак и някак несериозно звучи да се извиниш с чревно разстройство. А и четвърти ден без опровержение , май показва че клюките са верни. . Досега трябваше и мениджърка и лично да опровергаят и барабар с армия адвокати да потърсят сметка на клеветниците.  Най странното е че мястото и като главна ще заеме Туба Б. естествено историята се променя кардинално. Това ми намирисва на край на кариерата на Несла, дано греша, но не знам кой от бранша  би забравил че е угробила успешен проект.. Същото  съсипа кариерата на Джанер Куртаран като го изметоха от Листопада.
Какъв невероятен късмет е имал Ча, знаете мнението ми за Мъпета, но слава Богу че приключи с финал, тогава медиите често припомняха съдбата на Джанер Куртаран и пишеха че това очаква и нашия. Винаги е бил късметлия, него пък го забъркаха в друго,  не беше болест, тя отминава, на него му причиниха повече , Ча търпя години, дочакахме послание от него от  гостуването му в сериал, кой разбрал -разбрал.... . Скъпо си плати за грешката, но издържа.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 01:05 от Беллора

# 657
  • Мнения: 27 384
Марабаааа  !  
 


Не познах за тази седмица , понякога и медиумите  грешим Grin  Обачеее през новата седмица го Очаквам.
Навън не го снимат, не го разпознават заради новата визия. Flushed  Снимат на затворени места и няма народ.
Остави нашия убавец ами останалите от каста и те пълна тишина.  
Код Секретно ! Признавам му това умение  и после всичко ще отвее.
 Не издържам , искам да  видя лицето и слушам гласът му Heart Eyes
 така ми е мъчнооо Sob

Интервю и фотосесия  ще направи.
Ко не са проектите му и това нема да има.  Едни и същи въпроси и отговори.
Дали ще  каже на Дуда името или сещай се... ко му зададът такъв въпрос.
Такъв му е характера не обиача такива неща.
Не вярвам че  блатната вещица е хамиле и женат. Кой знае с кво го е омаяла Imp Няма такава опасност  гледа си кефа и кариерата. Сега с този вируси и мерки е различно.
Тя иска да качи общо фото рибаря не дава. Евалла на тази която ще го промени да е по социален и гледа влюбено. Приемеш човека до себе си с неговите странности , какъвто е. 

 В Т се мятка този репортаж . Ех , какви времена ! Heart Eyes

 https://twitter.com/ElizaEl57877075/status/1027299319018414089
 Латините го окупираха . Човечен , зарадва момичето пази си подарения нарисуван портрет. Hands Pray

Бел за чревните проблеми и Несла  вярвам, че има такива и сцернаристите  казаха че от месеци не била добре.


 Цитат от форума , добре изразено в думи.
Цитат
И аз съм любопитна за сериала на Чаатай. Той също е с доста разнообразна галерия от образи, страхотен усет има към подбора на проекти, очаквам с любопитство героите  и в сериала, и във филма.

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 19:45 от femmi2

# 658
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 379
Фемо, не съди по себе си, с Несла сте от различни планети, нейната професия е публччна. Огромна разлика е и  че тя има на разположение супер специилисти и по договор с продуцент и застрахователи и сама може да си ги осигури. И наистинаа ли мислиш че сценаристките ще  вдигнат още шум  като кажат за проблемите и с алкохола и дрогата ?  Поне щяха да я изведат плавно като има проблеми от месеци и да подготвят зрителя вкарвайки нови лица... И що ли още няма
 опровержение и съдебен иск към журналисти ? . Някак си много познано ми изглежда и оправданието за здравословни проблеми и измитането и без отсъствие от работа заради болничен престой. Има известни случаи на боледуващи актьори, тях никой не ги е обвинявал  в наркомания, а и те са се завръщали след много по опасни диагнози. ВЯрвам че ше ими някакво изпращане с ред клиширани думи което едва ли ще каже нещо различно от любезно сбогуване.
 После ще се дописвим за  Ча
Очевидно че показването и по скоро не показването на нищо от работния процес не е просто Чачово решение а  е по разпореждане на  началството. Никой нищо  не показва, ама то за нашия добре дошло. За разлика от първите му сериали и особено от първия след който масово навлязоха смарт телефоните и имаше бум на социалните мрежи, продуцентите постепенно свикниха с новата
 реалност. Локациите на сетовете се крият, охраната е много сериозна.
А Ча постигна това което искаше - да говорят само за работата  му. И от месеци го свързват с Барбароси и разни други проекти в коио щял да влиза, но не и с клюки с коя къде бил видян и прочие. Показа Дуда, всички разбраха че  жавеят заедно и писанията как я изхвърлил а гя спяла пред вратата му секнаха. Даже и на най упоритите им писна да въртят една и съща плоча.

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 20:39 от Беллора

# 659
  • Мнения: 27 384

https://www.youtube.com/watch?v=leOkMq-bJoQ&feature=emb_logo
Хакан Демир  Heart Eyes

 Бел така е Несла разполага с тези неща които си написала.
Несла  дали се друса е нейн проблем , бана не ми е за сериала.
Няма опровержение засега.
Тия заслужават съд ако лъжат.
 Но червните проблеми са опасни .  
Мен още ме мъчи , но да ми бъркат в червата с некви тръби йок . Такива неща страшни изчетох че... Несла доста отслабна . И аз съм слаба , спазвам да не ям някой храни не стриктно. Заради ниското кръвно се тъпча с кола .

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 21:21 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт