ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 511

  • 29 665
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Дописах се в предното мнение, през телефона не виждам че има ново мнение  докато редактирам. Тази седмица ще ми оправят проблема който е софтуерен, някакви неща не искат да  се обновят и в момента с две клавиатури, компа ту пише, ту не или през буква  или две и става мазало....

 Фемо ето че пак сравняваш несравнимото. Нея ще я оправят за 3 седмици. Тя има договор, няма не искам,  иначе следват  неустойки. По скоро официалната версия силно се различаава от неофициалната.
Наскоро пуснах снимка от Хазал която провеждаше здравни тестове, преди последния подпис. Тя гарантира че е здрава, на нея и правят  солидна здравна застраховка,  гарантираща и лечение или поддържане с  цел да подсигурят на проекта  успешен финал - така работи  тоя бизнес.
В Турция е наказуема и употребата,  всеки работодател рискува много ако има зависими служители . И в двете предавания казаха че са треперели да не стигне до властите и че ги е изправяла на
 нокти по сетовете.. В заключевие такива слухове обикновено се  оказват истина. А наркоманите най чесно са слаби, защото престават да се хранят, често стигат до анорексия и други хранителни разстройства..

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 23:02 от Беллора

# 661
  • Мнения: 27 514
На нова страничка сме .
Липсват новини около нашите но дано изпишем темата до края на месеца.

Сега идвам с хабер за Хазалка .
Официално партньор в Пера Палас става Селахатин Пашалъ.
Не ми харесва ни името ни визуално.
Не е зле ама една  остра външност. За сефте го чувам като артист.
Това е на пръв поглед от снимката ,може да е добър в професията.
Рускините са доволни и Инеса е щастлива от избора.
Може и на нас да ни хареса .
Късмет на нашата принцеса в проекта.

Сори от телефона съм йок снимки.
Ако Бел има възможност да публикува или Марги.
Марги ,този Селахатин играел в ашк 101. Ти си го гледала.

После ще дописвам останалото по коментарите.

# 662
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да, Селяхатин Пашалъ съм го гледала в Ашк 101. Не знаех, че той ще е новият колега на Хазал... Ами нямам кой знае какви впечатления от актьорските му качества - беше част от групичката на проблемните ученици, застрашени от изключване. Хитрец, гледащ да извлече полза от всяка ситуация и да спечели пари. Не знам доколко си спомням правилно, но за неговия герой се пишеше май, че не бил на правилния бряг. Което не го показаха в първия сезон, но щяло да стане ясно във втория. А заснеха ли го него всъщност, достъпни ли са вече епизодите нямам представа...

Селяхатин в кадър от Ашк 101


Щеше да е забавно съвпадение ако вместо този друг от същия сериал беше избран за партньор на Хазал - Мерт Язъджъолу. А неговата половинка пък е настояща партньорка на Ча Joy

# 663
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Фемо няма да мога.  Не е зле момъка, поне на снимка.

# 664
  • Мнения: 175
Много бих искала да видя Хазл и Чатай заедно във филм
Те подготвят ли нещо ново на Хазал мисля изгледах филмите без Марал (неможах д намеря сериите), но с Чатай освен "Огледален свят" друго не съм гледала.
В момента гледам все още "Почукай на вратата ми" много ми харесва много лек и забавен филм благодаря, че ми го препоръчате.

# 665
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Дени, да, сериали ще снимат и двамата. Вече е ясно и с кого ще си партнират. На мен подробностите около сюжета, пък и не само малко ми убягват, но момичетата тук са по-наясно и в предишни постове са коментирали...

Освен в ОС Хазал много ми хареса и в Забраненият плод. Последно се пробвах да загледам Нашата история, но не е моето.

С Ча има какво да погледнеш в такъв случай - два игрални филма (Анадолски орли и Делибал), а от сериалите му Вътрешен човек и Защитника. Ако искаш любовна история - Приливи и отливи, в бг вариант Кварталът на богатите - в последно време установих, че си е имал фенове и този сериал, но на мен лично с ръка на сърцето си признавам ако ми беше първия, който съм загледала, щеше да е и последния.

# 666
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Марги, снощи не съм видяла че си публикувала преди мен. Ама много смотан тоя на твоята снимка 🙄
За горното и аз съм така, всички следващи Чачови проекти съм ги гледала заради първия, добре че нещата при него са се случили именно в този ред, че ако беше започнал с втори, едва ли щеше да събере армията фенове, която да го  последва нататък. Нямаше да помогнат ни купищата измислени наградки, ни манипулациите.
Впрочем някаква потребителка на втора или трета страница на подфорума е пуснала тема  за да пита за серии на АФК след 39 та серия.

# 667
  • Мнения: 27 514
И на мен ми е смотан новия колега . Немаме късмет с каста и на двата сериала на патроните ни.
 Селахатин е на възрастта на Хазал.
 Не си го представям бохем в бара в  Пера Палас.

ново без грим и по пижама .

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 15:37 от femmi2

# 668
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, аз пък снощи видях мнението ти след моето и леко се учудих. Не се отнасяло за снимката в моя пост, ясно  Laughing

За Ча е така, ни награди, ни упорити слухове, че ашка от сериала се пренесъл в реала щяха да му донесат обичта на зрителите и славата, която го споходи с първата му главна роля.

Видях питането за епизоди на АфК и мислех да посоча канала във Видеоклип бг, където се намираха допреди няколко години, но като проверих не ги открих.

# 669
  • Мнения: 27 514
Фико и мама Хазал  с прекрасни усмивки .


 Не си подхождат , една крива физиономия на младежа. Отзивите са че  е добър атрист.
   

от Йешилчам , това е втората ретро кола  Ще има спец. ефекти и зелен фон .

С учителката по пеене.

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 20:47 от femmi2

# 670
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
И в Датата имаше но там искат регистрация ама втои път не си я причинявам.
Видно манипулациите служеха за безплатна реклама, гарантиран начин да  разнасят главните и заглавието на първите страници на жълтите парцали.  И изданията и продуцента на печалба. Тази реклама извън страната липсваше и в момента например в И спания мъпета от 11 турски сериала, за втори път стърже дъното на последното място. В родината му след първоначалния ентусиазъм картинката беше подобна.Фенките му никак не искаха да схванат че такива манипулации се правят за много проекти и си надграждхаа ли надграждаха, чак се родиха легенди с които направиха лоша услуга на любимата си актриса и благодарение и на тяхната помощ,  славата на нейната креватна кариера отдавна изпреварва  славата на актьорската и. Scream
Накрая стана както ние бяхме казали- финал и кой аткъде е. Нямаше сватба, любов и бебе Joy Субективните усещания от екрана им докараха големи разочарования, чак възневидяха Ча Joy

Марги Любов 101   втори сезон през април.

# 671
  • Мнения: 175
Може ли линк за огледален свят всички епизоди на едно

# 672
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Дени, Бел казва, че ги има в Датата, другаде не знам...

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 19:22 от Маргарита Н.

# 673
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 409
Имаше, но не всички. Дали още са там не знам, последно съм наминавала преди няколко години.

# 674
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
Утре, ако ми остане време, ще поровя на едно място да видя има ли останало нещо от епизодите ни и ще дам линк.

Общи условия

Активация на акаунт