Голямата тема за малките масла - 23

  • 52 398
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 412
Здравейте и от мен. 🥰
1. Най-често използвам бленда си за щитовидната жлеза и маската си за коса от различни масла.
2. Искам да пробвам бленда на Дотера Адаптив, защото е точно за моите състояния Simple Smile
За какво се ползва Адаптив?

# 61
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Здравейте,
В базово масло сладък бадем може ли да забъркам един бленд за никнещи зъбки с тамян и карамфил, а и съответно ще мацна и по венеца? Маслата са ми на Алтея 🙂

# 62
  • Мнения: 35 961
за тамяна навсякъде пише, че уврежда емайла
на бебе бих спестила всякакви етерични масла без значение от фирмата
всъщност за бебе бих се придържала към аптечните продукти специално за целта

# 63
  • София
  • Мнения: 4 305
Хора, спрете се, моля ви! Как на бебе етерични масла и то такива като тамян и карамфил! Етеричните масла могат да бъдат ТОКСИЧНИ. Да не говорим за алергии и т.н., които могат да отключат.

# 64
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Детето е на 2 години, използвали сме лавандула и един бленд за сън.
Маслата на Дотера са ми  непосилни. Възнамерявам да мажа по бузата отвън, но се допитах дали може и вътре.
Благодаря ви за пояснението и мекия тон. Дифузирайте нещо за мир 🙂
Лек ден!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Момичета...масла от Биохерба или Алтея?

# 66
  • София
  • Мнения: 3 271
Детето е на 2 години, използвали сме лавандула и един бленд за сън.
Маслата на Дотера са ми  непосилни. Възнамерявам да мажа по бузата отвън, но се допитах дали може и вътре.
Благодаря ви за пояснението и мекия тон. Дифузирайте нещо за мир 🙂
Лек ден!

Лавандула може спокойно, то от 0м може лавандула, но за вътрешно приемане, каквото би било мазането на венеца избягвайте поне до 8, а и по-натътк, освен ако специалист не ви препоръча.

# 67
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Момичета...масла от Биохерба или Алтея?
Аз съм съвсем нова в маслата. Имам блендове на Дотера, но както по-горе съм написала те са ми непосилни като цена. Имам жестоки проблеми със забоникнене, макар да сме на финала и изпробвано всичко какво се предлага по света ми останаха маслата. Направих една капка карамфил и една тамян в базово. Мажа отвън ми ефекта е уаууу. И сопола преборих с тия пусти масла. А мен ме мъчи такова главоболие, което клони към мигрена, с ментата невярвах че може да спре.
И на въпроса Ви, аз взех на Алтея, мисля и някой готови смеси да си взема на Биохерба.

Последна редакция: сб, 17 окт 2020, 08:33 от bubanka

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Я кажи за ментата...къде мажеш? В слепоочието?

# 69
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Взех готови масла на Биохерба за акне и стрии. От три дена мазане по лицето на девойката си личи ефекта. А от това за стриите трета нощ спя като пън. И то само от това, което попива в дланите ми като масажирам девойката.

# 70
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Я кажи за ментата...къде мажеш? В слепоочието?
Всички точки на пулса, слепоочия, тил, китката, сгъвката на ръцете.

Последна редакция: сб, 17 окт 2020, 08:33 от bubanka

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Я кажи за ментата...къде мажеш? В слепоочието?
Всички точки на пулса, слепоочия, тил, китката, сгъвката на ръцете.
хм...интересно. ще препоръпам на колежките с мигрена да пробват.

Просто майка, ще ми снимаш ли тия готови смеси?

Аз взех 99% алое и ще диря рецептата пак за проблемна кожа да направя смес.

# 72
  • Елин Пелин
  • Мнения: 98
Я кажи за ментата...къде мажеш? В слепоочието?
Всички точки на пулса, слепоочия, тил, китката, сгъвката на ръцете.
хм...интересно. ще препоръпам на колежките с мигрена да пробват.

Просто майка, ще ми снимаш ли тия готови смеси?

Аз взех 99% алое и ще диря рецептата пак за проблемна кожа да направя смес.
За акнето и аз да си кажа: на 34 години преди зикъл ставам на маймуна в лицето. Миналата година изобщо не мислех за масла и подобни, ама бях изтествала всякаква брутална химия за тия пъпки. Попадна ми един български производител с точно два продукта. Масло от лавандула и вода от лавандула, всичките мнения под постонете им във феисбук бяха все положителни. Следих ги доста време и накрая взех и поръчах. Е излезнаха гадовете, почнах да се мацам аз и на сутринта пъпките аха изчезнали. То направо кошмарно ми беше. Аз съм много несериозна за мазане, защото досега от все всичко се обривах и ставах на едни все едно изгорели петна на лицето. Мажа се периодично, дори вече имам и крем за лице, за моята възраст, а не както до сега бебешка козметика.
Фирмата е Ина есенциалс.

# 73
  • Мнения: 2 880
Цвети все едно аз съм го писала. Много благодаря, ще го потърся продукта, ако не успея ще пиша

# 74
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Скрит текст:
Я кажи за ментата...къде мажеш? В слепоочието?
Всички точки на пулса, слепоочия, тил, китката, сгъвката на ръцете.
хм...интересно. ще препоръпам на колежките с мигрена да пробват.

Просто майка, ще ми снимаш ли тия готови смеси?

Аз взех 99% алое и ще диря рецептата пак за проблемна кожа да направя смес.
Мистик, заповядай:
https://apteka.framar.bg/30074896/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%85%D0%B5 … 5-50-%D0%BC%D0%BB

https://apteka.framar.bg/30074907/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%85%D0%B5 … 8-50-%D0%BC%D0%BB

Общи условия

Активация на акаунт