Джан Яман - свободна тема за размисли и страсти

  • 40 151
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 622
Не знам дали Джан го боли глава, но мен взе да ме стяга сърцето от толкова снимки от периода на птичката. Съвсем сериозно ви говоря 😀  Толкова пък да му отива с брада и коса, че не е истина 😍

# 106
  • Мнения: 3 776
Bay Yanlış 13. Bölüm 3. Fragmanı  БГ. СУБ.  Скандал в ресторанта на Йозгюр!
https://www.facebook.com/watch/?v=3210106652370739
https://www.facebook.com/CanYamanBulgaria/videos/3210106652370739
С благодарности за превода на момичетата от ФБ Джан Яман България

# 107
  • Мнения: 40
Добро утро грешници,хайде  на по кафе и приказки Coffee



Кой спал ...спал ставайте ,че  ни чака малко тренировка за форма с Йози и Озан

# 108
  • Мнения: 10 805


Обява: Джано Ликвидатора - бързо, чисто и качествено! Убива всякакви хлебарки, паяци, пиявици, пислици и неприятни гадини! Animal Ant Най-вече убива скуката и лошото настроение! 100% гаранция!!!


Добро утро! Отивам да загрявам за тренировката! BicyclistSurferSwimmer

# 109
  • Мнения: 40
Обява: Джано Ликвидатора - бързо, чисто и качествено! Убива всякакви хлебарки, паяци, пиявици, пислици и неприятни гадини! Animal Ant Най-вече убива скуката и лошото настроение! 100% гаранция!!!


Моля запишете ме при първа възможност,в нас е пълно и да не е ще напълним Laughing

# 110
  • Мнения: 10 402

Joy Отдавна не съм се смяла така ,благодаря ви от сърце! Hands Clap Hands Ok Hand
Скрит текст:


П.С аз съм тази с розовото Grinning

Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 864
Добро утро!

Днес ми е едно такова....




и имам нужда от:

# 112
  • Мнения: 10 805
Аз днес се събудих с чувството, че е петък... а то - четвъртък...

# 113
  • Мнения: 41 683
Здравейтеее! Wink



Когато и да намина се смея от сърце на интересните гифчета,снимки и колажи с надписи,които пускате и създавате чудесно настроение-Грозде Hug,Ели Hug Беа Hug и всички останали....WinkHands Plus1Hands Clap

Blue HeartTwo Hearts






Желая ви приятен есенен ден! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 114
  • Мнения: 3 776
Привет грешници

Днес нашите го раздават айляк Nature High Brightness



гъди гъди гъди Animal Baby Chick Animal Bear Animal Rabbit Animal Cat Animal Mouse



Ели Злати Беа Софи Вивиян Лимонче и на всички останали грешни дами, пожелавам прекрасен ден! Nature Sunny

# 115
  • Мнения: 864
Снощи си пуснах един епизод на Любов под наем и понеже отдавна не бях го гледала, съм отвикнала от динамиката на сериала. Замислих се, с какво си прилича и по какво се различава от сегашните ми любимци...Yellow HeartPurple HeartGreen Heart

Animal See No Evil Затова предлагам една малка игра, за да разнообразим досадното чакане на новия епизод
Скрит текст:
и преди съм я предлагала в друга група, но не ѝ обърнаха много внимание
.                                         
                                               
Условията са следните - представете си, че вселените на Ранобудна птичка, Любов под наем и Мистър Грешен са слети и всички тези образи живеят по едно и също време в Истанбул, като някои се познават помежду си, други имат случайни допирни точки. Как според вас щяха да се развият взаимоотношенията? Кой с кого щеше да стане приятел, кой с кого щеше да се влюби, кой с кого да се намрази - като имате предвид най-вече основните персонажи.
 
И ето едно клипче от интервю с Джан и Демет, което не бях виждала досега, с Английски субтитри:

# 116
  • Мнения: 11 984
Stuck Out Tongue Winking EyeЗдравейте!

Като вляза в темата и ими става едно ведро и хубаво... не знам защо Stuck Out Tongue Winking Eye

И да съм по темата

# 117
  • Мнения: 3 776
КАКВО СТАВЕ ТУК БЕ момичета............................?! Nature Fire
Нова от ИГ на Джан TUDORS Sunglasses


                              

Последна редакция: чт, 24 сеп 2020, 13:44 от grozdence.

# 118
  • Мнения: 10 805
Грозде, слагай една червена точка, барабани и предупреждение като ги публикуваш тия снимки! Open MouthFlushed

Беа, в тази вселена Йози, Дивит и Йомер ще са авери и ще тренират заедно. По цял ден ще тренират - щанги, гребане, набиране, разбиване на женски сърца Joy Санем и Езги ще са приятелки, романтички. Дениз няма да харесва Санем, защото ще я мисли за вятърничева. Виждам Лейля и Дениз като близки дружки, и двете кариеристки и здрави стъпили на земята. Искам да видя срещата между Левент и Джей Джей. Ако на Левент Пабло му се вижда луд и нахален, това е, щото не познава Джей Джей Joy

# 119
  • Мнения: 864
Flowers HibiscusМоите отговори са:Flowers Mushroom


Джан Дивит щеше да е приятел по-скоро с Йомер, отколкото с Йозгюр. И двамата имат тази нотка на меланхолия и душата на вълк-единак, който предпочита да избягва шумни компании и е далеч от светската суета.Sparkling Heart

Animal Hatching ChickДефне и Санем щяха да са в една компания от махалето, но щяха да се сближат истински покрай споделянето на любовни терзания и интригите на работа. Разбира се, офисите на Пасионис и Фикри Харика са в една и съща сграда Stuck Out Tongue Closed Eyes

Корай, Джей-Джей и Музо щяха да са т.нар. "frenemies", т.е. хем приятели, хем врагове и щяха да са още по-забавна  гледка за хората около тях.

Нериман и леля Фитнат щяха да са опасен тандем, който обожава да сватосва всички и да плете интриги

Ясемин, Дениз, Езги, Джансу и Лейля щяха да са дружки първо само колегиално, но после щяха да станат истински приятелки.

Спирам дотук, за да не става прекалено дълго!

Общи условия

Активация на акаунт