Джан Яман - свободна тема за размисли и страсти

  • 40 128
  • 735
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 10 795
Единствената ми мисъл със ставането тази сутрин беше "Аз лелка ли съм или не съм?". Joy Joy Joy
Харесваш ли Джан, значи си лелка! Отчаяна лелка при това! Това една от вечните истини на живота Grinning

Аз, докато гледам Мистър Грешен

# 301
  • Мнения: 986
Здравейте!
Не успях да пиша, докато се развиваха събитията около спирането на МГ, но четях и гледах с интерес всичко, което вие публикувахте. Изобщо не искам да се ядосвам повече във връзка с това, което причиниха на сериала и съответно на целия му екип.
Всъщност, на Джан са му забранили да говори пред медиите във връзка с горното, но е очевидно, че той отправя послания по неговия начин - в случая чрез текста на песента в сторито му в ИГ, а именно:
"Alright, I'm ready now, ready now
I ain't gonna, I ain't gonna fall back down now
Alright, I'll take it on, take it on me
Take it on me, hm, baby"
Хубав ден от мен!
ПП:
 

# 302
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета Hug

Последно писах в началото на темата, но след това работните задължения съвсем ме обзеха иии не остана време за Божествения 😁, но Ви четях редовно де. За спирането на сериала и аз съм доста учудена, сигурна съм, че и те, при положение, че миналата седмица след новата серия във фрагмана за следващата не пишеше финал, но каквото такова. Турският зрител не помася целувки, нежност и любов, на него му дайте насилие над жени и деца, за да се учи и той как да го упражнява после в реала...както и да е, отплеснах се доста. Исках да кажа само, че това което е той, те само могат да сънуват да са, та даже и да сънуват ще им е трудно.

Хубав ден, момичета или лелки 😆😆
Изпращам Ви много прегръдки! Hug Hug Hug

# 303
  • Мнения: 13 559
 
 
     Привет и от мен - една баба, витаеща в розовите облаци и въздишаща по красотата, таланта и харизмата на Джан Яман. Баба, ама знаеща какво и как да харесва и обича. Много неща бих написала за зловредните хлебарки, щъкащи от тема в тема, но не желая да си губя времето, енергията и настроението с тях.
    С удоволствие влизам и пиша във вашата темата! Чета на един дъх всичко, което сте публикували и съзерцавам дъъълго, дъъълго всички снимки и гифки на Джан. (няма да изброявам многобройните епитети, които сте "лепнали" на красивото ни момче, че трябва да пиша до обяд)
    Продължавайте в същия дух, момичета! Вашата позитивна енергия, чувство за хумор и самоирония са невероятни! Темата ви е толкова цветна и въздействаща!
    Бъдете живи и здрави!
  
Желая ви ползотворен и усмихнат ден!



# 304
# 305
  • Мнения: 41 671
Здравейте! Hug

Да си напускаме Джан...в стари и нови снимки,колажи и инфо....Blue Heart











   

Приятен следобед! Flowers Hibiscus

# 306
  • Мнения: 5 563
Аз след дълго мълчание и неписане пускам това:

Разтапящ поглед има този мъж...
Сега изгледах 13та серия и поне 10 пъти си върнах тази сцена.. ех

# 307
  • Мнения: 27 452
Точно така ,лелки и бабки ,какички ,но знаещи какво и кого да харесат. Има и такива ,които припадат тайно по него но не си го признават . Ние сме без свян Joy и си припадкаме и чорапки ще му оплетем на мачото идва студено време все пак.
Някой сетил ли се е за подарък да му занесе нещо такова. Може да не нацелиш точно ,но Джан ще се зарадва.

# 308
  • Мнения: 3 771
Привет млади и красиви грешници!

НОВИНИ-ИНФОРМАЦИЯ
Програмата в Италия
Според статия в Италианската преса
 Сряда в Рим, ′′ Има поща за теб ′′
 После в Милано да запишем ′′ Verissimo ′′
 И почти сигурно се връща към ' ' Live non non la d ' Urso '
 Има слух и за среща за филм


И нашите момичета във ФБ са отразили същата новина.


Приятен и спокоен ден момичета!

# 309
  • Мнения: 10 795


Мерабааа!
Днешната лекция ще е много полезна за хора, които са останали без работа (КАТО МЕН) и търсят своето ново призвание.

Темата е „Как да станем добър и известен фотограф”

1. Трябва да си направите хубави снимки, защото не върви снимката на един добър фотограф да е аматьорска и размазана.

Освен това не се усмихвайте като нагризана краставица! Не е изглежда никак професионално!
Снимката трябва да е на тъмен фон, защото създава мистичност. Лицето ви трябва да е по-сериозно от некролог, защото вие сте сериозен човек, бохем и сте над нещата. Задължително дръжте фотоапарата в кадър! Все пак вие фотограф ли сте или фотомодел на Тюдорс?!


2. Подберете най-хубавия си кадър и пуснете обява във всички социални мрежи - Фейсбук, Инстаграм, вестник Трета възраст и т.н.


3. След 30 минути ще има наплив пред вашето студио, не се шашкайте! Всичките тези жени са дошли да ги снимате, а не, защото поразяващо приличате на един известен турски актьор!


4. Направете график на снимките и започнете да снимате!


Тук е идва най-деликатният момент - възможно е като видят колко голям е обектива ви, някои от моделите да почнат да припадат. Незабавно донесете вода и започнете да поливате.


НЕ ПОЛИВАЙТЕ СЕБЕ СИ, ЗА БОГА!!! Освен, ако не искате да докарате на клиентиките си дългосрочна кома!

Поливате с вода модела, докато си стъпи на краката и пак започне да ви вижда като фотографа от фотосесията, а не като онзи - турския актьор!

5. В края на работния ден започнете да обработвате снимките, които сте заснели.
Ако някои от тях ви се струват ужасно грозни или забавни, не умирайте от смях. И не търсете вината в себе си! Както знаете „Магаре застанало, магаре излязло”.


Ето, вие вече сте най-добрия и известен фотограф!

# 310
  • Мнения: 3 771
The famous Turkish director who lives in Italy
.... Ferzan Ozpetek.... shared the 2 photos bellow on his IG stories.
Ferzan Ozpetek is celebrating Can Yaman's arrival in Italy.
Wish we have great news about this.

Известният турски режисьор, който живее в Италия
.... Ferzan Ozpetek.... сподели 2-те снимки по-долу в своите IG истории.
Ферзан Озпетек празнува пристигането на Can Yaman в Италия.
Надяваме се да имаме страхотни новини за това.
Автоматичен Превод


=====================

TODAY at 17.10'.... the flyght for ROMA !!!!

# 311
  • Мнения: 13 559
TODAY at 17.10'.... the flyght for ROMA !!!!

     Грозденце, страхотна новина! Ще чакам инфо и снимки от пристигането. Разчитам на вас, защото вие, наред с шегите и закачките, пускате актуална и коректна информация.
    Момичета, грабвайте фотоапаратите - сега е момента да приложим на практика наученото от Джано! Италия ни зове!


Мерабааа!
Днешната лекция ще е много полезна за хора, които са останали без работа (КАТО МЕН) и търсят своето ново призвание.

Темата е „Как да станем добър и известен фотограф”

Скрит текст:
1. Трябва да си направите хубави снимки, защото не върви снимката на един добър фотограф да е аматьорска и размазана.

Освен това не се усмихвайте като нагризана краставица! Не е изглежда никак професионално!
Снимката трябва да е на тъмен фон, защото създава мистичност. Лицето ви трябва да е по-сериозно от некролог, защото вие сте сериозен човек, бохем и сте над нещата. Задължително дръжте фотоапарата в кадър! Все пак вие фотограф ли сте или фотомодел на Тюдорс?!


2. Подберете най-хубавия си кадър и пуснете обява във всички социални мрежи - Фейсбук, Инстаграм, вестник Трета възраст и т.н.


3. След 30 минути ще има наплив пред вашето студио, не се шашкайте! Всичките тези жени са дошли да ги снимате, а не, защото поразяващо приличате на един известен турски актьор!


4. Направете график на снимките и започнете да снимате!


Тук е идва най-деликатният момент - възможно е като видят колко голям е обектива ви, някои от моделите да почнат да припадат. Незабавно донесете вода и започнете да поливате.


НЕ ПОЛИВАЙТЕ СЕБЕ СИ, ЗА БОГА!!! Освен, ако не искате да докарате на клиентиките си дългосрочна кома!

Поливате с вода модела, докато си стъпи на краката и пак започне да ви вижда като фотографа от фотосесията, а не като онзи - турския актьор!

5. В края на работния ден започнете да обработвате снимките, които сте заснели.
Ако някои от тях ви се струват ужасно грозни или забавни, не умирайте от смях. И не търсете вината в себе си! Както знаете „Магаре застанало, магаре излязло”.


Ето, вие вече сте най-добрия и известен фотограф!
[/b][/i]

# 312
  • Мнения: 3 771
НОВО! ✈️  Heart (на летището е Joy ) Лек полет.. и стюардесите да си гледат в краката!! Joy


Еми всичко що чуя и видя, ще го снасям тук.. Joy
Ще му дишаме във врата на Джан.. няма начин друго яче да е Joy

С нетърпение чакам снимки, видеа и новини от посрещането му тази вечер в Италия : )) Вярвам ще е фурор..както винаги.. където и да иде по света.. грее, свети и цъфти..  нашето талантливо момче! Heart

Последна редакция: вт, 29 сеп 2020, 16:43 от grozdence.

# 313
  • Мнения: 27 452
Днес ли е посещението ,много бързо .
Италианките са огън не изгори от ашк ,или ша забие некоя за спорта. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: вт, 29 сеп 2020, 18:11 от femmi2

# 314
  • Мнения: 10 795
Лек полет.. и стюардесите да си гледат в краката!! Joy

Мани ти стюардесите! Пилотите дано са хетеро и да си гледат полета Grinning

Общи условия

Активация на акаунт