Обсъждане на имотни обяви-17

  • 30 101
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Някой пита, всеки отговаря, включително и аз. Ако на някого отговорът ми не се харесва, проблемът си е негов. Никого не ангажирам с мнението си, но имам право да го кажа, както и всеки друг.
Аз знам за себе си защо цените са такива и модата има много малко общо. Има си съвсем обективни причини за това. Но пък и е съвсем логично тези, които имат имоти на север от Дондуков, да повтарят колко е добре там. А всеки четящ сам да си преценява кое как е.

Мандаринка, нямам намерение да споря с теб, на питащия бих препоръчала да си провери дали не са гредоред.

# 736
  • Мнения: 2 312
Някой пита, всеки отговаря, включително и аз. Ако на някого отговорът ми не се харесва, проблемът си е негов. Никого не ангажирам с мнението си, но имам право да го кажа, както и всеки друг.
Аз знам за себе си защо цените са такива и модата има много малко общо. Има си съвсем обективни причини за това. Но пък и е съвсем логично тези, които имат имоти на север от Дондуков, да повтарят колко е добре там. А всеки четящ сам да си преценява кое как е.

Мандаринка, нямам намерение да споря с теб, на питащия бих препоръчала да си провери дали не са гредоред.

Не мисля, че някой повтаря колко  хубаво в квартала или да те убеждава в нещо. Както съм казвал много пъти - квартал като квартал с плюсове и минуси.
Ти си човека, който непрекъснато хули и обяснява колко било неприятно, евтино, гадно и как нямало да си купиш тук никога. Май гроздето е кисело...
Една обява спокойно не можем да обсъдим без да се появиш от някъде и да почнеш да мърмориш без да си дала и един нормален аргумент против тоя квартал. Единствено, че било по-евтино от незнам си къде. Що за глупости?

# 737

Общи условия

Активация на акаунт