Предстои ми лапароскопия - тема 11

  • 44 849
  • 764
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 135
Момичета, имам лапароскопия правена в Света Марина -Плевен при проф. Томов през 2008г , имах киста. Сега пак имам и се налага лапароскопия , та се чудя къде и при кого да я направя. Чувам лоши отзиви за тази клиника. Някоя скоро оперирала ли се е там ? Двуомянсе между д-р Попов( Вита) или Проф Томов( Света Марина) .Отзиви?

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 23:14 от *Joy

# 166
  • Мнения: 109
Аз за Томов нищо не знам, нищо не мога да кажа. Вита, знам, че Карагьозов е добър. Иначе аз ходя при Налбански, Майчин дом. Перфектен е и мн. добър лапароскопист.

# 167
  • Мнения: 157
Аз за Томов нищо не знам, нищо не мога да кажа. Вита, знам, че Карагьозов е добър. Иначе аз ходя при Налбански, Майчин дом. Перфектен е и мн. добър лапароскопист.

Потвърждавам за Налбански. И за Карагьозов.

# 168
  • София
  • Мнения: 3 061
Аз съм доволна от Попов. Не обяснява и му тегля думите с ченгел, но явно е добър хирург.
За Карагьозов мисля, че силата му е в шийките. Негова пациентка съм за шийката, но за кистата ми не можах да му се доверя. Все ми казваше, че е от ляво, а двама лекари ми казаха, че е от дясно и затова отидох при Попов.

# 169
  • Мнения: 1 314
Здравейте, моята лапароскопия беше преди 5 дни но още ми е замаено някак. Първите дни кръвтото малко играеше но сега е ок. Позахраних се но още не може да ми дойде апетита. И това схващане, тези болки във врэта, гърба, раменете. Ужас! Те ли са ме простудили как съм настинала така брутално не знам. От газа  ли е от упойката ли? Кашлицата и болката в гърлото от тръбата мина вече. Моля, някой да сподели като мен ли се е чувствал и кога ще отминат тия гадни неща😭😭😭

# 170
  • София
  • Мнения: 3 061
От газа е тази болка. Ще мине.

# 171
  • Мнения: 32 567
За действието на газта мен ме информираха денят преди операцията.
Дадоха ми доста неща да прочета и си ги прочетох.
Ще мине. Гадничко е, но ще мине.

# 172
  • Мнения: 1 314
Благодаря, момичета, на мен никой нищо не ми обясни за тази гадна упойка. Почва леко да ме отпуска но наистина е все едно съм с яка простуда и схващане.

# 173
  • Мнения: 32 567
Знам. И аз ако не знаех, щях да се паникьосам.
Имаше една жена не си чете документите въобще и описка пейзажа, че имала корона вирус Mr. Green

# 174
  • Мнения: 700
Хаха😁На мен от болницата нищо не са ми давали да чета.Аз се информирах преди това в нета, за да не си мисля, че умирам като ме заболи нещо, че съм си паника😂
Като бях в реанимацията при всеки опит за ставане дясното рамо ме болеше ужасяващо и сестрата казваше, че е от газа, но веднага ни пускаше обезболяващо.После такива остри болки не съм имала, но седмици след това си имах дискомфорт в рамо, ребра, гръб при ходене.Но всичко минава и се забравя, недей да се тревожиш.🙂

# 175
  • Мнения: 32 567
Явно не във всяка болница информират хората. Което не е редно.
На мен ми дадоха въпросници да попълвам + обстойно обяснение за операцията.
Какво трябва да правя преди нея, сутринта преди операцията. Пишеше и как ще протече операцията. Пишеше си, че слагат и тръба, но на мен не са ми сложили мисля. Аз нямах никакво дразнене на гърлото. Пишеше и че от газта ще има болки. Въобще си беше подробно описано. Трябва навсякъде да е така.

# 176
  • Мнения: 1 314
Наистина тези дни помислих, че коронката съм лепнала. Трябва ясно да се обясняват тези неща, а предварително е задължително. Понеже сега няма планови операции и се водиш приет по спешност може би за това. Вие много ми помогнате и съм вече по-спокойна. Прегръдка на всички и Весели празници!🎉♥️🍀⚘🎊🍷

# 177
  • Мнения: 32 567
Спешни ли ги водят вече Grinning
E, да. То някой наистина са си за операция.

# 178
  • Мнения: 2 701
Наистина тези дни помислих, че коронката съм лепнала. Трябва ясно да се обясняват тези неща, а предварително е задължително. Понеже сега няма планови операции и се водиш приет по спешност може би за това. Вие много ми помогнате и съм вече по-спокойна. Прегръдка на всички и Весели празници!🎉♥️🍀⚘🎊🍷
Здравей, на мен ми предстои лапароскопска фенестрация на яйчниците, но май и мен ще ме пишат по спешност. Каква беше приничината за лапарото(истинската) и какво писаха в картона? Колко време беше болничния престой? Благодаря предварително 😊

# 179
  • Мнения: 1 314
Кактусче, аз бях със запушени тръби и две неуспешни процедури инвитро. Оказа се, че съм имала големи сраствания и се е наложило да ми прекъснат и двете тръби но те си бяха запушени, тьй че не го приемам много зле. Ще пишат май нещо за киста, още не е готова епикризата. Болничен три дни и домашен 30 дни ми дадоха.

Общи условия

Активация на акаунт