Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Адвокат при покупка на имот около София

• 818
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,

Хората с опит ако може да споделят препоръки за добър адвокат в София в сферата на закупуване на недвижимо имущество, чийто услуги са използвали и са останали доволни?

Последна редакция: вт, 22 сеп 2020, 18:24 от untitledxx

# 1
  • София
И аз търся такъв.
На съседното до нас място (къща) има разместване в парцелите и земята е на трето лице...  Имам интерес към мястото (и къщата), но как да се узакони?

# 2
Ние използваме услугите на адв. Ирен Цветкова. Не точно за закупуване на имот, а за други имотни казуси, но сме много доволни, а нашия казус беше голяма каша.

# 3
Ние използваме услугите на адв. Ирен Цветкова. Не точно за закупуване на имот, а за други имотни казуси, но сме много доволни, а нашия казус беше голяма каша.

Това ли е страницата им- https://www.fidesbg.eu/activity.html ?

Не намирам теми свързани с имоти.

И на мен ми трябва някой вещ в областта на общите части.

Благодаря много Simple Smile

# 4
Бих препоръчала адв. Тинчев. Той ми помогна много за два имотни казуса. Купих имот в село около София и той извърши цялата работа по сделката до нотариален акт. Имотът беше с неуредени граници. Другият имот беше още по-оплетен, но всичко завърши в моя полза.

# 5
  • София
Бих препоръчала адв. Тинчев. Той ми помогна много за два имотни казуса. Купих имот в село около София и той извърши цялата работа по сделката до нотариален акт. Имотът беше с неуредени граници. Другият имот беше още по-оплетен, но всичко завърши в моя полза.

За София/Софийско ли става дума?
И аз търся такъв.
На съседното до нас място (къща) има разместване в парцелите и земята е на трето лице...  Имам интерес към мястото (и къщата), но как да се узакони? Понеже не е скъпа къщата, се притеснявам да не дойдат нелицеприятни съседи да го кажем...

# 6
Това ли е страницата им- https://www.fidesbg.eu/activity.html ?

Не намирам теми свързани с имоти.
И как така не намери теми свързани с имоти?
Не че искам да защитавам по някакъв начин въпросната адвокатка, но бърз поглед в дадения линк показва следното:
Цитат
ВЕЩНО ПРАВО

Консултации и подготовка на документи при нотариални сделки;
Консултации и проверки при покупко-продажба на недвижима собственост;
Консултации и изготвяне на договори за строителство и др;
Защита на различни вещни права и правото на владение, правото на собственост, правото на строеж, правото на ползване, надстрояване и пристрояване и др.
От това повече "свързано с имоти", не знам...

Общи условия

Активация на акаунт