Алое Вера на Форевър - 3 тема

  • 17 640
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 217
Някой би ли ми препоръчал някаква добавка за Епикондилит, има ли нещо подобно на Форевър? Болката още не е много силна и не ми се иска да пия НСПВ.
Благодаря 🤗

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Някой би ли ми препоръчал някаква добавка за Епикондилит, има ли нещо подобно на Форевър? Болката още не е много силна и не ми се иска да пия НСПВ.
Благодаря 🤗

Може би Форевър Мув ще помогне в този случай.

# 17
  • Мнения: 21
Здравейте,момичета! Имате ли информация кога ще бъдат налични форевър кидс?

# 18
  • Мнения: 121
Здравейте,момичета! Имате ли информация кога ще бъдат налични форевър кидс?
Здравейте, Форевър кидс, както и Чесън и мащерка няма да има вероятно скоро в България.
Аз ще имам в края на тази седмица, ако някой иска да си вземе от мен, може да ми пише съобщение днес до края на деня, за да го запиша 🙂

Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 13:13 от sunshain#

# 19
  • Мнения: 14 493
Чесън и мащерка има в английския амазон.

# 20
  • Мнения: 121
Чесън и мащерка има в английския амазон.

Сега погледнах - 10 бр останали в наличност

# 21
  • Мнения: 3 410
Нормално е да се изчерпят най-търсените срещу зимата добавки за децата, от една страна е хубаво че повече майки ги използват, от друга и на мен ми е кофти че ги няма в нашия склад. Аз лично си поръчах от Германския офис на Форевър, че дъщеря ми живее в Германия. Иначе можем спокойно да заместим Кидс с пчелен прашец - когато моите деца бяха малки за зимата им давах основно алое бери и пчелен полен - той е богат на толкова полезни вещества - не само витамини и минерали, а и аминокиселини, така че е идеален за деца. Пробиотика също е чудесен за имунитета, както и омега мастните киселини. Да не се вторачваме толкова в това, което няма, защото има един куп други уникални продукти на Форевър за силен имунитет

# 22
  • Мнения: 2 461
А От каква възраст могат да се дават на деца?

# 23
  • Мнения: 3 410
А От каква възраст могат да се дават на деца?

Ако ме питаш за пчелния прашец - малката беше на 6 г когато започнах да и давам полена, а каката на 12, но след 4 г на децата спокойно може да се обясни че трябва да смучат таблетката полен, а не да я гълтат, така че според мен биха могли спокойно да приемат пчелен полен
Иначе пробиотик и омега мастни киселини могат да се дават още от ранна бебешка възраст

# 24
  • Мнения: 217
Имам въпрос относно Алое Берито
Преди седмица поръчах три бутилки, отворих едната и е кисела, предните не са били така. И още появиха ми се киселини. Дали не е развалено това Алое? И ако да мога ли да поискам другите две бутилки да ми ги сменят (не са отваряни изобщо)?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Кикимора, спокойно си направи рекламация на отворената бутилка, ще ти я сменят. За неотворените не съм сигурна. Но ако и те се окажат така, след като ги отвориш и тях ще ти подменят.


# 26
  • Мнения: 217
Кикимора, спокойно си направи рекламация на отворената бутилка, ще ти я сменят. За неотворените не съм сигурна. Но ако и те се окажат така, след като ги отвориш и тях ще ти подменят.




Много Благодаря

# 27
  • Мнения: 829
Аз искам да попитам пчелният полен какъв вкус има и дали се харесва на децата? Таблетките смучат ли се или се гълтат?

# 28
  • Мнения: 2 461
Предполагам, че имате предвид пчелен прашец, вкуса си му е такъв. Хубаво е да се смучи, има схема за прием и добре се понася от дечица, но е индивидуално.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 530
Да, полен=прашец. Леко сладички са таблетките и се смучат, като се започва от малко и постепенно се увеличава. За по-големи деца и особено подрастващи е чудесен, защото е богат на много аминокиселини.

Общи условия

Активация на акаунт