Отговори
# 465
  • Мнения: 7 059
Да ви донеса малко новини и от друг сайт, за предстоящия Епизод 2 на ''Дума на Честта"

Телевизионният сериал Şeref Sözü ще направи много жизненоважен тест на Show TV!



„Şeref Sözü“, продуциран от TIMS & B Productions и продуциран от Timur Savcı и Burak Sağyaşar, ще срещне публиката на екрана на Show TV с втория си епизод, който ще бъде излъчен в сряда, 21 октомври от 20:00 часа. Тази среща е жизненоважен тест ... Очаква се резултатите от рейтинга да се подобрят от името на сериала и целия екип. Show TV е голяма надежда за сериала Şeref Sözü, който не можа да улови публиката в първия епизод. Повтарящите се епизоди от поредицата не бяха лоши .. Сега има положителни очаквания за втория епизод. Ако вторият епизод от поредицата Şeref Sözü се издигне до определено ниво в рейтинга, това ще бъде много важен плюс за името на сериала. Втората част отново ще е пълна с вълнуващи сцени.



Толгахан Сайъшман, Суде Гюлер и Хюля Даркан, Арас Айдън и Ойкю Челик споделят водещите роли на „Дума на Честта“, който е интригуващ с великолепната си продукция и тематика. Във втората част на „Дума на Честта“ напрежението ескалира на остров Адабейли, след като на острова дойдоха Джихан и Исра! В деня на сватбата си с Ясемин, Джихан се върна на острова с Исра, която той представи като „жена ми“ на ръката си, и шокира всички, особено Ясемин.



Докато Шукран и Сефер ще помолят Джихан да си обясни, че е оставила дъщеря си Ясемин по средата по този начин, дори майка му Емсал, която застава зад всяко решение на сина си при всякакви обстоятелства, този път не подкрепя Джихан.

Когато цялото семейство и хората на острова обявиха, че Джихан, Исра и Омер, които той наричаше сина си, ще останат на острова, докато го чакат за сватбата му, Ясемин изчезна, като взе сина си Мустафа със себе си.



ЯСЕМИН И НЕГОВИЯТ СИН Е ЗАГУБЕН!

Сватбената бързане напуска мястото си, за да търси дейности за Ясемин и малкия Мустафа, които са се заклели в отмъщение. Трудни времена очакват Изра, която изведнъж се сблъсква с омразата на огромна общност по пътя си, дори не знаейки къде е дошла.



ИСРА И БЕБЕ В КЪЩАТА!

Исра, която трябваше да напусне дома си в нощта, когато баща й беше убит и роди в склад, повика Джихан с бебето си за няколко часа и помоли за помощ, е недоволна, че е спасена. Емсал Ханъм, която не можеше да проведе сватбата от години и чиято внук и бъдеща булка изчезнаха, нямаше намерение да научава историята на Исра. За да не бъде видяна от никого, Исра настанява нея и бебето й в мазето на имението.



Ще успее ли Джихан Адабейли, който се изправя срещу всички, които обича, да наложи Исра на семейството си? Какъв е планът на Ясемин, който е решен да остави на Джихан голяма болка? Какво ще направи Исра, за да оцелее на остров Адабейли? Емсал ханъм, която даде на Джихан краен срок Исра да напусне острова, какво ще прави тя, когато изтече времето?

Режисиран от Cevdet Mercan и по сценарий на Eda Tezcan, 'Şeref Sözü' е по Show TV с втория си епизод в сряда от 20.00!

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 12:32 от cvetansk

# 466
  • Мнения: 13 720

"Исра е моята съпруга ...
Тя е най-голямата ми победа.
И най-голямото ми поражение."

Джихан Адабейли


     Откраднах си цитата от рускините, колажа - също, но много ми харесаха.
И в руския сайт вълнението е голямо. Нощес се питаха как ще наричат новата екранна двойка - ИсДжи или ИсХан. Събират упорито пари за превода на епизод 2, чертаят планове как да качат рейтинга, за да излезе на първо място сериалът, препоръчват и какво да се направи, за да може нашата нова харизматична двойка да оглави класациите. Това ме радва, но за пореден път се убеждавам колко нагласени са рейтинги, скали, класации ... Ама "калабалък" да става. Сериалът си заслужава цялото това суетене! Чакам сряда с нетърпение! (ако можеше всеки ден да е сряда, щях да бъда още по-доволна)

# 467
  • Мнения: 7 059
" - Всеки има нужда от приказка, в която да вярва.
- Дори и възрастните ли?
- Особено възрастните!..."

Мая Дългъчева

# 468
  • Мнения: 13 720

     Днес е много лежерно в темата. Като затишие пред буря сме - готови да избухнем с пълна сила утре вечер. Първи епизод го огледахме, разчепкахме и изкоментирахме от всички страни. Епизод 2 се очертава доста драматичен, но и романтичен. Нашето момче ще се впусне в чувствен валс с прекрасната си съпруга. Очаквам с нетърпение!




# 469
  • Мнения: 10 434

Hearts Şeref Sözü*



 Hearts Şeref Sözü*

# 470
  • Мнения: 7 059
Здравейте!



"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете!"
Франческо Петрарка   
       
А ако успееш да  останеш цвете, си е истински подвиг!

# 471
  • Мнения: 13 720
Здравейте, момичета!


"Когато в живота ви се появи трудно изпитание помнете, че най-красивите изгреви и залези се наблюдават след буря!"

Посрещнете деня с усмивка и надежда!
Спорна сряда!



# 472
  • Мнения: 7 059
Хюля Даркан: Когато обещая, никога няма да се върна
Хюля Даркан, която изобрази „Емсал“ в „Şeref Sözü“, който беше гледан с голям интерес в първия епизод на Шоу ТВ, коментира в интервюто, което даде на Хабертюрк с думите „Красотата на историята и характера ме харесаха“.


Даркан се омъжи за Танджу Корел и напусна актьорството на 6-ата година от кариерата си. Въпреки това, Хюля Даркан има рядка статистика с 65 филма, които е заснела за 6 години. Даркан, който се завърна към актьорството през 1995 г., посъветва младите си колеги: "Те трябва да си вършат добре работата и да се придържат към професията си. Те трябва да инвестират в себе си."


Хюля Даркан, „Emsal“ на „Şeref Sözü“ ...
Тя започва да действа с предложението, което е получила от продуцентите, когато е класирана в „Състезанието на корицата на звездата“ на списание Ses, в което участва, когато е била на 16.
Хюля Даркан, която започва да играе през 1967 г. с Фикрет Хакан, Екрем Бора и Тугай Токьоз, с „Оръжия мъртви в ръцете си“, има рядка статистика в кариерата си.
Хюля Даркан работи само 6 години в първия си актьорски период.
За 6 години е направил 65 филма.
С други думи, филм средно за 33 дни ...
Хюля Даркан, която имаше такава статистика през първия си период, преживява втората пролет в кариерата си с телевизионни сериали, след като се завърна към актьорството през 1995 г., след като се омъжи за младежа на Йешилчам Танджу Корел.

Една от тези поредици е „feref Sözü“ ... Когато бях
студент във факултета, подготвях поредица от статии, озаглавена „Where Is O Old Young Boys“ за списанието, в което работех. Правих интервюта с младежите на Yeşilçam и научавах какви са критериите за младеж, какви общи характеристики имат младежите и писах за списанието. Обадих се на едно от тези млади момчета, Танджу Корел. Той го покани в къщата си.

След като интервюто ни приключи, той каза „Останете на вечеря, нека хапнем заедно“.
Съпругата му Хюля Даркан каза: „Да, щастливи сме“ ...
След това се обадиха на дъщеря им Зейнеп Корел и Бергюзар Корел, които учиха в съседната стая, а ние седнахме на масата.
Танджу Корел каза: „Храната в общежитието кара мъжа да скучае. Винаги, когато се чувствате като домашна кухня, бъдете наш гост “, каза той.

Хюля Даркан, от друга страна, „Не се стеснявайте, ние винаги чакаме“ ...
Въпреки че го исках, никога повече не отидох, мислейки, че ще бъде срамно.
Събрахме се с Хюля Даркан, която каза „Не се стеснявайте, ние винаги чакаме“ през студентските ми години, на снимачната площадка на „Şeref Sözü“, в която тя играе „Emsal“ години по-късно.
Този път Хюля Даркан представи своето красиво интервю за Habertürk, а не добрата си храна.


Кои функции на поредицата бяха ефективни във вашата роля в Şeref Sözü?
Разбира се, красотата на историята и характера ме завладяха. Тогава приех офертата .... „Прецедент“ не е конвенционален майчин характер. Герой с изненада.

Как се чувствате на този етап от кариерата си?

Киното е толкова красива професия ... На първо място, няма критерий за възраст, можете да играете всеки герой. Много се забавлявам да оживя тези герои. Изминаха повече от 50 години, откакто започнах да се занимава с актьорско майсторство. Разбрах това; Ако публиката е прегърната, тя се радва да ви види отново. Това има добра възвращаемост за мен, така че съм много щастлив в момента.

Кои са най-важните критерии за постигане на любовта на публиката?

Ако има публика, която ви наблюдава, вие вече носите отговорност. Ако не им обърнете внимание, те ще свършат много бързо. Не е моя работа да създавам изкуствени програми. Искам да бъда запомнен с работата си. Имам позиция и не я развалям.

Достаъчно ли сте доволни от работата си?

Не не бях аз. Когато бях по-млад, бих искал да играя в по-добри проекти, но нямах такава възможност. И естествено се ожених и напуснах киното. Той също е в неизгодно положение като играч. Първата ми цел беше моят дом. Никога не съм имала такава амбиция. Моят партньор не искаше да правя филм. Нашият бизнес няма дясно-ляво, нощен ден. Въпреки че правехме едно и също нещо, той не можеше да разбере. Потвърдих и аз. След известно време се върнах към професията си. Продължавам там, където спрях.

Какъв съвет бихте искали да дадете на новото поколение колеги? Действали сте и в периода Йешилчам. Какъв е ефектът от Yeşilçam върху текущия период?

Ако вършат тази работа, те трябва да компрометират живота си. Те трябва да си вършат добре работата и да се придържат към професията си. Те трябва да инвестират в себе си. Например, те трябва да знаят поне един език, трябва да свирят на инструмент. Що се отнася до Yeşilçam ... Без Yeşilçam настоящият период не би бил. Нямаше да има нито сериал, нито филм ...

Уважават ли вашите млади колеги Yeşilçam?

Правим тези, които не чуват, нека го кажа. Много съм чувствителен по този въпрос. За толкова кратко време съм заснел толкова много филми ... Дори не можете да направите толкова много снимки за толкова време. Знам, че ходих по 3 комплекта на ден по това време. Пред киносалоните имаше опашки. Тогава нямаше друго забавление, само кино и театър. Работихме при тези условия. Това знаят само живите. Разбира се, те трябва да уважават. Те представят много филми, заснети в Yeşilçam, в украсена форма. Разбира се, има и филми с много различни истории.

# 473
  • Мнения: 13 720

     Цеце, благодаря за интервюто с Хюлия Даркан.  
     В мрежите цари приповдигнато настроение. Всички са в трепетно очакване на Епизод 2 от "Дума на честта".
     Аз съм спокойна - рускините са събрали сумата за озвучка, така че довечера мога да се наслаждавам на сериала в оригинал, а в четвъртък и със субтитри.
     Интересът към тази продукция е доста голям. Първият епизод има над 2 млн. гледания, снимките на остров Калем вървят с пълна пара. Екипът и актьорите работят и се забавляват.  
     Рейтингът вече изобщо не ме интересува. Убедена съм, че този сериал ще изкара всички епизоди, които е планувал и ще пожъне небивал успех в чужбина. Продуцентите, известни със своите продукции по цял свят, са се "въоръжили" с богат арсенал от спонсори и действат спокойно.

 


# 474
  • Мнения: 7 059
Докато чакаме да дойде 20 часа, да ви припомня откъсите към Епизод 2 на ''Дума на Честта'', а за довечера съм ви приготвила пуканките, по- късно ще ги сервирам, за да са топли.







# 475
  • Мнения: 27 537
Емиии ,ти с руска озвучка ли го гледаш ?
Това не си го причинявам .
Ако имам възможност довечера ще зяпам по кабелната сериала.

Щом има спонсори и интерес е добре.
Ще има интриги ,те първа започва .
Ясемин и свекито нема се дадът без бой.
Познати неща от Сега и Завинаги но сценариатите не откриват топлата вода.
Суде Гюрел съм изключително изненадана от нея . Браво.

Софи в един пост ме пита за Чачо дали има новини . Отговарям с малко закъснение.
Вчера на виртуална пресконференция Нетфликс обяви проектите си .
Започнаха с ЧУ много си го обичат него.
Клошарския филм под режисурата на Джан Улкай ще се състои премиерно на 15 март 2021 година. Героят му ще се казва Мехмет и ще събира картони.
Оф има и снимки и много реалистично .
Доплака ми се чак. Евалла !Прощавам му грозният вид ,защото истинските актьори така правят.
За сериал нищо не споменават ,може би ще работи с други продуценти.

Има новини и за Къванч.
С много интересен сценарии за Нетфликс. Ще го разкажа накратко, ако желаете . Знам че си харесвате и Киво.

# 476
  • Мнения: 13 720

     Феми, заради Толгахан, неговата харизма, чар и талант, си причинявам всичко. Гледам "Дума на честта" в оригинал, после с озвучка. На другия ден гледам с руски субтитри и накрая за десерт - с бг. субтитри. Stuck Out Tongue Winking Eye Изобщо гледам всякак, без да ми омръзне и с голямо удоволствие. Забравила съм за съществуването на останалите красавци и изцяло съм се потопила в "Дума на честта".
    Маминият красавец не ме разочарова и сега - БЛЕСТИ!


     Цеце, благодаря ти, че си подредила фраговете. Аз ще пусна отново и резюмето, за да има какво да четем с пуканките.





# 477
  • Мнения: 27 537
Емиии ,  така е с любимците , пречиняваме си разни неща Mask
 Сервирам питието , че довечера може да потрябва по време на епизода.
Скрит текст:

хайде и харазмитични мъже Wink




Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 18:34 от femmi2

# 478
  • Мнения: 7 059
Грабвайте пуканки и приятно гледане



# 479
  • Мнения: 13 720



„Дума на честта”  епизод 2
 Резюме

С пристигането на Джихан и Исра на острова напрежението на остров Адабейли се увеличава! В деня на сватбата, когато Джихан трябваше да се ожени за Ясемин, той  доведе Исра и я представи на всички като своя съпруга. По този начин той шокира всички. Докато Шукран и Сефер ще изискват обяснение от Джихан за отношението му към дъщеря им Ясемин, Есмал, която винаги е била на страната на сина си и е приемала някои от решенията му, този път няма да подкрепи Джихан.
Когато  цялото семейство и населението на острова чакат Джихан за сватбата, той ще съобщи, че Исра и момчето Омер, което той нарича сина си, ще останат на острова. Ясемин ще вземе сина си Мустафа и ще изчезне от погледите на всички.
Ще успее ли Джихан Адабейли, който се изправя срещу всички, които обича, да наложи Исра на семейството си? Какъв е планът на Ясемин, която е решена да остави на Джихан голяма болка? Какво ще направи Исра, за да оцелее на остров Адабейли? Емсал ханъм, която даде на Джихан краен срок  Исра да напусне острова, какво ще прави тя, когато изтече времето? Ще разберем ... тази вечер от 20:00 ч. по Show TV.

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 23:56 от Emiliya

Общи условия

Активация на акаунт