💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Ако обичаш силно" и "Двама непознати" /Тема 20/

  • 48 122
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 739

Скрит текст:

Ханде Ерчел е родена 24 ноември 1993 година в Бандърма, Балъкесир. Учи изобразително изкуство в Университета за изкуства „Mimar Sinan“.
През 2012г. Ханде участва в конкурса за красота "Miss civilization of the World", в Азербайджан, където се класира на второ място и впоследствие дебютира на малкия екран.


***



Първи изяви:


2012-2013г. Tatar Ramazan / Рамазан Татарина

2013-2014г. Çalıkuşu / Чучулигата

2014г. Çılgın Dersane Üniversitede / Готино училище: Университет

2015г. Hayat Ağacı / Дървото на живота




ЗНАЧИМИ РОЛИ





През 2023г. се очаква да е премиерата на Mest'i Ask. Първият игрален филм, в който участва Ханде.



НАГРАДИ




РЕКЛАМИ


2016г. L'Oréal Paris
2017г. Defacto с Арас Булут Ийнемли (1)
2017г. Defacto с Арас Булут Ийнемли (2)
2021г. Nocturne
2021г. Signal
2021г. Atasay
2022г. Nocturne
2022г. Nocturne (2)
2022г. 85 години от марката Atasay и показването му на Бурдж Халифа
2022г. Atasay
2023г. Nocturne
2023г. Nocturne (2)


СОЦИАЛНИ ПРОЕКТИ





Асоциацията за живот без рак продължава да бъде надежда за пациентите с рак и техните семейства. Асоциацията, която създава осведоменост, като си сътрудничи с много известни личности, показа Ханде Ерчел като посланик на доброто за 2021 година. За този проект с Ерчел беше подготвен промоционален видеоклип.




„Винаги съм искала да играя истински герой... Aз съм Ханде Ерчел, като герой на Асоциацията за живот без рак.
Вашата любов ме доведе до мястото, където съм днес.
Всички можем да бъдем герои, докато добавяме стойност към живота на другите...".




Скрит текст:

СЮЖЕТ

Еда Йълдъз (Ханде Ерчел) винаги е мечтала да учи в чужбина. Тя вярва, че това може да реши всички проблеми и след като получи образование, ще може да помогне на леля си. Съдбата обаче обърква всички планове на Еда.
Серкан Болат (Керем Бюрсин) е един от най-известните архитекти в Истанбул, чиято компания трябва да плати за образованието на Еда. Когато фирмата решава да откаже отпускането на стипендията й , Еда обвинява Серкан затова и иска отмъщение. Тя нахлува в офиса на Болат и се закопчава към него с белезници. Серкан приема да плати разходите ѝ, ако тя се съгласи да се представи за негова годеница за два месеца, за да провокира ревността на жената, която обича, и така да я спечели. Еда се съгласява, но постепенно фалшивата им любов се превръща в истинска.



Жанр: романтична комедия
Продуцентска къща: Mf yapim
Продуцент: Асена Бюлбюоулу
Режисьор: Алтан Дьонмез
История: Айше Юнер Кутлу
Музика: Айтекин Аташ



КАСТ



НАГРАДИ








Скрит текст:

Керем Бюрсин е роден на 4 юни 1987 година в Истанбул.Тъй като баща му е инженер в международна петролна компания, до тринадесет годишна възраст Керем живее в различни страни – Шотландия Индонезия, ОАЕ, Турция, Малайзия. През 1999 г. семейството се мести в САЩ и се установява в Тексас. Бюрсин учи в САЩ актьорско майсторство при Каролин Пикман и Ерик Морис. Открит е за киното от спечелилия Оскар продуцент Роджър Корман.
Когато пътува до Турция през 2013г. година за празник на свой близък, се записва в агенцията на Гайе Сьокмен.
Не след дълго е избран за първата си роля в сериала "В очакване на слънцето".

***




Първи изяви:


2006г. Thursday

2006г. Razor Man

2007г. Strawberry Melancholy

2007г. The Architect

2008г. Killian

2010г.. Wendigo

2010г. Sharktopus

2013г. Palace of the Damned




ЗНАЧИМИ РОЛИ




НАГРАДИ



ФИЛМИ


2014г. Unutursam Fısılda бг суб

2018г. Can feda руски суб

2018г. İyi Oyun  

2022г. ”Eflâtun”

2022г. ”A todo tren 2”

РЕКЛАМИ

2013г.
-Line
2014г. -Lipton
             Turkcell Superonline
2015-2016г. -Mavi
#1jean1tişört, #yepyenibirjean, #yaşasınmavi
2016-2017г. - Nike
2018г. - Nescafe
2019г.- H&M
            Hublot
2020г. - Under Armour
             BMW
2021г. - Lipton Ice Tea (1) Lipton Ice Tea (2)
            BMW
2022г. - BMW BMW (2)
Under Armour
Lipton Ice Tea
Lipton Ice Tea (2)
2023г. - Under Armour




СОЦИАЛНИ ПРОЕКТИ




Кампанията HE FOR SHE

Известен като защитник на правата на жените и застъпник за равенството между половете, известният актьор Керем Бюрсин е обявен за първия национален застъпник на HeForShe за Турция. Движението за солидарност на жените на ООН HeForShe има за цел да насърчава равенството между половете, като кани всички да станат защитници на равенството между половете, особено мъжете и момчетата.

„Като мъже трябва да вървим ръка за ръка с жените към нашата цел за постигане на равенство между половете. Трябва да премахнем стереотипите за половете и да се обединим, за да постигнем равно бъдеще за всички жени и момичета. Нашият дълг като мъже и момчета е първо да осъзнаваме привилегиите, които идват с мъжеството, и второ, да поставяме под въпрос тези привилегии и да ги трансформираме. Да бъда номиниран за HeForShe Advocate след COVID-19, пандемия, която изостря неравенството между половете, ме прави горд и ми възлага много важна отговорност.“
Повече информация за He for She




Скрит текст:

СЮЖЕТ

"Ако обичаш силно" е история за пресичането на пътищата на Атеш (Керем Бюрсин), който не се завръща в семейния си дом от интерната, в който е бил изпратен в ранна възраст след смъртта на майка си, и живее в чужбина, издържа се сам, не вярва на никого, и Лейля (Хафсанур Санджактутан), която никога не е познавала истинското си семейство и печели пари, като мами хората.



Продуцентска къща : Ay Yapım
Режисьор: Али Билгин
Сценарист: Кюбра Сюлюн
Канал: Kanal D
Започване на снимки: първа седмица на юни
Излъчване: от 06.06.2023г. (всеки четвъртък)
Главни герои:
Атеш: Керем Бюрсин
Лейля: Хафсанур Санджактутан


Скрит текст:

СЮЖЕТ

В сериала Ханде Ерчел дава живот на прокурорката Лейля, която идва от Муш при майка си Шахинде (Гюлчин Хатихан) и баща си Решат (Феридун Дюзагач), който живее в Истанбул. Тя ще се опита да разреши убийството на известен бизнесмен. Бурак Дениз ще играе известния журналист Кенан Йозтюрк в сериала. Намереният в гората труп ще бъде възможност за среща на Кенан и Лейля.



Продуцентска къща : TIMS&B Productions
Режисьор: Неслихан Йесилюрт
Сценарист: Етем Йозишик
Канал: FOX
Започване на снимки: април 2023г.
Излъчване: септември 2023г.
Главни герои:
Кенан: Бурак Дениз
Лейля: Ханде Ерчел

- С теб бих отишла навсякъде.
- Жалко, че няма да се подпишеш под думите си.
- Ще си направим пуканки и ще гледаме някой романтичен филм, искаш ли? За какво мислиш?
- Бих дал всичко, за да остана в този миг завинаги.
- Да поговорим. Аз нямам какво да ти кажа, ти ще говориш.
- Хубаво. Какво искаш да ти кажа?
- Например опиши деня, в който си наранил някого.
След това опиши деня, в който си бил най-тъжен.
После опиши най-щастливия си ден.
- Няма нужда да говорим за лични неща.
- Защото между нас няма нищо специално. Поздравявам те, разсъних се.
- Да, ние скъсахме , но каквото и да правите с Ефе, нека не е пред очите ми, моля те.
- Това ли е проблемът? Какво ще кажат хората? Ти наистина се оказа безчувствен робот.
- Ела да танцуваме...
- Дойдох с теб, защото съм добър.
- Ти си добър? Това е нова дефиниция за доброта.
- Какво правиш тук?
- Майка ти ме повика.
- Обиди ли те?
- Не колкото сина й.

Тема 1
Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14
Тема 15  Тема 16 Тема 17 Тема 18 Тема 19

Последна редакция: пт, 07 юли 2023, 17:47 от mikipoli

# 1
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Изгледах първи епизод на сериала. Допадна ми. Засега ще му дам шанс. /имам някои свои критики, ама не са големи/. Мъничката е голям бонбон.
Сега чакам да благоволят да качат серията в ютуб, че бях пропуснала началото. А и май си харесах една от песните, да я видя как се казва. Пабло /режисьора/ е подбрал приятни песнички.

# 2
  • Мнения: 4 739
Да, страхотна е музиката и на мен ми направи впечатление.

Добре беше като за първи епизод, доста неща се случиха. Малко се уморих с този епизод без реклами. Joy Но май само първите епизоди били така без озет и без реклами. От другата седмица по старата схема. Grinning

# 3
  • Мнения: 5 081
Мики, благодаря за новата тема. Чудесна е станала. Flowers Hibiscus



На мен ми хареса началото, горе-долу с преводите добих представа какво се случи в епизода. Малката е голям сладур, направо през екрана ти иде да я нацелуваш. Satisfied

Алекс, да си призная, радвам се, че засега ти е допаднало. Друго си е с теб в темата. Flowers Hibiscus



Освен от Каан, има стори и от Пънар и Хадисе за началото на сериала. Пожелават успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 13 622
Ехааа, кога станахме на двадесет... 

Поли, хапни си с кеф. Ти го заслужаваш.



Първи епизод ми хареса. Макар и само на базата на отделните преводи от Поли,  си го изгледах с удоволствие. Очакванията ми се оправдават. Керем си е Керем. Игра си както той си може. Всички персонажи също се включиха подобаващо. Хафса стоеше много добре като партньор на Керо. Вече спокойно мога да кажа, че сериала ще е интересен. чакам с нетърпение следващият четвъртък.

# 5
  • Мнения: 1 325
Скачам с огромно удоволствие на невероятния ни асансьор - гледката от 20 етаж е върховна!

# 6
  • Мнения: 812
Flowers Herb Мики, Kiss шапка ти свалям...организирана, акуратна и нова тема. Пчеличка, така награждават отличниците Animal Bee

Маргаритките ги бях приготвила за Марги, но ти ги поднасям защото са признание!
За така чакания АОС, каста е на ниво. Вече си изясних и избора на Хавса...,често на младите актриси се предоставят роли близки до натюрела им /подскачането, нервиниченето та дори ѝ характерната мимика доминирана от долната и устна/, ще наблюдаваме развитието ѝ. Няма да коментирам режисьорските решения напомнящи СЧК. /колата,коланите,хотела,сменянето на музиката и фрапантното дублиране на ваната с пяна, та дори и издухването на пяната от Хавса/. Изключително неприятен е факта използването на пеперудата от страна на сценаристите, като болезнен намек към Ханде.
Керем, прекрасен в играта с детето и разликата в изживяването на мъката сравнявам със СЧК.
Лека да е нощта, Ви!

Последна редакция: чт, 06 юли 2023, 23:06 от Yassy_N

# 7
  • София
  • Мнения: 2 606
Мики, благодаря за прпевода. Hug Благодаря и за новата тема, юбилейна! Grinning



Доста неща се случиха в епизода, ще има борба за надмощие във фирмата. Лелята и големият брат ще са сериозна заплаха за Атеш. Разбра ли се сферата на дейност на фирмата? Децата са чудесни, но май още не са се "разиграли". Малката Берил е голяма сладурана. Очаквам да се привърже силно към Лейля.

# 8
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Засега смятам да го гледам.
Слънчице, да, цял ден ме радва как екипа на Присъда подкрепя "Ако обичаш силно" /и как няма, то половината им екип от работещите зад кадър са там/. Цял ден сторита, пожелания  за успех. Много им се радвам на сплотеността.
Скрит текст:
Но да, след като толкова голяма част от екипа на Присъда работи по този сериал 99% съм убедена, че са планирани точно определен брой серии. Иначе толкова голяма смяна наесен ще е трудна работа.
Хафсанур ми хареса как играе. Не ми напомня по нищо на предните ѝ роли.
Малката Берит е голямо бонбонче. Усещам, че с бати Атеш ще имат много хубава връзка.
Ългаз /ай странно ми е да използвам това име за някой друг, освен за прокурора/ е малко опака. Но ще я укротим.
Историята на Атеш ме докосна. Признанието на баща му какви ги е свършил навремето - с фалшива експертиза си е получил развод, правата върху Атеш и отстранил майката на Атеш от фирмата. Баткото Умут е знаел всичко, но си е мълчал в името на фирмата.
Керем играе добре /но сякаш ми се искаше да е малко по-разнообразен в играта си, да не ми напоня толкова на предната му роля/. Между него и Хафсанур се прояви хубава енергия.
Като цяло се надявам да ми задържи интереса и да си го следя с удоволствие цяло лято.
Засега като оценка му давам 4/6

Добре, че реших да погледна, в момента дават повторение по Канал Д, ще си го изгледам отново като хората

# 9
  • Мнения: 5 081



Атеш: Какво правиш тук?
Лейля: Не, ти какво правиш тук?
Лейля: Какво си мислиш, че правиш? Това да не е бащината ти къща?
Лейля: Няма начин!
Атеш: Коя е тя?
Илтер: Бавачката на децата, госпожица Лейля.
Лейля: Госпожа Толпан ме изпрати. Тя ме познава много добре. Ще я замествам за известно време.
Ако искаш потвърждение мога да й се обадя.
Атеш: Искам

Какви ги говориш момиче?
Тя направи своето решение. Тя ще ги събере.

Лейля: Мислех, че конете могат да усетят всичко веднага.
Атеш: Така ли?
Те могат да го усетят. Кой е щастлив! Кой е истински и кой е фалшив.

Виж, моето цвете, нито яде, нито пие, а ни намери нова мишена. Нашата цел е....

Госпожа Толпан ме изпрати тук. Аз съм новата бавачка.


Алекс, коригирай ме, защото от английски го преведох и със сигурност има неточности.

# 10
  • Мнения: 4 614
Добър вечер!
Благодаря за новата тема прекрасна е.
Първи епизод не е лош, добър е . Ще видим по-нататък как ще се развие действието.

От стори на Керем


# 11
  • Мнения: 5 081






Готов е да бие Х. С. по плейбойство. Satisfied

Лека нощ! Nature Sparkler

# 12
  • Мнения: 4 739
Слънце, щом Хакан се кротна и Атеш го очаква същото. Joy

Не разбрах какво се е случило с мащехата на Атеш , майката на тримата сладури, явно тя е починала преди бащата? Според превода в туитър Берит от една година не говорела.🤔
Лейля веднага намери път към нея. Heart Exl
С тийнейджърите ще е малко по-трудно. Grinning
Като гледам от фрагмана истинската бавачка ще се появи в следващия епизод и Атеш ще разбере , че Лейля лъже. Да видим ще признае ли или ще го замаже с някоя друга лъжа. Вероятно второто. Grinning
Любопитно е какво се е случило с майката на Атеш. Според него е била убита и смъртта й не е инцидент. Може лелята да е замесена?
А може и изобщо да не е умряла. Разсъжденията ми по тая точка са малко извън сериала. Joy Мисля си, защо актрисата, която играе майка на Атеш, качва толкова много снимки в инстаграм, ако ще се появи за 1-2 серии като спомен в 5 минути? Thinking

# 13
  • Dupnica
  • Мнения: 306
Привет на всички по късните часове! Flowers Four Leaf Clover
Flowers Hibiscus Поли, благодаря че ни качи на 20 етаж-супер е с новия герой Атеш. Nature Boom
Flowers Four Leaf Clover Добро начало, дано да продължат така и да ни държан в очакване на добри летни емоции.

Керем изглежда страхотно - млад, жизнен хубавец Heart
Лека нощ!

# 14
  • Мнения: 423
Пропуснах епизода, бях на друго културно мероприятие.
Ще го гледам утре. От това, което пишете сериала се очертава  интересен!
И честита нова тема, сега има и материал за писане и четене.
За домакинята ни и за всички вас, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт