Последният печели

  • 153 240
  • 2 185
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 1 867
Мартин като го видях за първи път си помислих„Ужас,кой е този?,”Не харесвам мъже с дълги коси.Има обаче една поговорка,, По дрехите посрещат,по ума изпращат”

# 1 261
  • Мнения: 4 821
Определено трябва да съкратят дължината на въпросите в трети кръг.

# 1 262
  • Мнения: 708
Как ви се струва отговор на всички въпроси в 3 кръг с “пас”? Вярно, регламентът го позволява, но...

# 1 263
  • Пловдив
  • Мнения: 40 891
Използва правилата Simple Smile
А видяхте ли как Горанов изхвърли едно от листчетата, а отговора беше пас...?

# 1 264
  • Мнения: 1 867
И да има лимит на тоя „пас”!Не е редно на 10 въпроса 10  паса и печели.

# 1 265
  • Мнения: 1 497
Мартин е доста интересен събеседник, снятам аз. 
Това с пасуването е малко тъпо, но поне, в случая, аргументът беше интересен. Мацката беше доста атрактивна, жалко, че не ѝ достигнаха знания.

# 1 266
  • Пловдив
  • Мнения: 4 159
А, добрютро, както викаше Крабтри в "Ало, ало". Пас.

# 1 267
  • Мнения: 812
За първи път успявам да отговоря на повечето въпроси във втори кръг! Понамалиха малко трудността, дано да има някоя свежа глава в това предаване, която отбира от градивна критика!

Аз за пореден път да похваля напълно естествения и адекватен водещ Орлин. Харесва ми как приема за верен отговор "Антарктида" на въпрос започващ с " На кой остров...", но категорично отказва да приеме отговор "България" на въпрос, започващ с "В кой град..."!
Народът е мъдър и е казал "От всяко дърво свирка не става!".

# 1 268
  • Мнения: 474
За първи път успявам да отговоря на повечето въпроси във втори кръг! Понамалиха малко трудността, дано да има някоя свежа глава в това предаване, която отбира от градивна критика!

Аз за пореден път да похваля напълно естествения и адекватен водещ Орлин. Харесва ми как приема за верен отговор "Антарктида" на въпрос започващ с " На кой остров...", но категорично отказва да приеме отговор "България" на въпрос, започващ с "В кой град..."!
Народът е мъдър и е казал "От всяко дърво свирка не става!".

  е как не прие отговор на как ще ги стигнем... и трябваше ли непременно да се добави ... с Тодор Колев?То се подразбира с кого е, като се има предвид,че на видеото даваха Адама.

# 1 269
  • Мнения: 1 867
Е то така се казваше шоуто„Как ще ги стигнем...с Тодор Колев”

# 1 270
  • Мнения: 474
Е то така се казваше шоуто„Как ще ги стигнем...с Тодор Колев”

 Ясно  е ,че така се казваше,ама можеше да приеме отговора за верен,щом Антарктида е остров според него Simple Smile

# 1 271
  • София
  • Мнения: 23 084
Кой спечели днес, само в началот успях да гледам?

# 1 272
  • Мнения: 539
Кой спечели днес, само в началот успях да гледам?
Николай отново, не запомних колко победи има вече.

# 1 273
  • София
  • Мнения: 23 084
Мерси.

# 1 274
  • Мнения: 3 596
Трикратен победител е Николай.
Опонентът му как се закопа с тия въпроси накрая. Родни градове?! От километър си личи, че ще е крива, дори не го бяха завоалирали.
Отделно в трети кръг въпросите бяха зле. Или безумно дълги - колко от тях остана да си чете след сигнала. Или прекалено, прекалено зачукани - като за Славия.
И към Орлин - не се казва "селО". СелОто, та селОто 🤫

Общи условия

Активация на акаунт