Последният печели

  • 148 177
  • 2 185
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 182
Николай наистина знае адски много, възхищавам му се на знанията и потенциала. Вчерашният му противник беше достоен, но на 3-ти кръг просто нямаше късмета. Георги също знаеше много, но здраво се препъна на темата за движението. Според мен е съвсем възможно Ники да има 10 победи. Бърз, умен, начетен, с късмет. Приятен ми е.

Не знам дали ми се струва или Горанов понякога въпросите в 3-ти кръг ги задава супер бързо, а друг път чете по-бавно...

# 76
  • Мнения: 1 468
Също така губи време да казва верния отговор веднага, вместо след края на минутата.  Николай често пасува и така си съхранява преднината.

# 77
  • Мнения: 1 452
Верният отговор винаги се е посочвал, дори и в началото, когато не даваха отговор на пасуваните въпроси

# 78
  • Мнения: 3 578
Когато започна предаването, почти съм на 100% убедена, че отговорите четеше СЛЕД минутата. Така е и правилно.
А ако си тръгнал на пасуваш, то по-добре да ти губи минутата. Ако искаш резултат да обръщаш, ти трябват максимално много въпроси в тая минута.
Аз не бях гледала доста, но ме зарибихте и гледах 2 предавания, да го видя този Николай.
Първо мигах, после цъках, след това се комплексирах. От знанията му.
Но накрая дойдоха елементарни /за мен/ въпроси като Африка и Главни герои от филми и го сложих в джоба си, та се поуспокоих, че и той е човек и може да бъде победен, АКО не го пускат с голяма преднина в трети кръг.
Има ли регламент, че след 10кратна победа свалят участника?

# 79
  • Мнения: 1 468
Да, но в началото не губиш от времето на играча

# 80
  • Мнения: 1 452
Когато започна предаването, почти съм на 100% убедена, че отговорите четеше СЛЕД минутата
В началото, при първите предавания, не се даваха отговорите на пасуваните въпроси, но се даваше верният отговор на сгрешен въпрос веднага след сгрешаването му. За това съм на 1000% убедена, без почти Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 468
Имаше лъч надежда днес....
Много въпроси ги отговориха "на тъмно", браво, че рискуват. Да видим другата седмица... Simple Smile

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Николай често пасува и така си съхранява преднината.
Което правилата позволяват, т.е. не е нечестна игра. Даже си е стратегия. Защото  когато не са сигурни, естествено че е по-добре е да пасуват, вместо да отговарят грешно, защо да губят точки. Пък и да не би само Николай да пасува? Rolling Eyes

От самото начало при грешен отговор верният е даван веднага. Понеже бях убедена, но понеже при мен пък имаше "почти", току-що си пуснах първи епизод и е точно така, както твърди MegaMeg. Вярно, че им "взема" от минутата, но пък да не са грешили.

Да, тази вечер по едно време си мислех, че Станимир ще победи Николай, нооооо веднага след това се започна - само верен, верен, верен... никакъв шанс не им даде.

# 83
  • Мнения: 4 808
В началото Орлин казваше верния отговор когато са сгрешили в трети кръг, но не казваше верните отговори на въпросите, на които не са отговорили. Мен това ме дразнеше и даже съм го писала в първия пост, защото исках да знам отговора. Вероятно и други хора е имало така и са им направили забележка, защото накъде към петото-шестото предаване Орлин започна да казва отговорите.
Шегувам се вкъщи с ММ, че Николай чака аз да отида да играя, за да отстъпи първото място, но така и не съм се наканила да се кандидатирам за участие. Първи кръг ми се струва най-труден, въпреки богатата обща култура и многото ми знания, има теми, в които съм тотално боса, напр. спорт или балет.

# 84
  • Мнения: 1 468
На мен 2ри ми е много ретро и почти нищо не знам там.

# 85
  • Мнения: 1 468
Не ми даде да си едитна поста.

Ники се пропъка днес, но Влади игра слабо в 3 кръг, като цяло най-интересния брой беше днес.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 182
Не ми даде да си едитна поста.

Ники се пропъка днес, но Влади игра слабо в 3 кръг, като цяло най-интересния брой беше днес.
Абсолютно се съгласявам. И Влади е много начетен и интелигентен и другият, който отпадна във втори кръг също.

# 87
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не ми даде да си едитна поста.
Защото редактирането е възможно само 24 часа.


Тази вечер и Илияна тръгна добре, и Антони, ама... и те се "пропукаха". Половинът вика, че му омръзнало да гледа Николай. На мен пък ми е интересно докога ще удържи.

# 88
  • Мнения: 11 505
И ние у дома сме така. На мъжът ми вече не му се гледа, тъй като няма интрига, а на мен ми е интересно в коя област Николай ще се пропука.

# 89
  • Мнения: 1 468
Ами пак му дадоха по-лесните въпроси на него в 3ти кръг Simple Smile
Аз ще гледам от любознателна гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт