Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 3

  • 48 319
  • 933
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 22 895
Изгаряне не, но превенцията е против петна по-скоро.

# 841
  • Мнения: 4 015
Здравейте!
Много искам да си закупя фотоепилатор, но не знам какво точно да гледам като функции. И аз съм с преддиабет и не знаех че може да се окаже важно по принцип. Харесах си най-скъпия в магазина естествено, но сега като намерих тази тема ми изникват въпроси дали е удачно да пратя 1000-1100 лева за фотоепилатор. По принцип имам за съжаление много буйно и гъсто оксмяване, къде русо, къде тъмно....Напрактика цялото ми тяло е покрито с косми с изключение на врата и гърдите, та си мечтая за такъв уред от години. Страшно е болезнено за мен с епилатор, а сега даже ми се налага да комбинирам бръснене с епилатор и резултатите не са постоянни. Тоест разбирате че не е като да отидеш н акозметик и 10 дни да не го мислиш след това.
Ако можете и да кажете нещо за модела който съм харесала от гледна точка на вашият опит ще се радвам. Мисля че е най-новият модел на пазара, но не съм напълно сигурна по този въпрос, все още търся информация за него. Благодаря!

https://www.technopolis.bg/bg/Fotoepilatori/Fotoepilator-PHILIPS … RI957-00/p/835180

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 13:51 от Lale_Lili

# 842
  • Мнения: 1 103
Здравейте, да се включа и аз в темета. С SC1997 съм, като съм направила четири процедури до тук. На краката и мишниците имам около десетина процента останали косми. На триъгълника имам по-малко успеваемост, но виждам някакъв напредък. Не смятам да спирам процедурите, просто ще изчаквам няколко дни преди и след плаж. За момента съм много доволна

# 843
  • Мнения: 336
Здравейте!
Много искам да си закупя фотоепилатор, но не знам какво точно да гледам като функции.
Здравейте, преди да си закупя и аз също се бях засилила към по-скъп и нов модел, но след проучване ( в бг мама 💐 и на други места)  реших, че нямам особена нужда от допълнителни приставки или функции, които не допринасят за ефективността (вероятно за по-лесна употреба на уреда). Аз съм с модел SC1997 и съм много доволна. Миналата година, когато го взех не направих всички процедури, както препоръчват и не съм правила поддържащи след това, но бях впечатлена от резултатите. На някои места с повече успех от други. Решила съм сега да почна редовно и да следвам схемата. Имам светла кожа и тъмен косъм. "Оплешивях" на островчета 😆 (вероятно не съм зонирала добре когато минавам с уреда), както и самият косъм започна да расте бавно и изтъня. Година по-късно най-добре се запази ефекта на краката.
Относно русите косми - доколкото знам не се повлияват.
Моделът, който сте показала е с 450 000 импулса, има няколко приставки за различни зони, както и сензор за разпознаване на цвета на кожата и определяне на интензивността на импулса. За моделът, който имам импулсите са 250 000, една приставка и сама определям интензивността на импулса, което за мен е предимство, т.к. предпочитам 5та степен за навсякъде и рядко използвам по-ниска. Приставката я ползвам само за лице, но не и за колене, подмишници и интимната зона. Пробвах и с нея, но ми е удобно и без.

# 844
  • Мнения: 22 895
Само да кажа, че наличие на зони с косми не значи
пропуснати места.Значи места, които до момента не са се повлияли.Някои няма да се махнат никога, някои ще изчезнат ако сте редовни.

Последна редакция: вт, 29 юни 2021, 00:36 от ДХ3

# 845
  • Мнения: 413
Здравейте, имам намерение да закупя фотоепилатор и исках да знам вашите отзиви по въпроса. До тук чета, че при повечето има положителен ефект.
Аз съм светла и с малко окосмяване като цяло, но за лятото липсата му е задължителна. Можете ли да препоръчате марка епилатор?
А какво за противопоказанията? Някоя от вас имала ли е оплаквания за момента?

# 846
  • Мнения: X
Тук повечето ползват Филипс, някои ползваме Браун. Аз като доволна от Браун мога него да препоръчам, но нямам с какво да сравнявам и едва ли някой има няколко различни епилатора, че да може да сравни.

# 847
  • Мнения: 413
Браун имам обикновен, с пинсети, и ми прави кръвоизливи на по- фината кожа. За краката е добре, но не мога да облека потник и да съм цялата в синини.

# 848
  • Мнения: 4 015
Момичета докато търсих фотоепилатор за мен попаднах на супер промоции, дето не са за изпускане!
Преди 2 дни писах специално на Филипс да ги питам, кои са най-новите им модели и те ми казаха че са три: BRI 955, BRI 957, BRI 958.
Днес попаднах на тези промоции в Техномикс. Валидни са до 4ти юли и от 1100 лева са намалени съответно на 700 и 800 лева за 2 от тези три нови модела. Мисля че това е несравнима топ оферта и която от вас има възможност просто задължително трябва да се възползва. Проучете и на други места разбира се. В Емаг имаше по някое време -15%, не знам дали е валидна все още.
https://www.tehnomix.bg/fotoepilator-philips-bri958-00
https://www.tehnomix.bg/fotoepilator-philips-bri955-00

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 16:55 от Lale_Lili

# 849
  • Мнения: 413
Ха мерси, ще ги погледна!

# 850
  • Мнения: 22 895
Браун имам обикновен, с пинсети, и ми прави кръвоизливи на по- фината кожа. За краката е добре, но не мога да облека потник и да съм цялата в синини.
Нали говорим за фотоепилатори, не за епилатори? Няма нищо общо едното с другото.

# 851
  • Мнения: 413
Да, и коментирах относно Браун. Не знам дали фотоепилаторите им са качествени. Знам, че са на поносими цени, а често евтиното излиза скъпо.

# 852
  • Варна
  • Мнения: 457
Какви може да са последствията, ако не се спира използването през лятото и се излагаме на слънце. Дали от това са ми петната и луничките по ръцете, ама по краката пък нямам...

# 853
  • Мнения: X
Да, и коментирах относно Браун. Не знам дали фотоепилаторите им са качествени. Знам, че са на поносими цени, а често евтиното излиза скъпо.

Е аз имам Браун с пинсети дето не ми прави никакви кръвоизливи. Но е нов модел и на цена почти като фотоепилатора ми на Браун.
Какви понисими цени? И двете са по близо 400 евро.

# 854
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Темата е за фотоепилатори, но тук май се коментират само две  марки.
Някой с впечатления за друга?

Общи условия

Активация на акаунт