Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 3

  • 48 005
  • 933
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 22 513
Feis, копирам си част от написаното два поста по-нагоре.Парадокс, но да, в тази тема няма да намерите инфо за повече от два модела:

В тази тема болшинството са с Филипс( преди беше за Лумеа).Не знам защо я сляха и прекръстиха .Новите потребители само се объркват, но няма да получите много отговори за различни от Филипс продукти.

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 23:36 от ДХ3

# 856
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Филипс го пробвах, и съм с добри отзиви, но го дадох на сестра ми , тъй като заминава извън страната и сега съм решила да си взема друг.
Не знам по-бюджетните варианти дали няма и те да вършат същата работа? Все пак  принципа е един.

# 857
  • Мнения: 22 513
Филипс го пробвах, и съм с добри отзиви, но го дадох на сестра ми , тъй като заминава извън страната и сега съм решила да си взема друг.
Не знам по-бюджетните варианти дали няма и те да вършат същата работа? Все пак  принципа е един.
Моя близка е доволна от този:

https://www.emag.bg/fotoepilator-ipl-lescolton-1-milion-impulsa- … 236/pd/D6PN7RBBM/

Гледам,че
има и нов модел:

https://www.emag.bg/fotoepilator-ipl-lescolton-1-milion-impulsa- … 224/pd/DNM761BBM/

А от старите теми помня,че много се купуваха на тази марка:

https://www.technomarket.bg/fotoepilatori/silk-n-glide-09138121

Сега има вече
доста такива уреди.Миже би вършат работа, технологията вече не е толкова нова за домашен уред.

# 858
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Благодаря. Това ме интересуваше, да се справят добре. Все пак работят с честота н светлинни импулси.

# 859
  • Мнения: 413
Филипс го пробвах, и съм с добри отзиви, но го дадох на сестра ми , тъй като заминава извън страната и сега съм решила да си взема друг.
Не знам по-бюджетните варианти дали няма и те да вършат същата работа? Все пак  принципа е един.
Моя близка е доволна от този:

https://www.emag.bg/fotoepilator-ipl-lescolton-1-milion-impulsa- … 236/pd/D6PN7RBBM/

Това го е пробвала една приятелка, не е очарована много от него.

# 860
  • Мнения: X
Как от проба на фотоепилатор си очарован или неочарован? Изисква месеци за да видиш или не видиш резултат.

# 861
  • Мнения: 22 513
Как от проба на фотоепилатор си очарован или неочарован? Изисква месеци за да видиш или не видиш резултат.
Същото си помислих, но в името на форумския мир не го споделих.
Всъщност много хора очакват, че след процедура космите няма да са там, а това няма как да стане.

# 862
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Именно.
Аз и от Лумеата в началото не бях доволна, но след втората процедура , започнах да усещам разликата, но не бих казала че се справи веднага, има си косъмчета които си излизат, но то си го пише и в упътването.

# 863
  • Мнения: X
Как няма да излизат? Нали трябва някъде да отидат?

Как след втора процедура се преценява? До 12 седмици отнема първата фаза.

# 864
  • Мнения: 373
И аз да попитам тези които вече имат уреда: Слагат ли се тъмни очила при процедурата, колко време отнема една зона, например 1 ръка, как достигате всички места , помага ли ви някой.

# 865
  • Мнения: X
Не носим очила, никой не помага, времето е индивидуално.

# 866
  • Мнения: 12 288
И аз да попитам тези които вече имат уреда: Слагат ли се тъмни очила при процедурата, колко време отнема една зона, например 1 ръка, как достигате всички места , помага ли ви някой.
Не ти трябват очила, но гледай стаята в която работиш да е колкото може по-добре осветена, това помага да не се усеща толкова ярък проблясъкът от всеки импулс отстрани край епилатора. Не че е много, но като светнеш стотици пъти... дразни си очите.
За времето наистина никой не може ти каза, не разчитай на времената в книжката де, със сигурност ще е повече. Зависи от това каква площ имаш да покриеш, колко опит имаш, на каква степен работиш, по-старите модели май по-бавно зареждат импулс... колкото - толкова. Като се направиш 1-2 пъти ще имаш представа колко време да си предвиждаш за процедура.
За помощ щеше да е хубаво, но така и не се наканих да хвана половинката, а и него все го страх да не ме повреди нещо... черна магия са му тия уреди Grinning Йога стойки до откат са, поне гъвкавост поддържам Joy

# 867
  • Мнения: 528
И аз да попитам тези които вече имат уреда: Слагат ли се тъмни очила при процедурата, колко време отнема една зона, например 1 ръка, как достигате всички места , помага ли ви някой.
Не ти трябват очила, но гледай стаята в която работиш да е колкото може по-добре осветена, това помага да не се усеща толкова ярък проблясъкът от всеки импулс отстрани край епилатора. Не че е много, но като светнеш стотици пъти... дразни си очите.
За времето наистина никой не може ти каза, не разчитай на времената в книжката де, със сигурност ще е повече. Зависи от това каква площ имаш да покриеш, колко опит имаш, на каква степен работиш, по-старите модели май по-бавно зареждат импулс... колкото - толкова. Като се направиш 1-2 пъти ще имаш представа колко време да си предвиждаш за процедура.
За помощ щеше да е хубаво, но така и не се наканих да хвана половинката, а и него все го страх да не ме повреди нещо... черна магия са му тия уреди Grinning Йога стойки до откат са, поне гъвкавост поддържам Joy
Много голяма ли е разликата в зареждането на импулса между стар и нов модел? Насочих се към модел 1998,но нещо не ме кефят цените в момента 😁

# 868
  • Мнения: 12 288
Не бих могла да кажа колко, но дават по-кратко време на по-новите, та от това съдя. 1998 май не е стар модел, не ги следя вече и аз, аз имам хептен стар и не съм гледала скоро.
То не е някакво тооолкова дълго времето за зареждане де, да не помислиш че ще пушиш по цигара между импулсите Grinning Но си се усеща че го има, особено за по-висока степен.

# 869
  • Варна
  • Мнения: 256
Аз съм с 1998 модел, взех го заради приставката за интим, не съм особено редовна признавам, даже напоследък хич. В началото имаше някакъв ефект, после преустанових, защото пък още кърмих, сега вече дойде и лятото... Закупен е ноември миналата година(уж с отстъпка за 530), а имам 8-9 процедури, започнах през 2 седмици после стана мазало с това приложение, то ми дава по-голям интервал, а според мен минимум 10 процедури да не е и повече през 2 седмици си трябват. Та с две думи ще започвам отначало 🙂
  N. B. Моят опит е само с крака и интим, има ефект някакъв, но трябва постоянство за реални резултати.

Общи условия

Активация на акаунт