Красива есен се задава, ДЕКЕМВРИйско бебе шава в мама ! {тема 7/2020}

  • 24 470
  • 743
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на следващата тема:

Опции:

# 735
  • Мнения: 2 476
Скруби, според мен самия масаж му е помогнал, не олиото Wink ...горките като са на пост и молитва този масаж му е бил лечебен Wink
Добро утро !
Днес ще ходя за седем дневен болничен от Джипи, дано ми даде, а другата седмица ще ми пускат 45 дневния за раждане, чак да не вярваш, че си дойде времето....
Честит празник на всички именици и семейства!

# 736
  • Мнения: 376
Момичета, а аз след като съм безработна не би следвало да го взимам този 45дневен болничен, нали така? Много не наясно съм с всички тези неща..

# 737
  • Мнения: 609
Болничен се взима, за да се представи пред работодател. Иначе не виждам смисъл да го взимаш, като няма на кого да го показваш.
Момичета, а аз след като съм безработна не би следвало да го взимам този 45дневен болничен, нали така? Много не наясно съм с всички тези неща..

# 738
  • Мнения: 778
Здравейте момичета.  След вчерашната шийка от 14мм днес се запътих към хиполенд и аптеката. Купих две биби за малчо,  джинджира за дупето, силиконовите зърна за кърмене и едни еднократни килоти за след раждането. Тези силиконови зърна трудно ги избрах, защото  на различните марки имат различна форма, различен брой и форма на отворите за мляко, едни са гладки, а други грапави.
С Мони имах този проблем на слепване на срамните устнички.  Дори съм я мазала с крем там до 5 годишна възраст. Сега вече знам и искам да ви дам съвет, защото поне моето педи бе гола вода в това отношение.  Дупето го мажете с подсушаващ крем ( с цинков оксид), за да обира влагата, НО интима с мазен крем, защото ако е подсушаващ това ще предразполага срамните устни/препуциума да срастват.  Аз използвах Бепантен, устните оставаха мазни от него и не се слепваха. Това го установих сама след няколко години миене на дупе всяка вечер, мазане и въпреки това непрестанни сраствания.
Утре остава да си взема пакет памперси ( ще има промоция във Фантастико) и Бепантена и една Цикатридина за мен ако имам шевове след раждането.

По-късно ще ви снимам и изпраните и изгладени бебешки дрехи.
Прегръщам ви....днес ми е много хубаво!!!!

# 739
  • Мнения: 376
И аз така предположих, но реших да попитам за всеки случай 🤷‍♀️
Благодаря за отговора
Болничен се взима, за да се представи пред работодател. Иначе не виждам смисъл да го взимаш, като няма на кого да го показваш.
Момичета, а аз след като съм безработна не би следвало да го взимам този 45дневен болничен, нали така? Много не наясно съм с всички тези неща..

# 740
  • Мнения: 5 234
И за мен днес денят е чудесен. Simple Smile
През цялата нощ коремът ми беше твърд като камък, ужасно беше! Обаче днес на прегледа докторът измери шийката 33 мм /беше 28 преди 10 дни/. И още каза, че изходът е напълно затворен. Simple Smile - предния път имаше разкритие един пръст. Та явно лежането и изписаните лекарства помагат, а контракциите не водят до лоши последствия засега, макар че преобладаващо са болезнени. Бебето не го гледаха, нито измериха. Confused
Силиконовите протектори лично аз предния път както ги купих, така ги и изхвърлих неизползвани. Еднократните гащи пък ми бяха широки и не прилепваше добре превръзка на тях.
skrubi, с радост ще се възползвам от съветите за кремчетата, записах си ги. Ако може и бепантен и цикатрадината да покажеш. Simple Smile
И аз също имам лека болка в опашната кост, все едно съм паднала на нея и съм я натъртила. Simple Smile
На килограми съм свалила, което ме попритесни и сега ще се опитам да хапвам повече; даже за добрите новини вече се почерпих със сладки неща.

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 15:28 от Fifiana

# 741
  • Мнения: X
Днес е хубав ден, 1-вата ми братовчедка роди близначета - момче и момиче с планово секцио, мъжът ми е именик, аз започнах да щъкам на разходки повече както ми препоръчаха (със седалищна поза и 40мм шийка ми се полага), освен това днешната захар ми показа 4.4. Кво повече да иска човек🙃
Момичета, въпрос относно имената - избрали ли сте вече такива и ако прецените ги споделете. За нашия сме харесали име вече, като решихме да вземе първата буква и от двамата си дядовци и така да са доволни и двете роди. Не робувам на кръщавки, но така ощастливяваме две страни с дребен детайл, пък и името ни допада. Все още имам резервни опции, които са съвсем произволни, ама мъжо не ще да ме чуе, вече бил свикнал с името.

# 742
  • София
  • Мнения: 2 080
Nature Closed UmbrellaЗаповядайте в НОВАТА ТЕМА Flowers Fallen Leaf

# 743
  • Мнения: 179
Здравейте мамчета! Току що, си видях резултатите от урината, която пуснах нс своя глава, защото имах малко парене, две сутрини подред, нищо не разбирам, в понеделник съм на доктор. Някой, ако разбира, моля за помощ

Общи условия

Активация на акаунт