КАУФЛАНД - 45

  • 49 966
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 023
Днес минах за 2 неща през Лидл и видях якетата дето се сравняваха с тия в К.
Ми лидълските тънки като салфетка, не знам изобщо за какво време може да вършат работа , че и по -скъпи...

# 61
  • Мнения: 19 518
Да, при положение, че нищо не е изпищяло на излизане, какво е това съмнение, че у клиента има нещо, което не  е платено? Аз в такъв случай бих отказала да ходя в каквито и да било стаички.
аз също, ако знаех защо ме викат
казаха , че правели проверка на касиерките
А, значи и лъжат на това отгоре....

# 62
  • Мнения: 27 664
На мен якетата в Лидъл ми харесват много повече като линия/модел (повечето поне), а и ми вършат работа- то идеята е да са олекотени.
Скрит текст:
Миналата зима изобщо не вадих зимните якета. Иначе измежду многото модели този път имаше и такива които на пипане ми се сториха по-тънки- но не всичките. Дългите олекотени са една идея по-плътни като че ли.
Допълвам се за детските якета в Кауфланд- казвахте, че червеното не било ок за момчета. Ами черно с бежово-розова подплата (много, много светъл цвят) и същият неопределен светъл цвят с черна подплата как ви се струват? Не мога да го нарека розово...Допадна ми тюркоазът- ама той за момчета и няма шанс дъщеря ми да не забележи Grinning

Последна редакция: пн, 28 сеп 2020, 14:45 от dolce miele

# 63
  • Мнения: 54 599
И аз гледах Лидл-ските якета.
Детските ми харесаха и 164 ми стана супер, но не искам розово.

# 64
  • Мнения: 3 199
Днес купих на детето играта Зооландия, поиграхме си, хареса ни (на 5г е). И в този ред на мисли, да питам, парчетата пъзел, които са в пакетчето при покупка над 25лв са ясни, ами тези лепенки (стикери) къде се лепят, някой знае ли?

# 65
  • софия
  • Мнения: 1 245
Някой да изкаже мнение за дървения куб с игри от всяка страна за деца над 1 година?

# 66
  • Мнения: 35 140
Занимателен е. Синът ми има дървен сортове от Лидл , с който много играеше. Такава игра, която има отгоре на този куб я има отделно, още играе с нея...а в на 3 години. Поне тук всичко ти в на едно. И в Лидл пускат такива кубове. Даже по Коледа имаше намален на 30 процента и доста се чудех дали да му взема ама прецених, че като ги имаме по отделно нещата, няма смисъл да давам пари

# 67
  • Мнения: 3 732
Май никъде не се лепят стикерите с животинките.
Частите от пъзел са 60. Дали няма да има липсваща?

# 68
  • Варна
  • Мнения: 855
За първи път, вчера, взех всичко от списъка Grin . Да запитам, тъй като видях, че доста купувате Персил, дали  има  разлика в качеството с този, който се продава в турските магазини (ако някой има опит и с двата, разбира се)? До сега не съм купувала Персил -прах от Кауфланд,  като цяло не съм доволна от праховете им.

# 69
  • Мнения: 13 581
Купувам редовно прах от К. Хубаво изпира, ползвам за бяло и за цветно. Турски не съм ползвала, за да сравня. Цената е възможно най- изгодната.

# 70
  • Мнения: 54 599
И аз така.
Не ползвам турски, но от Ариел, Персил и Омо съм много доволна.
Прах за бяло и течни за цветно.

# 71
  • Мнения: 672
Някъде в Пловдив има ли зареден Персил прах за пране от промоцията тази седмица (не говоря за гел или капсули)? В този на Пещерско шосе нямаше, попитах служител, който ми посочи гела, но прах нямало. Дали ще заредят с прах-не знаел.
Инвизибъл-имат право да ти покажат записите от камерите. Как иначе ще те обвинят в нещо? Ако не искат, викаш управителя, ако ли не полиция. Идват и за 5 Ст. Служителите от охранителната фирма, както и другите НЯМАТ право да пребъркват и докосват продуктите от чантата ти. За това се поставят нагледно върху масата в стаята и там сверяват с касовата бележка. След като е подаден сигнал до централата, ще извършат проверката, а резултатът какъв ще е и кой ще го отнесе е друг е въпрос.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 855
Не знам дали точно обясних, но имам в предвид един и същ прах - Персил, просто купен от различни вносители. Редовната цена на Персил 6 кг. , който купих е 14,77лв. (Без промоция), затова запитах за качеството.

# 73
  • Мнения: 54 599
Пак ли няма Персил прах?
Защо го дават в брошурата?!

Pepity007, в кой магазин е тази цена за 6 кг Персил?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 855
В нашия филиал (Варна, Възраждане) имаше прах.
DeVa от един нов супермаркет го купих, но е на 15км. от Варна в едно село.
 
Скрит текст:
в с. Приселци , май се казваше Депо (на латиница обаче), намира се на главната улица,  момичето каза , че праховете им са внос от Турция, имаше и италиански някакви. [\spoiler]

Общи условия

Активация на акаунт