КАУФЛАНД - 45

  • 49 999
  • 763
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 401
Вчера и днес от обиколени 3 магазина (2 в София и 1 в провинцията), в нито един не бяха заредили Персил прах за бяло. Чудя се имам ли основание да пусна сигнал/жалба и до кого?

# 76
  • Мнения: 9 776
Вчера и днес от обиколени 3 магазина (2 в София и 1 в провинцията), в нито един не бяха заредили Персил прах за бяло. Чудя се имам ли основание да пусна сигнал/жалба и до кого?

Едва ли от жалбата ще има файда, но едно запитване не пречи да отправиш.
Аз на Ариел-а спрях да изневерявам.
Тази седмица съм пас за всичко от брошурата за сметка на предната, когато уважих доста неща.

# 77
  • Мнения: 5 144
Вчера и днес от обиколени 3 магазина (2 в София и 1 в провинцията), в нито един не бяха заредили Персил прах за бяло. Чудя се имам ли основание да пусна сигнал/жалба и до кого?

Едва ли от жалбата ще има файда, но едно запитване не пречи да отправиш.
Аз на Ариел-а спрях да изневерявам.
Тази седмица съм пас за всичко от брошурата за сметка на предната, когато уважих доста неща.

Винаги има файда от жалбите, доста пъти съм писала и е било резултатно.
В сайта има връзка за клиенти, може да се напише там, но е важно да сте настоятелен и достатъчно ядосан.

# 78
  • Мнения: 9 776
Тогава да направи запитване, пък после да пусне жалба. Аз бих направила така. Предпочитам да пробвам първо с добрата.

# 79
  • Мнения: 596
В Пловдив Тракия вчера също нямаше Персил прах, ни за цветно, ни за бяло.
И аз се чудех на кого да се жаля, защото това е за пореден път, обявено е в
брошурата И прах, а няма. Пишете, ако видите в някой пловдивски магазин.

# 80
  • Мнения: 4 289
Аз се чудя на ластиците и гирите или да чакам на Лидл,при тях май има по-голям избор.В Лидл,помните ли кога пускаха такава артикули?

# 81
  • Мнения: 5 144
Януари месец пускат спортните неща в лидл.

# 82
  • Мнения: 27 736
Да, тематично- тъкмо сле празниците Joy

# 83
  • Мнения: 25 824
Да, тематично- тъкмо сле празниците Joy
Аааа и по време на изолацията(пролетно), пак ни бяха пуснали спортни. Да слебеем, че имаше нужда.

# 84
  • Мнения: 27 736
Досетливи са, не може да се отрече Grinning А то освен пандемично, не беше ли и следвеликденско второто пускане?

# 85
  • Мнения: 482
Някой да изкаже мнение за дървения куб с игри от всяка страна за деца над 1 година?

Моят син, на 9 +++ веднага се залепи за този куб и за първи път го виждам така да му харесва нова играчка. По принцип имаме сортери и нанизаните мъниста от икеа, но не им се радва чак така още. Харесват му много въртящите се плочки, тъй като са като от детската площадка, както и зъбчатите колелца са му много интересни.

Според мен е с хубави картинки и геройчета в есенна тематика.

# 86
  • Русе
  • Мнения: 7 077
Не знам дали точно обясних, но имам в предвид един и същ прах - Персил, просто купен от различни вносители. Редовната цена на Персил 6 кг. , който купих е 14,77лв. (Без промоция), затова запитах за качеството.
Не сравнявай 6 кг турски Персил със същото количество за нашия пазар. Гледай броя на пранетата. Турския е за 40 пранета. В случая в Кауфланд Персила е много изгоден 54 пранетаза няма и 15 лв.

# 87
  • Мнения: 35 163
Да, тематично- тъкмо сле празниците Joy
Аааа и по време на изолацията(пролетно), пак ни бяха пуснали спортни. Да слебеем, че имаше нужда.
И бая пижами напускаха тогава Wink

# 88
  • софия
  • Мнения: 1 245
Някой да изкаже мнение за дървения куб с игри от всяка страна за деца над 1 година?

Моят син, на 9 +++ веднага се залепи за този куб и за първи път го виждам така да му харесва нова играчка. По принцип имаме сортери и нанизаните мъниста от икеа, но не им се радва чак така още. Харесват му много въртящите се плочки, тъй като са като от детската площадка, както и зъбчатите колелца са му много интересни.

Според мен е с хубави картинки и геройчета в есенна тематика.

Днес отидохме специално за въпросното кубче. Освен че не беше на промо цена 15лв, а на редовна от 18лв сметнах, че е твърде малко за тези пари и в крайна сметка не го взех. Попитахме служител защо цената не е като в брошурата, но и той не знаеше..

# 89
  • Мнения: 35 163
Снимайте етикета и питайте на имейла на Кауфланд.

Общи условия

Активация на акаунт