КАУФЛАНД - 45

  • 50 072
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 987
Цената на това кубче е специална, т.е. няма стара и нова. Няма логика да е на 18 лв. Или просто му липсва новия етикет - понякога се носят на каса за маркиране.

# 91
  • Мнения: 671
Здравейте тази седмица има едни анатомични възглавници за 8лв.
Някой дали е взимал от тях и доволни ли сте от тях хубавили са.

# 92
  • Мнения: 2 147
Какво става с брошурата в сайта: отварям я и се състои само от 6 страници??!!

# 93
  • София
  • Мнения: 16 208
Анатомичната възглавница ми е удобна, спя само на нея.
Преди време купих друга, същия вид, но скъпа - май 35 лв. Не я одобрих, беше по-висока и твърда.
Та, който обича мека и не много висока може да хареса сегашната. Но пък винаги може да я върнеш, ако не е удобна.

# 94
  • Мнения: 7 849
За тази възглавница ли иде реч?

# 95
  • Мнения: 2 147
Някой дали си купи халат на Дилиос от предложенията на -50%? Харесва ли ви и рони ли се много?
Възглавничките за път на Дитекс са доста евтини, за тях впечатления дали имате също?

# 96
  • Мнения: 671
Анатомичната възглавница ми е удобна, спя само на нея.
Преди време купих друга, същия вид, но скъпа - май 35 лв. Не я одобрих, беше по-висока и твърда.
Та, който обича мека и не много висока може да хареса сегашната. Но пък винаги може да я върнеш, ако не е удобна.
Благодаря значи точно за мен е.

# 97
  • Мнения: 671
За тази възглавница ли иде реч?

Да точно тази възглавница.

# 98
  • Мнения: 482
Днес отидохме специално за въпросното кубче. Освен че не беше на промо цена 15лв, а на редовна от 18лв сметнах, че е твърде малко за тези пари и в крайна сметка не го взех. Попитахме служител защо цената не е като в брошурата, но и той не знаеше..

не е много голямо, да.

попитайте управител, или на информация. това, което аз взех за 15 лв., е с есенни мотиви, лисичета и сърнички. може да има друго в постоянния асортимент, с други картинки.

# 99
  • Мнения: 5
Здравейте,

има ли проблем с играта на Кауфланд за пъзелите Зооландия (липсва голям брой парчета) не са отпечатани или ?
Реално има само 30 парчета.
Някой има ли наблюдения?

Нито в Olx , Bazar и тн няма точно тези парчета от пъзела.

# 100
  • София
  • Мнения: 3 181
Някой дали си купи халат на Дилиос от предложенията на -50%? Харесва ли ви и рони ли се много?
....
Бях решила да взема един, но в понеделник в ранния следобяд имаше само 3бр размер С. Много сме далеч от този размер. Изглеждаха добре.

# 101
  • Мнения: 54 986
Нямаше прах за бяло Персил.
Но имаше за цветно. Ако някой търси.

# 102
  • софия
  • Мнения: 1 246
Днес отидохме специално за въпросното кубче. Освен че не беше на промо цена 15лв, а на редовна от 18лв сметнах, че е твърде малко за тези пари и в крайна сметка не го взех. Попитахме служител защо цената не е като в брошурата, но и той не знаеше..

не е много голямо, да.

попитайте управител, или на информация. това, което аз взех за 15 лв., е с есенни мотиви, лисичета и сърнички. може да има друго в постоянния асортимент, с други картинки.
Ами попитахме просто служител, но честно казано, дори за 15лв ми се вижда малко, явно аз съм алчна Grinning като порасне още малко ще му вземем едно голямо кубче, гледах, че са по 140лв. Иначе приятно впечатление ми направиха едни панталончета за бебета, много мекички и приятни на допир, само дето нямаше нашия номер.

# 103
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Нямаше прах за бяло Персил.
Но имаше за цветно. Ако някой търси.
А при нас нямаше и за цветно дори. Само етикет.

# 104
  • Мнения: 35 199
Такова кубче за 140 лв няма да купя! Мога да купя отделните му части сумарно за 50 лв и то ако са " маркови". Но съм убедена, че в Лидл ще пуснат от големите кубове на максимум, максимум 30 лв.

Общи условия

Активация на акаунт