The Ordinarу + DECIEM (Тема № 6)

  • 35 948
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 704
От Дъглас

# 706
  • Мнения: 38
Някой ползвал ли е тази слънцезащита?
https://theordinary.deciem.com/product/rdn-mineral-uv-filters-sp … ants-50ml?redir=1
Дайте ми мнение Simple Smile В момента използвам една на the body shop и не съм сигурна дали не ми затваря порите.

# 707
  • Мнения: 1 138
Определено може да се наруши кожната бариера от чести пилинги, особено на по-чувствителните кожи. За това внимателно.
По едно време така се бях захласнала от хубавия ефект, че прекалих с честотата и после лицето ми пламваше дори след душ...

# 708
  • Мнения: 435
Аз чак днес разбрах, че BHA киселината я нямало, защото е спряна от производство и в процес на сменяне на формулата. Ако някой друг като мен се е надявал, да я пуснат скоро да се ориентира по-скоро към друг продукт. Аз мисля, че ще купя тази на Cosrx.

# 709
  • Мнения: 2 718
Аз чак днес разбрах, че BHA киселината я нямало, защото е спряна от производство и в процес на сменяне на формулата. Ако някой друг като мен се е надявал, да я пуснат скоро да се ориентира по-скоро към друг продукт. Аз мисля, че ще купя тази на Cosrx.
От няколко дни е налична, не знам вече с нов състав ли е или със старият.
Никой не споделя да е получил поръчка тази година, за да сме сигурни дали има промяна или не, иначе искам нещо да поръчам, но ще изчакам

# 710
  • София
  • Мнения: 600
dete2, имам поръчка от 27-ми декември, но чак днес получих мейл, че са я изпратили Angry
Ще пиша като я получа, ако междувременно някой друг не сподели.

# 711
  • Мнения: 38
И аз чакам поръчка, ще пиша като.имам повече имформация

# 712
  • Варна
  • Мнения: 814
Flushed Моята поръчка от 30.12.2020 още е в Англия, колко още време трябва да чакам да тръгне? Flushed
https://prnt.sc/wkc3k3

# 713
  • София
  • Мнения: 4 704

Нормално ли е да щипе и сърби?!

# 714
  • Мнения: 4 611
Да, нормално е. След известно време употреба ще спре.

# 715
  • Мнения: 435
При мен 23% не спря. Някои кожи не го толерират особено добре този крем.

# 716
  • Мнения: 36
Здравейте! От всички продукти на ТО от раздел витамин С, кой препоръчвате като за начало и да е най-малко дразнещ. Тепърва започвам да се информирам за вит.С. Кожата ми е комбинирана, проблемна, склонна към акне и запушване на пори. И сякаш мярнах нещо някъде за силикон в продукт с вит.С, че запушвало порите...а може и да бъркам.

# 717
  • София
  • Мнения: 272
Има все пак раздвижване от страна на Десием в сайта им във връзка със ситуацията с Брекзит. Дано написаното е вярно.

# 718
  • Мнения: 2 718
Това ми изглежда, като един "стандартен" отговор, "не очакват допълнителни такси",  и "ако се прилага мито". Нищо конкретно. Дори и да има мито в какъв размер ще е, има ли запознати. Малко се изкушавам за една поръчка, пък каквото дойде.

# 719
  • Мнения: 5 079
Коментирахме го назад мито и ДДС са различни неща, май трябва да се добави на първа страница в темата. При сделката с брекзит е договорено да няма мита (свободна търговия), а само ДДС, а както всички знаем ДДС е 20% върху стойността.

Общи условия

Активация на акаунт