The Ordinarу + DECIEM (Тема № 6)

  • 37 659
  • 752
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 212
Наскоро попаднах на една марка, която изглежда като имитация на TO.
Но и състава им е доста добър.
Мисля, че ще са добра алтернатива.
Скоро мисля да пробвам червената им маска, тъй като моята на TO свършва...

https://bewellstore.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0/revox/

# 676
  • Мнения: 1 167
Марката се предлага и в Дъглас вече:
https://douglas.bg/marki/revox-b77
Бих пробвала и аз някои продукти.

# 677
  • Мнения: 865
Ако пробвате, споделете тук...

# 678
  • Мнения: 1 212
За сайта, който споделих, цените са по-ниски от Дъглас. Открих ги чрез инстаграм, една инфлуенсърка има и код за 20% отстъпка 'Cvety20'. Ако някой реши 😊

П.С. В Дъглас от друга страна има сякаш повече продукти.

# 679
  • Мнения: 2 742
Е значи няма да има мито за нас. Аз така го разбрах Simple Smile

Мито и ДДС са съвсем различни неща, за мито никога не е ставало на въпрос, въпроса е ДДС-то дали ще ни го начисляват или не.
Ами до колкото аз разбирам няма да има и начисляване и на ДДС. И на страницата като правиш поръчка пак не се зарежда ДДС

# 680
  • Мнения: 5 137
Е значи няма да има мито за нас. Аз така го разбрах Simple Smile

Мито и ДДС са съвсем различни неща, за мито никога не е ставало на въпрос, въпроса е ДДС-то дали ще ни го начисляват или не.
Ами до колкото аз разбирам няма да има и начисляване и на ДДС. И на страницата като правиш поръчка пак не се зарежда ДДС

Дано, макар, че в повечето случай дължимото ДДС се заплаща, когато пристигне в БГ пратката.

# 681
  • Мнения: 412
Е значи няма да има мито за нас. Аз така го разбрах Simple Smile

Мито и ДДС са съвсем различни неща, за мито никога не е ставало на въпрос, въпроса е ДДС-то дали ще ни го начисляват или не.
Ами до колкото аз разбирам няма да има и начисляване и на ДДС. И на страницата като правиш поръчка пак не се зарежда ДДС
Цените са с ДДС, пише го в края на всяка поръчка, крайна цена и отдолу стойността на ДДС включена в тази цена.
И аз попрочетох сайта им, цените са крайни, защото имали местни складове.
Преведено от гугъл в техния сайт:
"Няма да понасяте такива гранични такси в Канада, САЩ, Великобритания, ЕС или Австралия, тъй като тези страни се обслужват от нашите местни офиси."
Ако забелязвате, Великобритания  и ЕС са посочени отделно.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 814
От Дъглас ми предложиха алтернатива на ТО- марката REVOX. Виждам, че имат интересни, доста бюджетни и с хубав състав продукти, но не намирам отзиви за тях. Някой пробвал ли е нещо от тях?

# 683
  • Мнения: 6 800
От Дъглас ми предложиха алтернатива на ТО- марката REVOX. Виждам, че имат интересни, доста бюджетни и с хубав състав продукти, но не намирам отзиви за тях. Някой пробвал ли е нещо от тях?

Аз съм поръчвала от Емаг Ниацинамид на Ревокс, не ми хареса. На ТО е по-хубав.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Трябва да пусна поръчка към ТО и писах на месинджър въпроси относно мита, ДДС, митнически декларации и т.н при доставка от тях до ЕС. Ето отговор, тоест нищо още:
Hey there! We will issue an update as soon as we have information to share regarding Brexit. Thank you for your patience and understanding ❤

# 685
  • Мнения: 5 137
Т.е и те все още не знаят ама нашите митничари хищници не знам как ще реагират. Само като се сетя как спират и малки пакетчета за 2-3 долара от алиекспрес.

# 686
  • Мнения: 2 742
Моята кожа още не може да се възстанови от това което и причиних с пилинг маската или с шипковото масло, така и не разбрах. Сериозно влошена направо разрушена кожна бариера, ще стане още малко месец. Тамън видимо се оправи от, ачервяване и Белене и като включа кремовете, който съм ползвала преди, реакция, подуване, сърбеж. Днес сутринта бях много зле подута и личният лекар ми изписа Медрол.
Та след колко време се възстановява нарушаването на кожната бариера и с каква козметика да й помогна?
Спряла съм се на това
Няма тестери, ще рискувам. Някой да го е ползвал?
.

# 687
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Сега четох в темата за Next, пратките на потребителите са на бг митница.

# 688
  • Мнения: 2 031
Dete2, и аз не мога вече 2 месеца да си оправя бариерата - какво ли не ползвам - на LRP Cicaplast baume мажа всяка вечер и на усещане се усеща добре, обаче не ми помага. Също други cica кремове, Бепантен сенсидерм... какво ли не измазах и не и не - на мен само на бузите ми е червенината, но не изчезва...

# 689
  • Мнения: 6 008
Според мен не е възможно от червената пилинг маска да се наруши кожната бариера. А шипковото масло е възможно да предизвика раздразнения.

Общи условия

Активация на акаунт