🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 4

  • 30 679
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 500
От всички в този сезон само за Ангела съм 100% сигурна, че е Есил Дюран. Останалите са ми загадка.

# 256
  • Мнения: 6 913
Какъв е този циркаджийски аутфит на Алекс Раева Smile

# 257
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 277
Есил я познах на мига в първото предаване. Много е лесна за разпознаване и ето тук си личи играта на панела с малоумните им предположения. Те са там, за да разсейват предположенията и да се опитват да правят шоуто по-мистериозно, отколкото е.

# 258
  • Мнения: 9 520
Тия пък Емилия... 😏
Тя е висока и с едра структура, гласът пък няма нищо общо.

# 259
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Изведнъж обявиха, че ще влезе Наталия Симеонова, пуснаха музиката на "Море от любов" и... после не се появи. Можело да бъде под някоя маска - заключиха водещите.

# 260
  • Мнения: 804
Поредна улика която доказва че е Есил. Тя е катастрофирала преди години и даже е била в инвалидна количка.
[/quote

Оф аззз пропуснаххх уликите.
Казаха, че е има много белези или нещо подобно, не мога да го цитирам ( забравих Joy ) и, че много трудно се е възстановил, падала е и се е исправяла

А да , чувала съм че и лицето и е било безобразено и затова си е правила пластична операция след катастрафата.

# 261
  • Мнения: 6 244
Пак тъпи предположения, Нети е половин педя по-висока от Зуека.

# 262
  • Мнения: 6 913
Владо Пенев продължава да бъде неадекватен в този панел.

# 263
  • Мнения: 191
От всички в този сезон само за Ангела съм 100% сигурна, че е Есил Дюран. Останалите са ми загадка.
Колкото съм сигорна, че ангела е Есил толкова и, че булката е Златка Blush движенията и и гласа са нейни дори и не съм се заглеждала в уликите толкова, но там говори, че обича да я гледат да я харесват... Нещо за манекенка също говореше... Тя е

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 14 770
Според мен нарочно го прави, просто гледат да ни заблуждават. Не че имам нужда от това, идея си нямам кой кой е, винаги съм изненадана.
Искам да си ходи Златният.

# 265
  • Мнения: 6 244
Ясно е, че е нарочно, но може поне да се опитат да дават предположения, които звучат поне малко от малко достоверно.

# 266
  • Мнения: 790
Само Баба Яга да не си ходи, че вече няма да има заради кой да гледам...

+1
Това е най-интересната за мен маска. Страхотно шоу прави.
П.п. само   да не се окаже някой който не харесвам, защото ще бъда много разачарована.

# 267
  • София
  • Мнения: 13 975
Аз съм си за Баба Яга. Супер е.

# 268
  • Мнения: 1 878
Гласът прилича много на Боби Турбото.

# 269
  • Мнения: 2 973
Бабата е номер 1!

Общи условия

Активация на акаунт